Mám tě ráda

Tato půvabná knížka je něžnou mozaikou každodenních okamžiků, které spolu sdílí maminka a její dítě a všechny tyto chvíle jsou příležitostí k vyjádření lásky. Humorně i poeticky, ale vždy s přirozenou lehkostí a fantazií si Astrid Desbordes pohrává na každé dvoustraně s protikladnými situacemi, jejichž poselství je jednoduché a jasné: mateřská láska je trvalá a bezpodmínečná. Ilustrace Pauline Martin jsou jemné jak v konturách, tak v barvách, přesto s naléhavostí podtrhují toto úžasné vyznání lásky. V úvodu knihy jsou připravené řádky, do kterých může maminka napsat svému dítěti věnování. Kniha byla přeložena do několika světových jazyků a v mnoha zemích se stala bestselerem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/291189/mam-te-rada-Mp5-291189.jpg 4.621

Mon amour (2015)

Literatura naučná, Rodina
Vydáno:, Axióma

Edeltruda
02.06.2017

Krásná knížka. Taková knížka "Ema naopak", ale naopak. :-) Moc pěkné obrázky, které svádí k tomu si o nich s dětmi dále povídat, takže vůbec nevadí, že je na stránce jediný řádek textu.

Knihomura
18.05.2017

Děti chtějí být ujišťovány, že je máme rádi za všech okolností. Tato kniha je přesně to, co potřebují. Škoda, že není něco pro ty starší. Ti by to sice málokdy přiznali, ale cítí to stejně. A koneckonců i my dospělí to nemáme jinak. ;-)

bibi.r
19.02.2017

Velmi pěkná.
Myslím, že je důležité dítěti vysvětlit, že ho milujeme za každých okolností, protože ono stejně jako my dospělí občas pochybuje, jestli ho má někdo rád.

Petja
04.01.2017

Pěkná knížka o vztahu maminky a syna, dceru zaujala, ale není na dlouhé a opakované čtení (na každé stránce je jen jeden řádek), spíše na památku do knihovny, překlad je místy trochu neumělý.