GOGO - Kluk z internetu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Bam, čaute, tu je GoGo! Tento pozdrav se ozývá z desítek videí, jež získala neuvěřitelné množství fanoušků. Jejich autorem je GoGo, vlastním jménem Daniel Štrauch, ulítlý, kurážný a především vtipný mladík z bratislavské Petržalky, jehož životním snem byla kariéra úspěšného youtubera. Za svým cílem kráčí vytrvale a úspěšně, dnes mu patří nejvíce sledovaný slovenský kanál na Youtubu, jenž vykazuje 1,1 milionu odběratelů. GoGo se zařadil k nejpřednějším celebritám nastupující generace a je výmluvným důkazem toho, kam až to může dotáhnout člověk, který je plný tvořivé energie, z komorního prostředí svého oranžového pokoje. V této knížce poutavě vylíčil svůj příběh a odkryl zákulisí své práce, úskalí, jež musel překonat, ale i ledacos ze svého osobního života. A nejen to...!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/285256/big_gogo-kluk-z-internetu-yNa-285256.jpg 3.3172
Žánr:
Literatura naučná, Biografie a memoáry

Vydáno: , Tatran (Bratislava)
Originální název:

GOGO - Chalan z internetu


více info...
Nahrávám...

Komentáře (38)

Kniha GOGO - Kluk z internetu

gejza_makovnik
29.05.2022

No, na YouTube som strávil dosť času na to, aby som si prečítal knihu od Goga. Kniha bola na nič. Daniel jednoducho opisuje ako sa stať Youtuberom a pridáva tam zvláštne obrázky, ktoré má síce neraz pobavili ale aj odstrašili. Nemyslím si že každý má vlohy na to, aby napísal knihu (viem z vlastnej skúsenosti). Gogovi sa to nejak nevydarilo, kniha pôsobí všedne, jednoducho. Tak aspoň si to pri jej písaní užil on.

BetyPočasitá
17.08.2021

Vím že frčí psát knížky o sobě a spoustu je jich i velmi zajímavých. Ovšem tahle knížka mě opravdu nebavila. Neberte si to zle, nemám nic proti němu, ale téhle knížce něco chybí. V porovnání např. s kovyho knížkou Ovšem, je to hrůza. Pořád se to točí jen kolem jedné a té samé věci a je to nuda. Jediné co by podle mě šlo pochválit je obal.


ComicGuy899
14.05.2020

GoGova kniha je veľmi rozporuplný nápad.
(Ak chcete vedieť môj presný názor,preskočte na 4. odsek).

Teraz ma prosím GoGovi fanúšikovia neberte zle, ale...


Je to dobrý nápad, ktorý je miestami naozaj debilne vyriešený.
Chápem, že je to napísané tak ako to napísané je, aby to pochopil aj človek, čo Goga vidí prvý raz v živote, no miestami je to naozaj neznesiteľné.
Tak trochu nechápem finálnu kapitolu, kde Dano píše to, čo zrovna robí, pretože je to nudné a nezaujímavé. Taktiež ak vám vadia obrázky potom vás táto kniha bude poriadne vytáčať, lebo na každej druhej strane je nejaký obrázok či kresba.

Ale dosť už hejtu.

Kniha je naozaj pútavo napísaná a pre človeka ako mňa, ktorý si prežil na youtube všetky etapy GoGovho natáčania mi z toho nabehli zimomriavky, a nejaký čas som bol aj knihou fascinovaný.

Prosto Daniel napísal naozaj poctivú knihu, ktorá prinútila aj ľudí, ktorí knihy nečítajú si ju otvoriť. Za to obrovský klobúk dole. To sa nepodarí každému.
To za mňa teda ospravedľnuje aj predchádzajúce chyby ako dizajn, ktorý je naozaj dobrý, ale aj iritujúci (ale to hovorím, ako človek, ktorý je zástancom, čo najmenej grafiky na knihe a v jej obsahu).

Toto "youtubovo-knižné zhrnutie" si skrátka neužije každý a kniha je primárne cielená pre (ešte) mladšie publikum ako som ja. Knihu teda s čistým svedomím môžem odporučiť, len mladej generácií čitateľov, ale ak na túto knihu narazíte, nemali by ste ľutovať. Je to pútavé, zábavné a vďaka GoGovým vysvetlivkám sa tak ľahko nestratíte. Len by bolo dobré ak by ste aspoň vedeli, čo je to internet :)

petrarka72
23.06.2019

Hvězda za ilustrace, druhá za kladené otázky, zbytek nestojí za řeč.

Ana72154
27.05.2019

Knihu jsem původně u nás v knihovně půjčila bratrovi, který Goga sleduje. Mně to ale nedalo, a přečetla jsem si ji taky, protože jsem viděla taky pár jeho videí a sleduji jeho přítelkyni Lucku na youtube.

VAnna
09.02.2019

Docela mě kniha bavila, občas se objevila i nějaká vtipná historka. :D

tomik2132
31.12.2018

Kniha je určena pro všechny. Každý by si ji mohl přečíst, aby viděl, jak trnitá je cesta za tím, co doopravdy chceme. Pro Gogova fanouška je to ideální dárek!

Pejuška
25.12.2018

Rychlé, relaxační počtení. Knihu jsem objevila náhodou, díky čtenářské výzvě. Popravdě, Goga vůbec neznám, ale když už jsem přečetla jeho knihu, tak se podívám i na nějaké video. Kniha se mi líbila, měla spád, člověk se dozvěděl, jak se Gogo "vyvíjel", jak smýšlí, uvažuje i o budoucnosti, váží si toho, čeho dosáhl a stojí nohama pevně na zemi. Člověk si zase rozšířil obzory.

1