Ivka14 Ivka14 komentáře u knih

První láska První láska James Patterson

Milý příběh o dvou zamilovaných, kteří se vydali na dobrodružnou cestu. Me ale příběh nezaujal a neoslovil

10.02.2019 2 z 5

Moje sestra žije na krbové římse Moje sestra žije na krbové římse Annabel Pitcher

Bylo to zajímavé, trochu dojemné a občas i vtipné.

19.01.2019 3 z 5

Mischling Mischling Affinity Konar

Knížka byla dobrá, ale nesedl mi styl psaní autorky, protože jsme se ztrácela o kom je ta kapitola a ještě mi nesedl font písma. Jinak téma bylo vybrané dobře. Neměli by jsme zapomínat na to co se stalo v Osvětimi.

18.01.2019 3 z 5

Princ Kaspian Princ Kaspian C. S. Lewis (p)

Bylo hezké se vrátit do Narnie. Bohužel tento díl mě neoslovi tak jak první,ale bylo to velice hezké pohádkové čtení.

12.01.2019 4 z 5

Vyděrač na telefonu Vyděrač na telefonu Maja von Vogel

Četla jsem to kvůli čtenářské výzvě,že je tady málo komentářů. Kniha je to z této série slabší,protože je první,ale i tak jsem si to užila,protože tohle jsem čítávala jako 9-ti letá

06.01.2019 3 z 5

Vílí křídla Vílí křídla Renata Štulcová

Velice milá knížka,kde malá Marina zjišťuje informace o její zmizelé mamince.

15.12.2018 4 z 5

Pollyanna Pollyanna Eleanor H. Porter

Četla jsem jen tenhle díl a do víc se ani pouště nechci. velice mě to bavilo

26.11.2018 4 z 5

Drž mě pevně Drž mě pevně David Levithan

Ja čekala normální příběh, ale tohle mě zklamalo. Will Grayson Will Grayson mám ráda a těšila jsem se i na tohke, ale vůbec mě to nebavilo

03.11.2018 2 z 5

Pohádky bratří Grimmů (29 pohádek) Pohádky bratří Grimmů (29 pohádek) Jacob Ludwig Carl Grimm

Tyhle pohádky máme doma a četla mi je maminka před spaním a teď je čtu svojí mladší sestře a tohle snad nikdy neomrzí

01.11.2018 4 z 5

Darebák David a jídlo Darebák David a jídlo Francesca Simon

Četla jsem to díky čtenářské výzvě a nic moc :)

01.11.2018 2 z 5

GOGO - Kluk z internetu GOGO - Kluk z internetu Daniel Štrauch

Fajn počtení,ikdyž Goga nesleduji,bylo to velice fajn.

29.10.2018 2 z 5

Já, JůTuber 2 Já, JůTuber 2 Martin Rota

Zajímavé informace o youtuberech jinak nuda

29.10.2018 1 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

začátek byl pro mě nezáživný,ale asi po 150 stránkách jsem se začetla. Bylo tam několik zlomových událostí,které mě nutili číst dál. Pro mě zatím nejslabší díl,ale i tak velice hezký.

22.10.2018 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

kniha mě hrozně moc bavila. už se těším na pokračování. nemám pořádně ani slov. Upřímně jsem tu knihu čekala horší. OP celeé knižní serii se vrhnu i na seriál,který snad nebude kravina.

27.09.2018 5 z 5

A hvězdy mi daly tebe A hvězdy mi daly tebe Karen McQuestion

Bylo to velice hezké čtení. Průzkumníka jsem si oblíbila a i Emmu. Bohužel sem musela jednu * srazit,protože mě jedna část knihy nebavila a to - BACHA MŮŽOU BÝT SPOILERY-Jak sestovali dodávkou,kterou jim půjčili lidi z baru nebo mě nebavilo,jak byli u té ženy,která věděla,že přiletí průzkumníkova loď. Jinak doporučuji,ale ne každému se to bude líbit.

24.09.2018 4 z 5

Girl Online jde svou cestou Girl Online jde svou cestou Zoe Sugg

Kniha fakt stala za to. Asi jsem jediná, ale ja Caluma nebo jak se to píše vůbec neměla ráda, prostě mi nesedl. Ale jinak je to určitě tahle série patří mezi moji srdcovku. Jak Noaha tak miluji i Eliota. Doporučuji.

16.09.2018 4 z 5

Girl Online - Na turné Girl Online - Na turné Zoe Sugg

Tohle bylo lepší něž první díl,ale občas jsem se ztrácela nebo jsem přeskakovala asi jsem na tu knihu moc stará,ale jinak to doporučuji.

16.09.2018 4 z 5

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Zoe a její blog mi přirostl k srdci. Měla jsen obavy z toho, že to bude blbost, ale nakonec mě to mile překvapilo. Také zbožňuji Eliotta. Kniha je milá a těším se na další díl. Doporučuji taj 15ti letým.

09.09.2018 4 z 5

Vášeň Vášeň Lisa Jane Smith

Tohle byl jeden asi nejlepší díl. Akorát mě ke konci překvapila možná i trochu zklamala Kait. Ale jinak moc doporučuji.

02.09.2018 4 z 5

Posedlost Posedlost Lisa Jane Smith

Druhá kniha mě bavila méně než první. Kdyby autorka chtěla, mohla z těch tří udělat jednu. Ale jinak doporučuji a moc se těším na poslední dil.

02.09.2018 4 z 5