ivedoo ivedoo komentáře u knih

Den co den Den co den David Levithan

Nádherný příběh, ale chtělo by to i pokračování, zajímalo by mne jak to s A dopadne :)

15.07.2018 5 z 5

Růže & dýka Růže & dýka Renée Ahdieh

Nadchly mne oba díly, doporučuji přečíst. Skvělé počtení, kterému nechybělo napětí láska, fantasy, ale i slzička ukápla a to ze štěstí i smutku :) Brala bych i 3. díl, kde by se rozvinul příběh Artana a jeho rodiny. Jako postavu jsem si ho velice oblíbila.

11.07.2018 5 z 5

Pomsta & rozbřesk Pomsta & rozbřesk Renée Ahdieh

Krásná fantasy pohádka s neskutečně statečnou hrdinkou Šazí, kterou jsem si ihned oblíbila. Kniha mne neskutečně pohltila, ikdyž jsem se často ztrácela ve jménech a jiných cizojazičných názvech. Ale i přes to mě příběh velice upoutal a nemohu se dočkat, až si přečtu druhý díl :)

10.07.2018 5 z 5

Čtvrtý rozměr lásky Čtvrtý rozměr lásky Meg Cabot

Krásné, dojemné, dech beroucí uzavření série. Lepší konec jsem si ani nemohla lépe vysnít. Opravdu jsem to Jessemu a Suz přála od prvního dílu. Skvělá série, kterou jsem přečetla jedním dechem :) Meg Cabot je prostě skvělá spisovatelka :)

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Měla jsem jako povinnou četbu, ale moc mi teda nesedla, ale kniha to není špatná :)

08.07.2018 3 z 5

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Kniha, kterou jsem měla jako povinnou četbu a překvapivě jsem se do ní rychle začetla. Velice pokrokové téma, skvělé myšlenky. Určitě doporučuji přečíst :)

08.07.2018 5 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Skvělá kniha, kterou jsem měla jako povinnou četbu, ale na 100% doporučuji si ji přečíst. Je pěkné jak zvířata znázorňují chování lidí. Určité věci platí i v dnešní době. Knihu jsem měla přečtenou, ani jsem nemrkla :D

Jeptiška Jeptiška Denis Diderot

S hlavní postavou jsem po celou dobu soucítila, bylo strašné jak se k ní všichni chovali, jaký měla život. Velice dojemná kniha s opravdu nečekaným závěrem.

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Krásná kniha, za kterou jsem ráda, že byla v povinné četbě :) Je velice dojemná a smutná :( Měla jsem ji ale přečtenou za pár dní.

Krajina plná stínů Krajina plná stínů Meg Cabot

Krásná velmi čtivá knížka. Měla jsem ji přečtenou za pár hodin, už se těším na další díly této série

01.07.2018 5 z 5

První konec První konec Lauren James

Skvělá série, která se čte uplně sama. Matt a Katty jsou prostě nejlepší dvojka. Styl psaní je naprosto úžasný. Přebíhání mezi časovými liniemi vylepšují celý příběh. Je ti napínavější a díky tomu se doplní mnoho skutečností. Oba díly jsem měla přečtené za dva dny. Jsem z této série nadšená ❤️

29.06.2018 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Skvělá oddechová knížka, velice vtipná. Měla jsem ji ihned přečtenou. Určitě si přečtu další od této autorky

28.06.2018 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Krásné zakončení a moc doufám, že bude nějaké navázání na odtatní postavy. Třeba na Elain a Luciena, Nestu a Cassiena. Mor, Azriel a Tamlin by si taky mohli najit spriznenou dusi a nějaké to shledání Luciena a Heliona by bylo taky super

26.06.2018 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Moje nejoblíbenější série i autorka. Od 1.slova po poslední nemám slova a hltám příběh plnými doušky. Ještě, že to má tolik stránek a můžu číst dála dál, je to nádherný díl Rhys a Freye❤️To je prostě nejlepší dvojka! A Freye je tak odvážná, no a o Rhysovi ani nemluvím

22.06.2018 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

To je zas úžasná série!! :D Nemám slov, kniha mne zaujala hned od první stránky. Feyre prostě obdivuji. Je velmi silná, statečná, chytrá, obětavá a krásná. A Tam a Rys, opravdu nevím koho si vybrat, oba jsou skvělí :D No a ten zvrat na konci jsem si říkala jen páááni :D Doporučuji na 100% si to přečtěte :D Tento příběh jsem si zamilovala, těším se na další díl :)

31.05.2018 5 z 5

Na útěku Na útěku Meg Cabot

Skvělé ukončení trilogie, co více dodat. Prostě mám ráda dobré konce :D

Jmenuju se Nikki Jmenuju se Nikki Meg Cabot

Velice napínavé pokračovaní. Autorka patří mezi mé oblíbené, má skvělý způsob psaní, knihu jsem měla přečtenou za pár hodin :D

V kůži supermodelky V kůži supermodelky Meg Cabot

Naprosto skvěle napsané a hlavně poutavé. Knížku jsem měla přečtenou za chvíli :D Doporučuji!!!

Nádherný zmatek Nádherný zmatek Kami Garcia

3. díl se mi zatím líbil nejvíc :) Opravdu jsem pár věcí nečekala a hodně mne překvapily, knížku jsem měla za 2 dny přečtenou :)

07.05.2018 5 z 5

Nádherná temnota Nádherná temnota Kami Garcia

Do začátku této knížky jsem se musela trochu nutit,ale od 70 stranky se to rozjelo a příběh mne začal velice bavit, je zajímavé, jak se tento příběh rozvíjí. Stojí za přečtení

02.05.2018 4 z 5