Dráček Drápek a Království ohně

Dráček Drápek a Království ohně https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352038/bmid_dracek-drapek-a-kralovstvi-ohne-M5E-352038.jpg 5 15 10

V daleké zemi, která se jmenuje Království ohně, žijí jen samí draci. Někteří jsou velcí jako dům, silní jako tisíc aut a sto vlaků, jiní jsou malincí skoro jako lidé. Všichni však mají jedno společné: mají rádi horko a oheň. Jednoho dne snese do Ohňové hory dračí maminka vajíčko a z něj se vyklube dráček Drápek. Zajímá vás, jaká dobrodružství na něj v zemi lávy, plamenů a kouře čekají? Tak se honem dejte do čtení!... celý text

Akvabela
Akvabela
05.10.2023 5 z 5

Milé čtení pro menší děti. Trávili jsme u ní s dětmi moc pěkné večery.

Lumíček
Lumíček
31.12.2021 5 z 5

Nádherná kniha. I malá odlišnost od ostatních může znamenat velkou výjimečnost osobnosti. Milý příběh o velkém přátelství a odvaze. Četli jsme se synem a mooooc se nám libila. Navíc krásné ilustrace.

E_Lan
E_Lan
04.09.2021 4 z 5

Krásná knížka, děti nadšené (četli jí se mnou už podruhé), příjemný poučný příběh a povedené dětské ilustrace. Příjemné večerní čtení.

ZuzullaM
ZuzullaM
23.05.2021 5 z 5

Veľmi pekná detská knižka. Krásny príbeh a úžasné ilustrácie. Prečítali sme niekoľkokrát, neviem komu sa páčila viac či mne alebo deťom. Rozhodne sa k nej ešte vrátime

Jane007
Jane007
08.04.2021 5 z 5

Milé vyprávění o dobrodružstvích malého dráčka. Pro menší děti ideální. Kapitoly nejsou dlouhé a příběh doprovází krásné ilustrace.

marti7729
marti7729
03.01.2021 5 z 5

Moc milá knížka o dobrodružství dráčka Drápka. Ideální i pro malé děti. Moc se líbí i holčičkám, které zrovna nejsou na princezny. Ja četla před spaním vždy 2 kapitoly a dcera se těšila vždy na každý večer. Není tak krátká jako většina dětských knih. Navíc má kniha opravdu nádherné ilustrace. Musím doporučit.

Sofinka_1
Sofinka_1
17.04.2020 5 z 5

Hezká kniha.V jednu chvíli je to napínavé a v druhé dobrodružné. Nádherná ilustrace
DOPORUČUJI

Bablu
Bablu
08.04.2020 5 z 5

Knížku jsme zrovna dočetli a děti byly nadšené. Je to snad první kniha která se líbila oběma (3 a 7 let, takže dost velký věkový rozdíl a vkus na knihy) a příběhy dráčka Drápka opravdu prožívali. Doufala jsem, že najdu nějaké pokračování, ale bohužel je to jen jedna kniha od autorky. Třeba se jednou dočkáme...

Karinka2012
Karinka2012
16.03.2018 5 z 5

Je to moc hezká knížka, kterou nám četla paní učitelka ve školce a já jí chtěla mít doma a sama číst. Krásné dobrodružné příběhy o dráčkovi, s jedním zlatým drápem. Škoda, že autorka nenapsala více knih. Doporučuji

RyonMathrin
RyonMathrin
27.02.2018 5 z 5

Krásná, originální pohádka pro děti. Milý příběh plný laskavosti a pomáhání přátelům. Draci jsou vykreslení velmi hezky a mírumilovně, v dnešní době velmi příjemná výjimka.
Podle mě jedna z nejlepších soudobých pohádek pro děti. Všem rodičům doporučuji.

2017  97%Dráček Drápek a Království ohně
2020  100%Dráček Drápek a Cesta do Lávové hory