O autech – Pohádky na čtyřech kolech

O autech – Pohádky na čtyřech kolech https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/27059/mid_o-autech-pohadky-na-ctyrech-kolech-lks-27059.jpg 4 49 12

Krátké pohádky plné aut! Po úspěchu s pohádkami o mašinkách přicházíme s dvěma desítkami pohádek, v nichž se nechal autor tentokrát inspirovat světem motorů a rychlých kol, ale nezapomněl ani na přírodu, a hlavně na děti. Všechny příběhy mají společná čtyři kola, ale pokaždé v jiné podobě, různě velká a setkáváme se s nimi na nejrůznějších místech. Pohádky nejsou dlouhé, ale rozhodně plné zajímavostí a humoru. Psáno s láskou; pro děti k předčítání, ale také pro nejmenší školáky. Doplněno mnoha barevnými obrázky. Auta na hraní, auta zlatá, voňavá, ale také hasičská, popelářská, závodní, teréňáky... Zkrátka všichni kluci - malí i velcí - se mají na co těšit!... celý text

Maku.17
22.03.2024 5 z 5

Bezvadná kniha pro mého malého fandu aut a dopravních prostředků.

Latimarie
23.04.2022 5 z 5

Krásná knížka, Autožebřík a Bobra musíme číst několikrát za den.

Jane007
22.05.2021 5 z 5

Moc krásná knížka. Syn byl spokojený a věřím, že se k ní vrátíme.

Beebee
13.01.2021 5 z 5

Tahle kniha nadchla moje dcerky. Ač klučičí, je hodně vtipná a lahodná.

Atlantis
24.04.2020 3 z 5

Překvapivě docela slušná knížečka s pohádkami o autech, kterou ale podráží její nevyrovnanost. Někdy auta mluví, jindy ne, někdy jsou příběhy plné technických detailů a "velkých" slov, jindy jde o příběhy pro mrňousky.

Jessybelle
23.04.2020 5 z 5

Synům se kniha velmi líbila, a protože ji máme doma v knihovně, nečteme ji rozhodně naposledy...

Litocha
19.04.2020 3 z 5

Některé příběhy bylo moc hezké - nápadité, humorné, jiné naopak docela nudné nebo celkově podivné. Personifikovaná auta mi nepřekážela, jsou to koneckonců pohádky. Syn má knížku dlouhodobě v oblibě, vyhrávají u něj autoplacky a blátoborec.

mot33
01.01.2020 4 z 5

Krásné dětské vyprávění o autech a přáních a touhy která mají.

evismaior
30.12.2019 3 z 5

65% - Asi jsme se zase minuli věkem, ale pro sedmiletého syna už byla knížka s personifikovanými auty a jednoduchými příběhy zkrátka nepříliš zábavná.

Pitíčko114
26.04.2019

Super dobrý

JankaV80
22.09.2017 5 z 5

Knížky Jiřího Kahouna jsou prostě super :-) Pohádky na čtyřech kolech by neměly chybět v žádné klučičí knihovně (stejně jako Pohádky na kolejích - O mašinkách a Pohádky z povětří - O létajících strojích). Jde o knihu krátkých pohádech plných aut, jaké Vás jen napadnou - náměsíčné, závodní, hasičské, velké, rychlé, malé, ... se kterými se setkáte na různých místech. Naši nejoblíbenější rodinnou povídkou se stalo Zlaté auto, ale každá má svoje kouzlo. Rozhodně doporučuji všem klukům.

tyzik.cejka
30.05.2013 5 z 5

asi nenám co dodat miluji to

Část díla

všech 20 částí díla