Jak porozumět řeči psího těla

Jak porozumět řeči psího těla https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/218936/bmid_jak-porozumet-reci-psiho-tela-zxg-218936.jpg 3 8 3

Rosie Lowryová během své dlouholeté praxe cvičitelky psů a poradkyně v oblasti psího chování používala při výcviku klikr trénink nebo jiné způsoby odměňování, ale nakonec, po několika desetiletích zkušeností, dospěla k závěru, že nejlepší vztah mezi člověkem a psem lze vytvořit jenom na základě fungující komunikace. Vedle toho však zjistila i to, že většina majitelů nerozumí ani těm nejzákladnějším komunikačním signálů, které jejich psi vydávají. Proto se rozhodla napsat tuto knihu. Jak porozumět řeči psího těla je srozumitelně a přístupně napsaná příručka, založená na příkladech z reálného života. Autorka v ní srovnává řeč těla, kterou používají psi, s řečí těla, kterou používáme my lidé mezi sebou, a nebojí se psát ani o případech, ve kterých se mýlila nebo chybovala, protože jen tak pomůže ostatním trenérům a majitelům psů, aby se podobných chyb vyvarovali.... celý text

Jana-Marie
21.11.2021 1 z 5

Kniha mi přišla opravdu velmi slabá a informace z ní ne moc obohacující - určitě nedoporučuji - ztráta peněz i času.

hu_87
16.09.2021 3 z 5

Jak už bylo psáno, opravdu nic moc.

ladyba
19.08.2021 3 z 5

Tato kniha k tématice řeči psů je opravdu slabší, až na pár postřehů z praktické výchovy nepřináší nic moc nového oproti jiným titulům.

Autorovy knížky

Rosie Lowry