Říkačky o autech a strojích

Tahle knížka nejenom pobaví malé kluky a  holky,
kteří mají rádi stroje a auta, ale především je naučí
vyslovovat. Prostřednictvím pravidelného opaková-
ní a doplňování slov, jež jsou nahrazena obrázkem,
si děti osvojují jejich správnou podobu.

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/264639/big_rikacky-o-autech-a-strojich-UXY-264639.jpg 415

Kniha Říkačky o autech a strojích

muchomurka

Nebylo to špatné, ale stačí jednou přečíst. Některá auta mi ale dala zabrat, než jsem došla na správné řešení - aby se to rýmovalo.

Jane007
27.08.2020

Říkačky dobré, ale některé obrázky nešly hned poznat.

SousedovicTon
07.12.2019

Krásné básničky, vtipné ilustrace, syn byl nadšen. K tomu jsem se velmi poučila u čtení předmluvy, která krásně vysvětluje rodičům kluků nadšených do aut, že se nemají čeho bát, když jejich dítě nedeklamuje známé říkačky jako sousedovic holčička.

Monike
02.01.2018

Skvele basnicky! Uz je umime cela rodina☺

Dáma s hrnstjm
04.12.2017

Pěkné, nápadité, vtipné. Jestli kniha pomůže k rozmluvení dětí, netuším, mám doma opačný případ :) Ale toto úplně nezaujalo, zkusím znovu třeba za rok.

Petja
09.01.2017

Básničky na rozmluvení nemluvících dětí, které udělají radost i dětem, které hodně mluví :-) Nápadité obrázky, jednoduché texty, kde je nutné doplnit druh dopravního prostředku.

Argony
11.01.2016

Super, u dětí má obrovský úspěch. Určeno především pro školkové děti. Ne každá říkanka je perla, ale celkově hodnotím velmi dobře.

Drž se u mě Petro, už nám jede metro :-)

Správně je myslím: auto, autobus, tramvaj, metro, motorka, vlak, mašina, policie, sanitka, hasiči, náklaďák, míchačka, bagr, válec, traktor, popeláři, kamión, vůz kropící, veterán, loď, letadlo, vrtulník, balon, odrážedlo.

TerJac
20.11.2015

Moc pěkné, ale opravdu je to někdy děláno násilím, některé se moc nepovedly. Odpověď jsem nevěděla (spíš nevím jestli je to správně) jen u jednoho :-D