Jana-Marie Jana-Marie komentáře u knih

Čas vlčích máků Čas vlčích máků Corina Bomann

Hezké pohodové čtení - žádné drama, nic překomplikovaného. To je to, co jsem zrovna v této nelehké době potřebovala. Určitě není poslední knihou autorky, kterou jsem četla.

17.11.2022 5 z 5

Pozvala mě dál Pozvala mě dál Lucy Clarke

Kniha byla čtivá, ale nelíbila se mi tak jako ostatní autorčiny knihy, které jsem četla.

02.04.2022 3 z 5

Utajená sestra Utajená sestra Diane Chamberlain

Opravdu nádherná kniha - nemohla jsem se odtrhnout a na konci si i pobrečela. Od autorky moje třetí kniha a určitě ne poslední. Kdyby šlo, dala bych víc hvězdiček.

22.12.2021 5 z 5

Před bouří Před bouří Diane Chamberlain

Super kniha, která se četla sama. Mlčení se mi líbilo víc a tak dávám o hvězdičku míň. Určitě budu číst i autorčiny další knihy.

06.12.2021 4 z 5

Jak porozumět řeči psího těla Jak porozumět řeči psího těla Rosie Lowry

Kniha mi přišla opravdu velmi slabá a informace z ní ne moc obohacující - určitě nedoporučuji - ztráta peněz i času.

21.11.2021 1 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Super knížka - přečetla jsem velmi rychle - nemohla jsem se odtrhnout. Určitě není poslední, kterou jsem od autorky četla.

15.11.2021

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Četlo se pěkně - čtivě napsané, jenom na konci mi přišlo už trochu překombinované.

10.09.2021 4 z 5

Odveď mě domů Odveď mě domů Julie Kibler

Opravdu nádherný a dojemný příběh, který mě chytl za srdce. Kvalitní kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout.

27.07.2021 5 z 5

Na mystickém jezeře Na mystickém jezeře Kristin Hannah

Krásná kniha, která se velmi dobře četla. Moje druhá kniha od autorky a určitě né poslední.

02.07.2021 5 z 5

Dům stínů Dům stínů Kay Hooper

Kniha je červená knihovna, navíc dost nereálná. Byla mi doporučena, tak jsem se do ní pustila a i když se mi nelíbila moc od začátku, tak jsem se rozhodla, že jí dočku. Teď po dočtení beru jako ztrátu času.

13.03.2021 1 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Kniha se dobře četla. Jen je to podobný styl detektivek, které jsem už četla - takže ničím moc neurazila, ale ani nepřekvapila - proto dávám nižší počet hvězdiček.

10.10.2020 3 z 5

Ostrov tisíce pramenů Ostrov tisíce pramenů Sarah Lark (p)

Krásná kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout, příběh mě moc bavil. Velmi oceňuji, že jsem se při čtení dozvěděla něco z historie + prostřednictvím stránek se podívala do dalekých krajů.

02.08.2020 5 z 5

Příběh ztracené holčičky Příběh ztracené holčičky Elena Ferrante

Krásné zakončení série. První část knihy jsem četla jedním dechem, 2. část a hlavně konec mi přišly slabší; ale i tak doporučuji - určitě stojí za přečtení

24.07.2020 5 z 5

Síla přírody Síla přírody Jane Harper

Kniha nebyla špatná, nebyla ale bohužel tak dobrá jako Sucho; asi jsem čekala víc.

07.07.2020 3 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Krásná kniha - určitě stojí za přečtení. Velmi oceňuji, že jsem se při čtení dozvěděla něco o životě vlků.

28.06.2020 5 z 5

Příběh nového jména Příběh nového jména Elena Ferrante

Krásná kniha, líbíla se mi víc než 1. díl - určitě doporučuji.

21.06.2020 5 z 5

Nášup Nášup Táňa Kubátová

Příjemné a pohodové čtení - občas je fajn si něco takového přečíst.

21.06.2020 3 z 5

Hrníček z lásky Hrníček z lásky Táňa Kubátová

Pěkná a pohodová knihy; potřebovala jsem nějaké nenáročné čtení na odreagování a to kniha určitě splnila; přečteno během dvou večerů.

11.06.2020 4 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Krásná kniha, ale z nějakého důvodu se mi nelíbila až tak moc, jako ostatní autorčiny knihy - přišlo mi, že občas jsem se jí musela trošku prokousávat.

09.01.2020 4 z 5

Jíst, meditovat, milovat Jíst, meditovat, milovat Elizabeth Gilbert

Moc ráda cestuji a asi i kvůli tomu se mně tato kniha moc líbila. Příjde mi ale, že na ni člověk musí být správně naladěn, asi není pro každého.

09.01.2020 5 z 5