Jana77 Jana77 komentáře u knih

Beze svědků Beze svědků Lisa Jewell

Knížka, která se čte sama. Zmizení dcery, které se uzavírá až po letech a vysvětlení, co se stalo, bylo překvapivé. Mě bavila hodně.

04.06.2019 5 z 5

Zlaté časy Zlaté časy Anne Jacobs

Starý příběh lásky na pozadí druhé světové války, mylné domněnky, starý dům a tajemství. Vše, co jsem očekávala, jsem dostala. Moc hezky napsáno.

19.04.2019 5 z 5

Jidáš Jidáš Astrid Holleeder

Na to, kolik má knížka stran, zhltala jsem ji překvapivě rychle. Je krutá, smutná, kolikrát jsem nevěřícně vrtěla hlavou, čeho jsou lidé, ze strachu, schopni.

29.01.2019 5 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Simone St. James

Skvělá, tajemná, okamžitě vtáhne do děje.

05.12.2018 5 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Dokonalá!

14.07.2018 5 z 5

Jepice Jepice James Hazel

Opravdu výborně propracovaný thriller, u kterého si musíte i trochu zapřemýšlet.

21.03.2018 5 z 5

Byly tady, a už nejsou Byly tady, a už nejsou Haylen Beck (p)

Thriller s nápadem. Špetka napětí, špetka psycha a máme tady knížku, která se rozhodně dá číst!

07.12.2017 5 z 5

Hračkář Hračkář Liam Pieper

Už bylo tolik napsáno, ale tento pohled na Osvětim asi chyběl. Místy jsem se vztekala, v jednu chvíli jsem čtení i obrečela, pár míst v příběhu jsou hodně silné i na mě. Výborná knížka.

10.10.2017 5 z 5

Nadobro ztracený Nadobro ztracený Harlan Coben

Harlan Coben je mistr závěrů. Konce jeho knih jsou nepřekonatelné, hraje si s námi celou dobu, ovšem na závěr nás dokonale šokuje. Opět tleskám!

22.09.2017 5 z 5

Se záští Se záští Eileen Cook

Tak jak to teda bylo? Skvělá knížka, užila jsem si každé slovo!

14.09.2017 5 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Moje srdcovka. Četla jsem po druhé a patří k jejím nejlepším! Nádherné kapitoly o životě a chování slonů se střídají s pátráním mladé Jenny, abychom na konci dostali tak překvapivé odhalení, až to bere dech.

18.08.2017 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Rozjezd hodně pomalý, docela zmatený, musela jsem se hodně soustředit, abych se zorientovala. Konec už měl své grády, ale i tak-jako Bestseller bych knížku asi neoznačila.

26.06.2017 4 z 5

Pohřbený život Pohřbený život Allen Eskens

Skvěle napsané. Soukromý život hlavního hrdiny, pátrání v minulosti umírajícího vraha, prostě za mě fakt dobrý.

13.06.2017 5 z 5

Dřív než ji najde Dřív než ji najde Michael Kardos

Hodně dobré. Byla jsem překvapená koncem, ten jsem nečekala. Za mě plný počet hvězd.

18.04.2017 5 z 5

Vyrovnat si účty Vyrovnat si účty Martina Cole

Krutý svět podsvětí, kde vládnou odlišná pravidla, než jsme zvyklí, mě u Martiny Cole prostě baví. Nechybí tajemství, které vyplave na povrch na konci knihy. Za mě dost dobrý.

26.03.2017 5 z 5

Návrat z pekla Návrat z pekla Jan Vavřík

Pro mě strašně silná knížka. Masochisticky po knihách o holocaustu sáhnu a pak stejně trpím.

24.03.2017 5 z 5

V bouřlivé noci V bouřlivé noci Kerstin Signe Danielsson

Drsně syrový příběh staré vraždy, nevyřešených traumat za podpory úžasné severské krajiny! Já jsem spokojená, jen chvilkama trochu roztahané.

13.02.2017 4 z 5

Smrt v zádech Smrt v zádech Harlan Coben

Naprosto geniální a propracované, jak jsme zvyklí u Cobena. Šokující závěr, který vám vyrazí dech!

30.01.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

na to, jakou měla masivní kampaň, jsem čekala trochu víc. Dobrý thriller, se sympatickou hlavní postavou, ale žádné to WAU se nekonalo. Jen prostě dobré krimi.

23.01.2017 4 z 5

Ďáblova svatyně Ďáblova svatyně Marie Hermanson

Ačkoliv si taky myslím, že něco takového je možné jen ve filmu, to na mém názoru nic nemění. Knížka vás vtáhne do děje, ani nedýcháte! Takže za mě s čistým svědomím plných 5 hvězd.

13.01.2017 5 z 5