Mám tě ráda

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tato půvabná knížka je něžnou mozaikou každodenních okamžiků, které spolu sdílí maminka a její dítě a všechny tyto chvíle jsou příležitostí k vyjádření lásky. Humorně i poeticky, ale vždy s přirozenou lehkostí a fantazií si Astrid Desbordes pohrává na každé dvoustraně s protikladnými situacemi, jejichž poselství je jednoduché a jasné: mateřská láska je trvalá a bezpodmínečná. Ilustrace Pauline Martin jsou jemné jak v konturách, tak v barvách, přesto s naléhavostí podtrhují toto úžasné vyznání lásky. V úvodu knihy jsou připravené řádky, do kterých může maminka napsat svému dítěti věnování. Kniha byla přeložena do několika světových jazyků a v mnoha zemích se stala bestselerem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291189/mam-te-rada-Mp5-291189.jpg 4.651
Žánr:
Literatura naučná, Rodina

Vydáno: , Axióma
Originální název:

Mon amour, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (12)

Kniha Mám tě ráda

maminkoutek
04.05.2020

Nádherná kniha o mateřské lásce, která by neměla chybět v žádné dětské knihovničce. Autorka přirozeně, jednoduše a s citem ukazuje, co znamená mít rád.

Jane007
17.03.2020

Nádherná, laskavá knížka. Doporučuji všem rodičům


Sutuscula
24.02.2020

Kniha mě nadchla, tak jsem ji pořídila a od té doby s dcerkou čteme denně aspoň 3x :)

broskev28
11.02.2020

Knížka mě velmi mile překvapila - je plná slov tak nějak samozřejmých, ale samozřejmá jsou přece jen pro nás: rodiče, dospěláky (a to ještě možná ne pro všechny). Děti je určitě potřebují slyšet velmi často, aby se i pro ně stal samozřejmým fakt, že je rodiče přijímají a milují bez výhrad a ve všech situacích!
Text jednoduchý, ale výstižně podaný, obrázky netradiční, takové jakoby kreslené dítkem, výsledný dojem úžasný!

Knihomolka506
22.01.2020

Kniha, která je hlavně pro rodiče, které mají problém s emocí a neumí nemají attachment pro to dítě nebo nemůžou dát lásku svým dětem.

St.Evelin
06.05.2019

Nádherná kniha pro rodiče a děti. Podle mě je důležité dětem opakovat, že je máme rádi, i přesto/navzdory tomu, že třeba zlobí nebo si zrovna nerozumíme. Podle mě je více než důležité, aby v tomto ohledu naše děti cítily naprostou jistotu bez špetky pochybností.

muchomurka
04.05.2019

Krásné, jednoduše napsané, ale hodně výstižné. Ilustrace by mohly být hezčí, více pro děti, něco na způsob kreseb Heleny Zmatlíkové by se mi líbilo, ale i tak to knížce příliš neubírá. Moc mile překvapila.

Eva88
12.04.2019

Tak málo slov a přitom vše řečené. Dcerce říkám každý den, že ji miluju za každých okolností. Takových slov není nikdy dost.

1