Jane007 Jane007 komentáře u knih

O autech – Pohádky na čtyřech kolech O autech – Pohádky na čtyřech kolech Jiří Kahoun

Moc krásná knížka. Syn byl spokojený a věřím, že se k ní vrátíme.

22.05.2021 5 z 5

Dráček Drápek a Království ohně Dráček Drápek a Království ohně Barbora Kvasnovská

Milé vyprávění o dobrodružstvích malého dráčka. Pro menší děti ideální. Kapitoly nejsou dlouhé a příběh doprovází krásné ilustrace.

08.04.2021 5 z 5

Hádej, jak moc tě mám rád! Hádej, jak moc tě mám rád! Sam McBratney

Tahle krásná knížka je úplně pohlazení po duši. Jedna z mála dětských knížek, která by doma neměla chybět.

30.03.2021 5 z 5

Jak myška snědla měsíc Jak myška snědla měsíc Petr Horáček

Další nádherná knížka od pana Horáčka. Synovi se moc líbila a pořád ji chtěl číst. Za sebe doporučuju

29.03.2021 5 z 5

Nenažraná koza Nenažraná koza Petr Horáček

Naprosto úžasná a vtipná knížka pro malé děti. Četla jsem synovi a měla jsem co dělat, abych udžela vážnou tvář. Hlavně ilustrace jsou skvělé

29.03.2021 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Na tak nádherný přebal jsem čekala něco víc. V podstatě nic moc se tam neděje a konec je hrozně useklý. Ani dobové zařazení mi nesedělo. Abych nebyla jen kritická, tak knížce nemůžu upřít čtivost. Zlatá Austenová

18.03.2021 3 z 5

Papuchalk Petr Papuchalk Petr Petr Horáček

Moc milá knížka. Synovi se moc líbila.

11.03.2021 5 z 5

Červený panáček Červený panáček Jana Pohanková

Milé čtení pro malé děti. Synovi se moc líbila.

10.03.2021 5 z 5

Mami, čti mi! Mami, čti mi! kolektiv autorů

Upřímně, čekala jsem trochu víc. Valná většina pohádek nestála za nic a ani syna nezaujaly. Za mě zklamání

31.01.2021 3 z 5

Říkačky o autech a strojích Říkačky o autech a strojích Renata Škaloudová

Říkačky dobré, ale některé obrázky nešly hned poznat.

27.08.2020 4 z 5

Rváč Rváč Niall Leonard

Kniha byla doporučena jako oddechovkaa, ale přiznám se, že čtení bylo hrozné a místy jsem pochybovala o autorově rozumu. Nikdy víc

26.05.2020 1 z 5

Svět v pohybu Svět v pohybu kolektiv autorů

Nádherně propracovaná knížka. Doporučuji všem, co mají malé milovníky dopravy.

26.03.2020 5 z 5

Knížka se četla dobře, ale mám z ní rozporuplné pocity. Přijde mi, že v některých pasážích se autor snaží být za každou cenu vtipný. Jako oddechovka to ujde, ale stačí přečíst jednou.

26.03.2020 3 z 5

Mám tě ráda Mám tě ráda Astrid Desbordes

Nádherná, laskavá knížka. Doporučuji všem rodičům

17.03.2020 5 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Překvapivě milá oddechovka.

26.02.2020 3 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Knížka se četla dost špatně, ten začátek mě moc nebavil, ale asi v polovině knížky se to zlepšilo. Trochu mi vadily dlouhé kapitoly. Každopádně zkusím ještě další díl a třeba to bude lepší.

03.01.2020 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Nebýt hlavní hrdinky, nejspíš by se mi knížka líbila. Takhle jsem byla větší část knihy znechucená.

17.08.2019 3 z 5

Sabagiro už ne! Sabagiro už ne! Martin Surovec

Nejdříve bych chtěla zdůraznit, že jsem komentář nepsala pod tlakem (přestože autor je můj úžasný kamarád, který mi knížku i podepsal). Nepatřím mezi lidi, kteří mají rádi cestopisy, a proto jsem se na knížku nijak zvlášť netěšila, ale teď jsem ráda, že jsem se k ní dostala. Jak mi bylo řečeno, jedná se o trochu jiný cestopis, a to je pravda. Dlouhé popisné pasáže a okecávací památky se tu naštěstí nevyskytují, místo nich je obrovské množství vtipných historek z jednotlivých zemí, u kterých jsem se vyloženě smála, hlavně technickým schopnostem kluků. A co je na knížce nejlepší, je její čtivost. Takže za sebe rozhodně doporučuji.

29.06.2019 5 z 5

Drž hubu a pádluj! Drž hubu a pádluj! * antologie

Moc milá kniha povídek. Úplně jsem si zavzpomínala na školní léta. Mám chuť jet někam na vodu. Doporučuji jako oddechovku na dovolenou

18.06.2019 4 z 5

Princ a Skřivánek Princ a Skřivánek Valja Stýblová

Už hodně dlouhou dobu nejsem cílová skupina, ale čtení jsem si opravdu užila a fakt jsem si u ní odpočinula. Sice jsem z ní byla místy smutná, ale myslím, že se to dětem dá jen doporučit.

12.06.2019 5 z 5