Ivka14 Ivka14 komentáře u knih

Čtvero ročních období v Římě Čtvero ročních období v Římě Anthony Doerr

Přišlo mi to, že to bylo jako jeho deníček, kde si zapisoval věci o jeho pobytu a co všechno se stalo. Mě osobně to nějak nenadchlo.

01.06.2019 2 z 5

Divotvůrce Divotvůrce Sebastien de Castell

Krásný svět plný fantazie, kde každá postava je něčím specifická a moje nejoblíbenější je Kellen.

30.05.2019 4 z 5

Měděná rukavice Měděná rukavice Holly Black

Další skvělý díl, ve kterém bylo spousta napětí a akce. Také jsme se občas musela usmát nad tím, když Call a Jasper spolu mluvili. Začíná to byt moje oblíbená série a už se těším na další díly.

28.05.2019 4 z 5

Jak to mají holky Jak to mají holky Lauren Saft

Četlo se to rychle, ale vůbec se mi ta knížka nelíbila. Bacha můžou být spoilery!! Že tam všichni spali s každým mně už pak přišlo přes čáru a ten konec byl na me až moc drsný...

26.05.2019 2 z 5

Tajemné touhy Tajemné touhy Jennifer L. Armentrout

Oddychová kniha, která me bavila. Škoda, že nevyšlo pokračování.

19.05.2019 3 z 5

Sociální sítě - A to funguje jak? Sociální sítě - A to funguje jak? Emmanuel Trédez

Bylo to jednoduché čtení a líbilo se mi,jak to bylo všechno hezky popsané,ale spíše je to pro mladší čtenáře.

14.05.2019 4 z 5

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

Pokračování mě nebavilo a do dalších dílů se nebudu ani pouštět. Což je škoda, protože slyším na tuhle sérii jenom samé chvály.

11.05.2019

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

Často jsem měla problém se vyznat o čem zrovna ten příběh je. Ala bavilo me to a zkusím dát šanci i filmu.

05.05.2019 3 z 5

Tisíc kousků tebe Tisíc kousků tebe Claudia Gray (p)

WOW! Anotace mě moc nezaujala,ale knížka to byla skvělá a určitě se dám do dalších dílů. A nejlepší dimenze byla ta ruská, zamilovala jsem si ruského Paula.

26.04.2019 5 z 5

Srdcová královna Srdcová královna Kimmery Martin

Knížka se četla rychle, ale napínavé a zajímavé to zacalo být asi až od poloviny, kde se zacal ukazovat záhadný doktor X. A to jak se vracela do minulosti bylo taly zajímavé a bolestné. Možná by mě to bavilo vic, kdyby to byl film.

24.04.2019 3 z 5

Den co den Den co den David Levithan

První jsem viděla film a to byla veliká škoda, protože film byl z pohledu Rhi, ale kniha podle A. Bylo to zajímavé a zvláštní, jak se dk sebe zamilují a poté je to čím dal těžší, ale i přes to všechno byla ta knížka krásná.

16.04.2019 4 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Gayle Forman

V téhle knize zase Will pátral po Lulu(neboli Allyson). Je to oddechová kniha, u které nemusíte přemýšlet

08.04.2019 3 z 5

Bohyně Bohyně Josephine Angelini

Tak konec byl teda překvapivý. Helen jsem si oblíbila a jak se vyvíjel vztah mezi ní, Lucasem a Orionem a tahle série byla celkově jedna z nejlepších.

31.03.2019 4 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Asi zjišťuji, že sci-fi není moje parketa. Knizka se četla těžko a nedávala jsem u toho pozor, takže jsem se někdy i vracela a četla jsem to znovu. A nakonec jsme to ani nedočetla. Do dalších dílů se pouštět nebudu.

23.03.2019 odpad!

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Milá a odpočinková knížka,která se četla rychle a dobře. Cath jsem si oblíbila. IKdyž jsem četla Nedej se tak tady jsem si Simona i Baze užila víc a škoda že není víc knih o nich.

20.03.2019 4 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Bavilo mě to. Bylo to zajímavé se dostat do takového světa. Rose jsem si oblíbila a už se těším na další pokračování.

27.02.2019 3 z 5

Cukrářova dcera Cukrářova dcera Laura Madeleine

Milá knížka, kterou jsem si půjčila náhodou a vůbec toho nelituji. Dvě dějové linie jedna v Paříži v roce 1910 a druhá v Anglii 1988. Velice mě to bavilo.

24.02.2019 3 z 5

První První Kiera Cass

Asi nejslabší díl, ale i tak jsme si ho užila. Několik zvratů a ten konec?! Neměla jsem slov a několikrát mě knizka dohnala i k slzám. Doporučuji

17.02.2019 5 z 5

Hate List Hate List Jennifer Brown

Že začátku jsme se v knížce Nemohla zorientovat, ale asi ve třetině už jsme se do knížky dostala. Námět byl zajímavý, ale mě to zas tak ne oslovilo. Bylo to dojemné a občas i naivní. Průměrná knizka

11.02.2019 3 z 5

Moře nestvůr Moře nestvůr Rick Riordan

Další skvělá knížka o Percym a jeho dobrodružství. Knížka se četla rychle a děj ubíhal. Už se těším a další díl z této úžasné série.

10.02.2019 4 z 5