Iva B. Iva B. komentáře u knih

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Duchařina není můj žánr, ale občas proč ne, trochu se bát. Kniha víceméně splnila moje očekávání a já si ráda přečtu i další díly této série o strašidelných domech.

10.01.2024 3 z 5

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Miluju!!!! Přečíst si něco od Agathy je vždycky dobrý nápad a vytrhnutí z nějaké čtenářské krize!

10.01.2024 5 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Je to čtivé, to jo.. ale také je asi tak všechno! Zbytek u me dost hapruje. Postavy mi přišly nesympatické, jejich chování občas dost nelogické.. vzhledem ke vzdělání a profesím, které oba zastávali. Já vím, že je to fikce, ale přece jen nějaké ty zásady by tam mohly být...

10.01.2024 2 z 5

Žhavé léto: Hříšné povídky Žhavé léto: Hříšné povídky * antologie

Já na povídky vůbec nejsem a nikdy kamarádi nebudeme, ale tahle knížka už mi dlouho ležela v knihovně a ani se nedivím, bavila mě jen jedna z povídek.

09.01.2024 1 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Do autora jsem se zamilovala už při první knížce! Hlavní postavy jsou boží, příběh skvělý. Osobně mi drsnější krimi nevadí, takze už se těším na další díly.

07.01.2024 5 z 5

Bezchybní Bezchybní J. D. Hawkins

Jednodenní záležitost. Příjemná jednohubka na oddych, žádná velká literatura, ale ani propadák! Postavy byly fajn, malé drama a happyend. V knihovně to mít nemusím, ale jako e-knihu si to uložím a třeba se k tomu někdo vrátím.

05.01.2024 3 z 5

Noční návštěvník Noční návštěvník Jeffery Deaver

Skvělý Deaver, jako vždy!!! Miluju!! Nejdříve pořádně zamotat a pak překvapit! Zase se budu moc těšit na další díl.

31.10.2023 5 z 5

Temný vzorec Temný vzorec Andrew Mayne

Při čtení téhle knížky jsem měla pocit, že hlavnímu hrdinovi fakt hráblo. Kenzo docela překombinované, trochu přitažené za vlasy, málo uvěřitelné. Nicméně i tak jsem si čtení užila a jsem zvědavá, jestli bude ještě nějaký další díl.

31.05.2022 3 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Klasická Jojo.. Líbil se mi příběh babičky, matce a dceři bych flakla zleva zprava, ty mě iritovaly celou dobu, to jejich chování... A musím souhlasit s tím, co tady píše uživatelka Šánka... Kdo psal tu anotaci, tak tu knihu snad neměl ani v ruce.. to je nebe a dudy...

03.05.2022 4 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Oddychovka, která neurazí ani nenadchne. Určitě jsem od autorky četla i lepší. Četla jsem jako eknihu a aspoň jsem ušetřila a vím, že do knihovny ji nepotřebuju.

03.05.2022 3 z 5

Temné říční proudy Temné říční proudy Sharon J. Bolton

Zase skvělé!! Čtivé, napínavé, nechtělo se mi od příběhu vůbec odcházet. Vztah Marka a Lacey byl mezi řádky asi vyřešen (já to teda tak pochopila) a pokud je tohle poslední díl, tak mě to dost mrzí, protože tahle série mě opravdu baví.

26.04.2022 5 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Neurazí, nenadchne.. neříkám, že se mi nelíbila nebo že by se špatně četla, ale autorka to umí líp... na jedno odpoledne stačí.

18.04.2022 3 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Líbilo se mi stejně jako první díl. Vtipné, čtivé, romantika.. na jeden večer stačí, čte se to opravdu rychle.

18.04.2022 5 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Tady bych řekla, že se mi líbilo více seriálové zpracování, ale myslím, že je to i tím, že jsem nejdříve viděla serial.. u druhé série to bylo naopak, tam se mi mnohem více líbila knížka. Odpočinkové čtení na odpoledne.

11.04.2022 4 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Tohle mi dalo docela zabrat. Nemohla jsem se vůbec začít. Je to napsané hrozně rozvláčně, 456 stan je prostě moc, když vás to od začátku nechytne. V půlce jsem si říkala, jestli to vůbec dortu, jestli mě vůbec ještě zajímá, co se vlastně stalo, ale zvědavost vyhrála... pak jsem si říkala, to je všechno. Navíc mi ani nebyla sympatická žádná postava.

11.04.2022 2 z 5

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Napínavé, pár zvratů, a překvapivý konec. Pachatel mě překvapil. Rozhodně bych to ale nenazyvala thrillerem, spíš drama s prvky detektivky.

06.04.2022 3 z 5

Tak to je, tak to bude Tak to je, tak to bude Sharon J. Bolton

Další dokonalý příběh z pera autorky. Děj plný zvratů, napětí, až do samotného finále. Líbí se mi jak je tam podaný vztah Marka a Lacey, ze tam jde vidět, že tam něco probíhá, ale vůbec to nezasahuje do děje, jen se to objeví a zase zmizí a vy si můžete představovat. Těším se na další díl.

06.04.2022 5 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Je to vtipné, odpočinkové a pohodové čtení, kde stejne víte jak to dopadne, akorát se pročíst k tomu momentu, kdy se to všechno láme. Na jedno volné proprsene odpoledne ideální.

06.04.2022 4 z 5

Pocit hanby Pocit hanby Linda Castillo

Bože, to bylo zase skvělé!!! Od první stránky to chytne a nepustí dokud nejste na poslední straně! Já tyto příběhy miluju, autorka má nápady, píše čtivě a nechápu, že už je to 11.dil... a pořád si to drží svou kvalitu.. doporučuju, kdo ještě s touhle sérií a náčelnicí Kate nezačal... Je to návykové.

30.03.2022 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Šikmý kostel je pro ten typ knížky, který považuju za takový high end, prostě čtení pro náročnější. Takže jsem dlouho odolávala než jsem se do ní pustila... No řeknu vám, pro mě osobně jedno velké WOW!!! Navíc jsem z kraje, takže to byla i trochu povinná četba a dozvědění se něco o minulosti!!

27.02.2022 5 z 5