Hádej, jak moc tě mám rád!

Útlá knížka o malém zajíčkovi, který chce ukázat svému tatínkovi, jak moc ho má rád. Kniha o nekonečné zaječí lásce posloužila již jako předloha k animovanému seriálu a rodičům a dětem může pomoci při hledání rozměrů lásky lidské. Představte si, že máte někoho moc rádi a chcete mu to říct. Jak to nejlíp udělat? Není to snadné. Jak to šlo zajíčkovi s jeho tátou, se dozvíte v této knížce....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237897/hadej-jak-moc-te-mam-rad-Hbc-237897.jpg 4.852
Pro děti a mládež, Pro nejmenší
Vydáno, Svojtka & Co

Guess how much I love you

Kniha Hádej, jak moc tě mám rád!

Jane007

Tahle krásná knížka je úplně pohlazení po duši. Jedna z mála dětských knížek, která by doma neměla chybět.

maminkoutek

V tomto nádherném leporelu ukazuje zajíček svému tatínkovi, jak moc ho má rád. ❤️ Ták moc, jak daleko dosáhne. Taak moc, jak vysoko vyskočí. A hlavně taaaaak moc, jak je to od něj až k měsíci.

lucievach
03.01.2020

Krásný jednoduchý a krátký příběh. Ze zkušenosti mohu říct, že ideální pro začínající čtenáře prvňáčky.

JessieEx
02.04.2019

Malého zajíčka a jeho tatínka znám ze stejnojmenného seriálu, který se inspiroval dalšími díly této útlé knížečky. Jsou zde hezké ilustrace a text má určitě krásný záměr, ale mě malinko zklamal a vyzněl trochu plytce. Přesto si myslím, že je to ideální knížečka na večerní předčítání pro nejmenší prcky. Seriál rozhodně doporučuji.

KiwiiSunny
14.01.2019

Kouzelný příběh který spolehlivě zažene chmury a vykouzlí úsměv na rtech.
"I love you right up to the moon and back!"

lenkaBajza
02.12.2018

Vrchol příběhu mohl být víc propracovaný, ale i tak kouzelný příběh☺️

efka.saf
17.11.2018

Jééé, to byla ale hezká pohádečka :-D! Knížku jsem vytáhla v momentu, kdy jsme s autem zastavili na křižovatce na červené. Něž jsme křižovatku projeli, měla jsem dočteno. Příběh pro nejmenší děti, ale kouzelný, s krásným a dojemným koncem a samozřejmě nádhernými ilustracemi. Rozhodně doporučuji pro všechny malošky :-)

baja
14.11.2018

Milá knížka ( mě přišla až dojemná:-) ) s hezkými ilustracemi. Dcera 2,5 roku ji jeden čas milovala, četli jsme ji pořád dokola.