IrenaMikerová IrenaMikerová komentáře u knih

Návrh Návrh Elle Kennedy

Musela jsem si to přečíst minimálně 10x! V celé sérii je tento díl můj nejoblíbenější. Garretta Grahama prostě miluju! Hanna byla taky super, ale její scény kdy chodila na zkoušky mě moc nebavili. Ale jinak všechno ostatní mě teda bavilo! Musím říct, že to bylo snad poprvé co jsem při čtení knížky měla motýlky. Autorčin styl psaní je úžasný a čtivý.

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Při čtení se mi příběh moc líbil. Vážně skvělý námět, ale když se pak nad celým příběhem zamyslím, tak je to strašná blbost. Taková velká láska, když se v podstatě ani tolik neznají? Neříkám příběh se mi vážně líbil nemohla jsem ani přestat číst, ale pokud budete číst i vy tak logiku vyhoďte z okna.

06.02.2024 3 z 5

Leova šance Leova šance Mia Sheridan

I když mě to bavilo, tak si myslím, že celá kniha z jeho pohledu je zbytečná. Nechápu proč autorka prostě do jedné knihy nenapsala i jeho pohled.

Leo Leo Mia Sheridan

Ale jo líbilo se mi to.

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

No tohle byl dobrý mafianský příběh. Nico byl super ve všech směrech jeho postava mě vážně bavila. Elena nebyla špatná, ale byla občas nesympatická až jsem musela protočit oči. Ale příběh se mi moc líbil. Já úplně žiju pro ty žárlivý scény. Vedlejší postavy byli taky super hlavně Benito ten mě vždycky rozesmál.

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Moc hezký zakončení série.

U příběhu Tuckera a Sabiny jsem se moc nasmála.

Logan a Grace super moc se mi to líbilo.

Dean a Allie mě docela mrzeli, ale i tak se mi to líbilo

A nakonec Garrett a Hanna no co k nim říct? Jsou moji nejoblíbenější v celé sérii, ale Garrett mě moc zklamal. Řekl Hanně vážně odporný slova, ale líbilo se mi, že autorka ukázala, že i ve vztazích jsou takové problémy a není všechno růžové. Byla jsem nadšena, že byli zmíněni i postavy z Briar U.

Plamen Plamen Helen Hardt

Super díl hned potřebuju další!

Okouzlení Okouzlení Helen Hardt

Myslela jsem si, že mě to nebude bavit, ale bylo to dobrý. Oceňuju, že v příběhu není už žádná číča ani řiťka. :D Melanie je sympatická žena a její tajemství ohledně Giny mě vážně zajímá. Konec mě samozřejmě zase přiměl okamžitě začít další díl.

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Říkala jsem si, že to nejspíš bude nějaká blbost, ale příběh mě příjemně překvapil. Carsnův vývoj byl super. Příběh byl zajímavý a lehce se mi četl.

Nemilosrdný rival Nemilosrdný rival L. J. Shen

Čekala jsem od toho víc, protože L. J. Shen je jedna z mých nejoblíbenějších autorek a i když příběh nebyl špatný, tak mě nenadchnul. Příběh se mi četl lehce, protože autorka má skvělý styl psaní, ale nebylo to ono. Jsem u ní zvyklá na jiné emoce a chemii, ale tady mi to přišlo až nucené. Část kdy byli hlavní postavy děti mě bavila, ale ta dospělost už tolik ne. A jméno Christian Miller? Vážně? Příběh nebyl špatný líbil se mi, ale čekala jsem víc hlavně když je to autorčina novější kniha.

Twisted Love: Láska na ostří nože Twisted Love: Láska na ostří nože Ana Huang

Vím že kniha je grumpy/sunshine, ale Ava pro mě byla až taková moc sluníčková. Alex byl super, jen ten jeho “ dirty talk “ byl někdy až moc. Zápletka a celkový příběh se mi líbil i když byl nereálný a přeplácaný. Hezky se příběh četl a líbí se mi autorčin styl psaní. Obálky celé série jsou taky moc pěkné.

Oddanost Oddanost Helen Hardt

Bála jsem se toho protože série je fakt dlouhá, ale nemůžu přestat číst!

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

“Co když zítřek nikdy nepřijde? Tahle věta v mojí hlavě zůstane asi navždy i když ani nevím proč mě tak zaujala, ale stalo se. Tenhle příběh miluju! Knight doslova zlomený rytíř a zlatíčko, který je celý život zamilovaný do své nejlepší kamarádky. Já ho miluju! Líbilo se mi jak autorka vytvořila pro Knighta v podstatě stejný problém jako pro jeho tátu Deana. Problémy s matkou a alkoholem. Luna tichá květinka, která si musela najít svůj vlastní hlas. Nevím co říct, na tuhle knížku jsem se tak těšila a měla v sobě všechno co jsem chtěla. Rosiinu smrt a pohřeb jsem probrečela a číst si Deanův pohled bylo teda něco, ale bez toho by to bohužel nebyl tak silný příběh.

Plán Plán Elle Kennedy

Podle mě slabší než zbytek série, protože nemám ráda tento trope, ale i tak dobrý. Na příběh Tuckera jsem se hodně těšila, ale když jsem zjistila, že se jedna o neplánované těhotenství, tak jsem byla zklamaná. Ale kdybych měla zhodnotit všechno, tak začnu Tuckerem. Tucker úplný správňák a zlatíčko moc se mi líbilo jak se zachoval, když zjistil, že je Sabrina těhotná. Prostě byl skvělej a nemám k němu žádný námitky. Sabrina nebyla špatná, ale upřímně vůbec mě nezaujala. Celkový příběh nebyl nic pro mě, ale měl pár vtipných momentů. Spíš jsem to dočetla jen abych uzavřela sérii.

06.02.2024 3 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Jedna z nejlepších knih, jaké jsem kdy četla.

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Ve třetím díle se setkáváme s Trentem a Edie. Ze začátku jsem nevěděla co si o knížce myslet. Tahle série je moje velká srdcovka takže jsem se bála. Věkový rozdíl byl docela velký a nejen to Trent je taky svobodný otec, ale byla jsem velmi překvapená! No musím říct, že tahle knížka byla hooodně spicy. Trenta jsem si oblíbila, i když někdy mi vadilo jak s Edie zacházel, protože se k ní někdy choval jako k dítěti přesto, že ji tak moc chtěl. Ale jinak ho miluju stejně jako všechny HotHoles. Edie mi už od začátku přišla sympatická a zbožňuju její vztah s Lunou! Postavy mezi sebou mezi neuvěřitelnou chemii, jiskřilo to mezi nimi a milovala jsem Trentovu žárlivost!!!

Šílená posedlost Šílená posedlost Danielle Lori

Za mě tenhle díl v celé sérii je na 3.místě ne, že by byl špatný, ale 1. a 3. se mi líbili víc. Gianna je za mě nejlepší hlavní hrdinka z celé série! Přes to všechno co se jí v životě stalo, jak s ní zacházeli jako s kusem hadru zůstala silná, soucitná a byla tak vtipná! Miluju její sarkasmus. Christian a jeho posedlost Giannou uff to bylo něco! Přišlo mi vtipný jak jí byl posedlý natolik, že musel na terapii a ona si nepamatovala ani jeho jméno. A co Christian a jeho tajemství? No překvapilo mě to a zároveň znechutilo, protože já toto téma nesnáším dobře. Jinak postavy spolu měli neuvěřitelnou chemii autorka se vážně překonala. Ty gesta, která Christian dělal byli tak krásný jako když jí každou noc umyl vlasy, nosil její gumičku na ruce 3 roky, nechal rozsvíceno jen, protože Gianna měla strach ze tmy uff Danielle Lori vážně nezklamala.

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Tuhle knihu by si podle mě měla přečíst každá žena. Vždycky jsem si jako malá holka říkala proč žena prostě neodejde od chlapa když jí mlátí a chová se k ní špatně? Až po přečtení knihy jsem si uvědomila, že to není tak lehký. Pokaždé když se s Rylem něco stalo pokusila jsem se vžít do té situace a v ten moment jsem si uvědomila, že bych se zachovala stejně jako Lily, taky bych mu odpustila. A to mi zatraceně otevřelo oči! Kniha se tak snadno četla a já se nemohla odtrhnout a hodněkrát jsem si zabrečela. A to věnování? Uff to mě tak zasáhlo. Colleen nezklamala.

Twisted Games: Hry na ostří nože Twisted Games: Hry na ostří nože Ana Huang

Já na tuhle knížku nemám slov. Rhys Larsen největší green flag!!! Ta chemie mezi nimi je nepopsatelná! Při čtení jsem měla tolik motýlku, že to není ani možný.

Sparrow Sparrow L. J. Shen

Mafianský příběh od L. J. Shen? Sem s nim a hned! Možná je to zvláštní, ale strašně mě zaujala první scéna mezi Troyem a knězem bylo to temný a dokonale se to hodilo k tématu knihy. Zaujalo mě, že Troy je takzvaný “uklízeč neboli “hitman, ale jinak jeho osobnost nebyla nic extra. Sparrow mě naopak překvapila. Byla to bojovnice s prořízlou pusou. Zápletka příběhu se mi líbila a musím říct, že ke konci jsem byla překvapená. Konec se Samem se mi moc líbil.