Ivule_M Ivule_M komentáře u knih

Zlomená láska Zlomená láska Tess M. Puffrová

Podle mě lepší jak první díl - tam mi celkem vadilo, že bylo vše psáno z obou pohledů (v podstatě se jedna kapitola četla 2x). Když opomenu chyby, (vim, myslim...) tak se kniha četla sama. Příběh se mi líbil a vůbec bych neřekla, že je to kniha od české autorky. A ten konec? Už se nemůžu dočkat pokračování! :)

06.06.2022 4 z 5

Pár stránek navíc Pár stránek navíc Lin Rina

Pěkně zakončen příběh hlavních postav a popsány životy ostatních. A k tomu ilustrace a postřehy autorky. Krásná kniha.

11.11.2021 4 z 5

Porodní sestra z Osvětimi Porodní sestra z Osvětimi Magda Knedler

Většinou knihy z války nečtu, ale tuto jsem na doporučení zkusila. Musím říct, že je to opravdu velmi silné. To, co se tam dělo...naštěstí ne vše bylo popsáno do detailu (jinak bych knihu asi nebyla schopná dočíst). Vyprávění z více pohledů mi úplně nevyhovovalo, protože jsem se chvílemi ztrácela. U mámy jsem občas nechápala, jak nemůže být naštvaná na doktora, sestry atd. a v podstatě ještě kárat ty, které se o nich nevyjadřovaly hezky. Ale o to lepším člověkem asi byla.

29.10.2021 4 z 5

Políbit nebe Políbit nebe Krista Ritchie

Napsané dobře, stránky rychle ubývaly. Ale přišlo mi, že kniha nemá pořádný příběh,který čtenář čeká. Další knihy ze série si přečtu, ale k této se vracet nebudu.

23.09.2021 3 z 5

Návrat do minulosti Návrat do minulosti Tijan (p)

V porovnání s prvním dílem, je tento rozhodně lepší. Akce, Emma se chovala líp, odhalení minulosti. A chválím, že kapitoly z Carterova pohledu konečně nejsou ve třetí osobě.

17.09.2021 4 z 5

Vražedné pouto Vražedné pouto Tijan (p)

Dávám 4* (3,5*,kdyby to šlo). Kniha se četla dobře, příběh nebyl špatný, ale Emma mi chvílemi přišla moc ufňukaná a kniha Bennet Mafia se mi líbila víc.

16.09.2021 4 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Wow! Tak to bylo naprosto úžasné. To jiskření mezi nimi, to jak Bianca Jacksona vždy uzemnila... A ty její přirovnání... Doporučuji

14.09.2021 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Čtivá kniha s trošku jiným vztahem hlavních hrdinů (spisovatelka, co se mu vloupala do apartmá a boháč). Ale musím říct, že chvílemi mě hlavní hrdinka dost štvala tím, jak pořád vše přirovnávala k románu. Za mě slabší 4*

13.09.2021 4 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Krásný romantický příběh, který místy vhání slzy do očí. Doporučuji

30.08.2021 5 z 5

Na vlásku Na vlásku Lucy Score

Knížka byla čtivá, ale mohla by mít klidně míň stránek. No a věk postav? Ten mi k tomuto příběhu absolutně neseděl. Jinak se mi moc líbily slovní přestřelky

27.07.2021 4 z 5

Truly Truly Ava Reed (p)

Trošku slabší 4*. Kniha byla dobře napsaná a i když byl místy špatný překlad, četla se dobře. Těším se na díl s June a Masonem.

20.05.2021 4 z 5

Iskrenie Iskrenie Samantha Young

Nebylo to špatné, četlo se to dobře. Myslím, ale že by stačilo, kdyby to bylo jako pár stránek/kapitol navíc u Jamaica Lane.

02.09.2019 3 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Ze začátku kniha nebyla moc záživná. Pak se to ale rozjelo a četlo se samo????

25.07.2019 4 z 5

Koruna nenávisti Koruna nenávisti Amo Jones

Série Elitní klub králů se mi líbila, proto jsem sáhla i po téhle knize. Četla se dobře, ale přišlo mi, jak kdyby místy něco chybělo. A ten konec? Tak ten mě teda ,,rozsekal''????. Ale ze zvědavosti si určitě přečtu i další díl

22.07.2019 3 z 5

Polibek jako dezert Polibek jako dezert Poppy J. Anderson

Úžasná kniha! Příběh, kde si ženská nesedne z chlapa hned na zadek ????Doručuji????

23.06.2019 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Úžasná kniha????nemohla jsem se odtrhnout a přečetla ji jedním dechem. Do odhalení na konci jsem nevěděla, jak to bylo. A byla jsem velmi překvapená. Doporučuji????

11.01.2019 5 z 5

Nádech Nádech Penelope Douglas

Úžasná kniha. Přečteno jedním dechem. :) Doporučuji

18.10.2018 5 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Příběh sám o sobě nebyl špatný, místy jsem se i smála. Ale nějak snadno v knize všechno vychází. Možná by to chtělo nějakou větší zápletku.

13.10.2018 3 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Další skvělá kniha. Doporučuji

08.06.2018 5 z 5

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Stejně jako ostatní knihy ze série se četla krásně. Líbilo se mi, že na konci se autorka vrátila k postavám z předešlých dílů. Doporučuji celou sérii :-)

31.05.2018 5 z 5