GOGO - Kluk z internetu

GOGO - Kluk z internetu https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/285256/bmid_gogo-kluk-z-internetu-yNa-285256.jpg 3 177 39

Bam, čaute, tu je GoGo! Tento pozdrav se ozývá z desítek videí, jež získala neuvěřitelné množství fanoušků. Jejich autorem je GoGo, vlastním jménem Daniel Štrauch, ulítlý, kurážný a především vtipný mladík z bratislavské Petržalky, jehož životním snem byla kariéra úspěšného youtubera. Za svým cílem kráčí vytrvale a úspěšně, dnes mu patří nejvíce sledovaný slovenský kanál na Youtubu, jenž vykazuje 1,1 milionu odběratelů. GoGo se zařadil k nejpřednějším celebritám nastupující generace a je výmluvným důkazem toho, kam až to může dotáhnout člověk, který je plný tvořivé energie, z komorního prostředí svého oranžového pokoje. V této knížce poutavě vylíčil svůj příběh a odkryl zákulisí své práce, úskalí, jež musel překonat, ale i ledacos ze svého osobního života. A nejen to...!... celý text

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Tatran (Bratislava)

GOGO - Chalan z internetu

Michaleus
15.08.2017 1 z 5

Brak. Ide o krásnu ukážku stupidity dnešného sveta. Mám síce 13, ale YouTuberov považujem za stupídnu zábavu. Jediné, čo mi nebráni dať 0 hviezd, je grafické spracovanie.

Kája5951
10.04.2017 4 z 5

Co k téhle tak dodat. Všichni fanoušci Goga povinně přečíst, dozvíte se spoustu věcí o sobě jako o fanoušcích a taky o Gogovi (jak překvapivé, že?). Pro mě knížka naprosto splnila očekávání a rozhodně ji nevyhodím do koše, ale zařadím ji vedle dalších skvělých knih v mé knihovně.

wiix
13.02.2017 2 z 5

Nerada to priznávam, ale oceňujem námet, ako táto kniha vizuálne vyzerá a akým štýlom je písaná - pre mládež. Nedáva im do života veľa poznania (či už podstatných vecí alebo gramatiky), ale aspoň primä trošku k čítaniu. Snáď.

Hufendy
07.02.2017 5 z 5

Tato kniha se mi opravdu moc líbila. Krásně namalované obrázky na každé druhé straně. Knížka na zpříjemnění času. Ten kdo sleduje Goga tak se aspoň dozví víc informací ze soukromého života atd. Stručně řečeno výborná knížka :)

marketa262
08.01.2017 4 z 5

Takové oddechové čtení. Krásně graficky zpracováno, pohled na svět očima někoho jiného. :)

asodomkova
30.11.2016 4 z 5

Fajn knížka, taková oddychovka. Je celkem zajímavé se dozvědět něco nového o životě slavného YouTubera za kamerou.

LucyNej
30.06.2016 5 z 5

Super odpočinková kniha. Kdo má GoGa rád, určitě bude s knížkou spokojen. Doporučuji

Dep8
21.05.2016 4 z 5

Co musím pochválit v první řadě, je grafika. Ilustrace v knize jsou pastva pro oči.
Co se týče obsahové stránky, příběh kluka, který začínal od nuly a stal se známým a oblíbeným, mě zaujal. V určitých pasážích mi ho bylo až líto (omlouvání se odběratelům za to, že spolupracuje s některou společností, obhajování se, proč to dělá,..). Je vidět, že je upřímný. Možná až moc? - Těm, co závidí a nepřejí, je stejně zbytečné cokoli vysvětlovat. Jindy jsem obdivovala jeho trpělivost, nadšení, nevzdávání se..

Kniha je fajn nejen pro jeho fanoušky, ale také pro lidi, kteří jsou úplně mimo dění. Vlastně by si ji mohl přečíst každý, aby viděl, jak nejistá a trnitá je cesta za tím, co doopravdy chceme. Čím blíže jsme pomyslnému cíli, tím více práce naše cesta vyžaduje... A pořád přicházejí nové a nové překážky, dokud nepřijde konec, nikoliv cíl. Vždycky je co zdokonalovat a zlepšovat, stát se ještě lepším nebo se na vrcholu vůbec udržet. A tohle se zdaleka netýká jen internetové slávy.

CatherineAdela
06.05.2016 3 z 5

Jak mám začít?
Na tuhle knihu jsem slyšela samé dobré ohlasy. Lidé kteří nikdy nečetli mi tvrdili, že tahle kniha byla opravdu dobrá. No a když je ta kniha donutila aby si ji přečetli celou (i několikrát).

Očekávala jsem kvalitní knihu o plusech a mínusech života youtubera. Ale už na 20 stránce přišlo hořké zklamání. Pár částí bylo velmi zábavných (např.: GoGo a Jirka v Americe) ale u jiných jsem usínala. Graficky hezky zpracovaná knížka, díky obrázkům působí i zábavně ale text? Nuda na druhou. Pokud-li jste fanoušky Goga (ale opravdu velcí fanoušci), pak doporučuji. Ale mně, která na goga koukne jednou za měsíc=NIC MOC

Coucouha
05.04.2016 3 z 5

Určitě to není kniha, ze které si sednete na zadek a musíte ji číst stále dokola, protože je nejlepší na světě...ale je to úžasná kniha plná rad a tipů, pokud jste blogger nebo youtuber. Líbí se mi styl, jakým je napsaná a grafické zpracování knihy. Navíc, Gogo si v ní na nic nehraje a říká jednoduše to, co si myslí. Tomuto chalanovi dávám velký palec hore za to, co všechno dokázal...jen tak dál. CHWAŠAAA

KnihomolAnn
05.04.2016 4 z 5

Knihu jsem si koupila nedávno a musím říct, že jsem kvůli ní odložila Velkého Gatsbyho. :D Kniha je krásně graficky zpracovaná a o autorovi se hodně dozvíte. :) Tahle kniha je ale vyloženě pro fanoušky. :)

zuzka23
20.03.2016 5 z 5

Kniha je podle mě pouze pro ty kteří alespoň sledují pár videí ti kteří jeho videa nesledují by jim kniha přišla jako blbost!
Pro mě je to úžasná kniha kde vše popsal, jak to v jeho životě chodí a jak vůbec začínal i když já jako jeho fanoušek jsem dost věcí o něm věděla přece jen jsem se něco nového dověděla. :)

Mixxa
23.02.2016 odpad!

Mám svůj názor a ten mi nikdo nevezme. Co se týče autora samotného, tak jeho videa na YouTube mě absolutně nebaví a jsem ráda, že mi je přestali cpát na domovskou obrazovku. Druhá věc je ta, že knížka se mi zdá na houby. Životopis může mít i na internetu, jenže to by tolik nevynášelo. A takové ty jeho "rady" a "slovníky"? Tak k těmto kopiím se nebudu ani vyjadřovat. Vlastně závěrem mě napadlo: Takže, když spolknu lžičku skořice a dám to na internet? Taky můžu o sobě napsat knížku jaká jsem perfektní a co mě ta sláva stála úsilí? -_-

newtory
08.02.2016 odpad!

To je ten prípad, keď sa opovážim ohodnotiť knihu bez čítania a stačia mi na to dve veci:
1.) Prelistovať si knihu v kníhkupectve a námatkovo tu a tam prečítať úryvok.
2.) Pozrieť si zopár videí (to je zdroj obživy dotyčného "autora" ) na you tube
A za seba môžem zodpovedne konštatovať, že táto kniha je: ...

1v8na
28.01.2016 5 z 5

Kniha je velmi poučná. Dala mi i typy, jak zlepšit svoje videa. Kniha má celkem 12 kapitol, přičemž začíná tím, jak začít s natáčením a poslední kapitola je právě o psaní samotné knihy. Kniha je doplněna pěknými ilustracemi a zároveň i fotografiemi ať už od samotného Dana a nebo od Maňa Štraucha (že by se jednalo o otce Daniela??)
Knihu jsem měla přečtenou během dvou dnů, líbila se mi, doporučuji ji a Danovi fandím.

minusha97
28.01.2016 2 z 5

Človek, ktorý má aspoň zbežne pozretú jeho tvorbu veľa vecí vie, alebo si ich vie nejakým spôsobom domyslieť, či už na základe výpovedí aj iných youtuberov, alebo obyčajného ľudského myslenia, už väčšinu vecí z knihy vie.
A hoci kniha má pekný design, dobre sa číta, GoGov hovorový štýl je pútavý a interaktivita je bonusom v podstate je to veľmi slabé dielo. Chlapec by mal zostať u točení videí, to mu ide a od kníh by mal dať radšej ruky preč.

dracos_princess
09.01.2016

Knížka mě mile překvapila. Grafické zpracování super. Psané upřímně a čtivě, hodně jsem se toho dozvěděla:)

patras522
23.12.2015

Mám chut' dát téhle knize odpad už jen za to jací jsou GoGovy fanoušci dementi, ale jsou vánoce tak to neudělám

https://www.youtube.com/watch?v=pROxs-qXQck&feature=youtu.be důkazy zde v komentářích.

DivnýJanko
11.12.2015 odpad!

Vážení priatelia v knihách, úroveň tlačeného slova sa nám prepadá do nových neprebádaných hĺbok! Ďakujem za pozornosť.

životopisy, biografie internet YouTube

Daniel Štrauch