Dráček Drápek a Království ohně ekniha

V daleké zemi, která se jmenuje Království ohně, žijí jen samí draci. Někteří jsou velcí jako dům, silní jako tisíc aut a sto vlaků, jiní jsou malincí skoro jako lidé. Všichni však mají jedno společné: mají rádi horko a oheň. Jednoho dne snese do Ohňové hory dračí maminka vajíčko a z něj se vyklube dráček Drápek. Zajímá vás, jaká dobrodružství na něj v zemi lávy, plamenů a kouře čekají? Tak se honem dejte do čtení!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352038/big_dracek-drapek-a-kralovstvi-ohne-M5E-352038.jpg 4.910

Kniha Dráček Drápek a Království ohně

E_Lan

Krásná knížka, děti nadšené (četli jí se mnou už podruhé), příjemný poučný příběh a povedené dětské ilustrace. Příjemné večerní čtení.

ZuzullaM

Veľmi pekná detská knižka. Krásny príbeh a úžasné ilustrácie. Prečítali sme niekoľkokrát, neviem komu sa páčila viac či mne alebo deťom. Rozhodne sa k nej ešte vrátime

Jane007

Milé vyprávění o dobrodružstvích malého dráčka. Pro menší děti ideální. Kapitoly nejsou dlouhé a příběh doprovází krásné ilustrace.

marti7729

Moc milá knížka o dobrodružství dráčka Drápka. Ideální i pro malé děti. Moc se líbí i holčičkám, které zrovna nejsou na princezny. Ja četla před spaním vždy 2 kapitoly a dcera se těšila vždy na každý večer. Není tak krátká jako většina dětských knih. Navíc má kniha opravdu nádherné ilustrace. Musím doporučit.

Sofinka_1
17.04.2020

Hezká kniha.V jednu chvíli je to napínavé a v druhé dobrodružné. Nádherná ilustrace
DOPORUČUJI

Bablu
08.04.2020

Knížku jsme zrovna dočetli a děti byly nadšené. Je to snad první kniha která se líbila oběma (3 a 7 let, takže dost velký věkový rozdíl a vkus na knihy) a příběhy dráčka Drápka opravdu prožívali. Doufala jsem, že najdu nějaké pokračování, ale bohužel je to jen jedna kniha od autorky. Třeba se jednou dočkáme...

Karinka2012
16.03.2018

Je to moc hezká knížka, kterou nám četla paní učitelka ve školce a já jí chtěla mít doma a sama číst. Krásné dobrodružné příběhy o dráčkovi, s jedním zlatým drápem. Škoda, že autorka nenapsala více knih. Doporučuji

RyonMathrin
27.02.2018

Krásná, originální pohádka pro děti. Milý příběh plný laskavosti a pomáhání přátelům. Draci jsou vykreslení velmi hezky a mírumilovně, v dnešní době velmi příjemná výjimka.
Podle mě jedna z nejlepších soudobých pohádek pro děti. Všem rodičům doporučuji.