Jana77 Jana77 komentáře u knih

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Spíš než thriller je to povedený psychologický román. Jen jsem měla trochu potíže s pomalým začátkem a než se začalo něco dít, byla jsem na straně 90. Za to ubírám jednu hvězdičku, ale jinak ano, čtivé.

27.01.2019 4 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Docela zklamání. Dlouho jsem netušila, o co v knize jde. Styl psaní mi nevadí, ale nedokázala jsem se začíst. Ta přede mnou byla rozhodně mnohem lepší.

09.01.2019 3 z 5

Nejúžasnější den Nejúžasnější den Kaira Rouda

Skvělá knížka! Styl psaní, který se mi líbí!

15.12.2018 5 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Simone St. James

Skvělá, tajemná, okamžitě vtáhne do děje.

05.12.2018 5 z 5

Nechtěné Nechtěné Emily Gunnis

Rozhodně jedna z nejlepších knih letošního roku. Smutný příběh, který vtáhne do děje od první stránky a ještě chvíli bude ve mě doznívat.

18.11.2018 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Přestože se nepodařilo překonat skvělého Stalkera, který patří ke Keplerovým nejlepším knihám (podle mého), Lazar je skvělý. Má vše, co má mít, napětí, spád od první stránky, i pohled do soukromí všech hlavních postav. Plný počet hvězd, jednoznačně!

04.11.2018 5 z 5

Ztichlý dům Ztichlý dům Jenny Blackhurst

Čtivé, plné napětí a kruté. Asi tak bych shrnula prvotinu této autorky. Netušila jsem až do konce, který byl šokující. Takže za mě plný počet hvězd.

28.10.2018 5 z 5

Lži, dokud můžeš Lži, dokud můžeš Mary Kubica

Čekala jsem konec, který mě posadí na zadek, ale nekonalo se. Příběh dobrý, četlo se to výborně, ale žádné šokující zjištění na konci tedy nebylo.

07.10.2018 4 z 5

Neobvyklý typ Neobvyklý typ Tom Hanks

Naprosto upřímná, lidská sbírka povídek, které se dějí i nám. Žádné vraždy, podvody, násilí. Jen příběhy, které se čtou velmi lehce.

15.09.2018 5 z 5

Dům na jezeře Dům na jezeře Ella Carey

Moc hezká knížka, kterou jsem po delší době přečetla na jeden zátah. Staré tajemství, přesuny do minulosti, já jsem nadmíru spokojená.

03.09.2018 5 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

No nevím, knížka dobrá, zápletka taky, ale že bych si nějak sedla na zadek. Číst se dala, ale znovu už nepotřebuji.

28.08.2018 4 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Rozhodně jedna z jeho nejlepších knih!

03.08.2018 5 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Dokonalá!

14.07.2018 5 z 5

Ohnivý pták Ohnivý pták Susanna Kearsley

Naprosto dokonalé. Po zklamání ze Zimního moře, je Ohnivý pták jako závan čerstvého vzduchu. Autorčinu první knížku Mariana zbožňuju, stala se mou srdeční záležitostí. Ale Ohnivý pták se jí v mnohém vyrovná. Krásný příběh minulosti, který promlouvá hlavními aktéry v současnosti, vás prostě musí vtáhnout do děje, ať chcete nebo ne.

16.06.2018 5 z 5

Dítě ohně Dítě ohně S.K. Tremayne (p)

Už Ledové sestry byly skvělé a tahle knížka byla vynikající taky. Napětí, tajemno, dokonalé!

18.05.2018 5 z 5

Se mnou jsi v bezpečí Se mnou jsi v bezpečí K. L. Slater

Opravdu psychothriller se vším všudy! Výborné!

27.04.2018 5 z 5

Rašeliniště Rašeliniště Susanne Jansson

Trochu tajemna, mystiky, ale nakonec přece jen lidský čin, který krutě zasáhl do životů jiných. Dobrá knížka, přečteno za pár hodin.

12.04.2018 5 z 5

V úkrytu V úkrytu Liz Nugent

Konečně skvělý psychologický thriller! Konečně jsem v knížce našla to, co slibuje anotace. Celý příběh je tak chytlavý, že musíte číst a číst a konec, ten je bravurní!

11.04.2018 5 z 5

Jepice Jepice James Hazel

Opravdu výborně propracovaný thriller, u kterého si musíte i trochu zapřemýšlet.

21.03.2018 5 z 5

Útěk Útěk C. L. Taylor

Opět jsme dostali to, na co jsme u autorky zvyklí. Drama a akce od první stránky do poslední, žádné zbytečné okolky, jdeme rovnou na věc. Ačkoliv ještě nepřekonala její Lež, Útěk rozhodně stojí za přečtení.

13.03.2018 5 z 5