Hufendy Hufendy komentáře u knih

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Knihu jsem dostala od maminky a hned jsem se pustila do čtení. Bohužel v polovině knížky to už bylo čtení z donucení, protože nerada odkládám knihu, kterou mám rozečtenou a vezmu si jinou. Ke konci to už trochu na napětí bylo znát i konec jsem nečekala, ale tato kniha asi nebyla pro mě. Na to, že to je bestseller mě to trochu zklamalo.

05.02.2017 3 z 5

Neboj se Neboj se Lisa Gardner

Výborně napsaná kniha. Od začátku až dokonce se to velmi rychle stupňuje a to ještě nemluvím o nečekaným konci, který mě opravdu šokoval. Nemůžu nic jiného než doporučit.

05.02.2017 5 z 5

Mysterium tremendum Mysterium tremendum Sebastian Rainer

Kniha nebyla špatná. Ještě víc navodilo atmosféru, když jsem se dověděla víc o autorovi. Při čtení jsem často měla podivné záchvěvy strachu a nepříjemného pocitu, ale právě tohle na tom miluju. Zajímavě nalsaná kniha.

16.12.2017 4 z 5

Carrie Carrie Stephen King

Moje první kniha od Stephena Kinga a určitě ne poslední. Carrie jsem stihla přečíst za dva dny a jsem s ní naprosto spokojená

16.08.2017 5 z 5

Poslední Mohykán Poslední Mohykán James Fenimore Cooper

Kniha velice pěkná. Udivilo mě, že se mi knížka líbili, i když to není můj typ. Od začátku dokonce to nebylo náročné čtení. Taková odpočinková kniha. Určitě doporučuji.

28.11.2017 5 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Knížka se mi líbila od začátku až dokonce. Musím uznat, že tahle knížka předčila moje očekávání. Krásně se četla žádný složitá slova atd. Přišla mi zajímavější jak kniha Hvězdy nám nepřály. Mnohem lepší a tady bych ten bestseller nechala. Super. Určitě doporučuji

12.11.2017 5 z 5

Čtyři roční doby Čtyři roční doby Stephen King

Kniha se mi četla dobře. Některé pasáže mi přišli nudné, ale jinak velice pěkně napsané :)

10.11.2017 4 z 5

Lakomec Lakomec Molière (p)

I když kniha byla povinná četba, tak se mi líbila. Čekala jsem další nudnou knížku, ale opak byl pravdou. Některé pasáže mě přiměli se zasmát. Opravdu hezky napsané.

10.11.2017 5 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Knížka mého dětství :D. Pěkně napsaná, srozumitelná. Moc ráda se k ní vracím. Je to moje srdcovka :)

23.08.2017 5 z 5

Wonderland: Země divů Wonderland: Země divů Jennifer Hillier

Kniha se mi opravdu líbila. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Na konci mě to velmi zaskočilo. Takový konec jsem si ani ve snu neuměla představit.

22.08.2017 5 z 5

Přes mrtvoly Přes mrtvoly Michael Palmer

Když jsem si objednala knihu, nemohla jsem se dočkat až mi přijde. Začala jsem číst a po dvou kapitolách mě to přestalo bavit. A tak jsem ji odložila s tím, že se k ní někdy vrátím. Udělala jsem chybu, že jsem ji odložila, protože od třetí kapitoly to už začínalo brát na síle. Určitě nelituji

15.08.2017 5 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Kniha mi přišla v jednu chvíli napínavá pak zase nudná a některé pasáže mi přišli zbytečně zdlouhavé. Ale i tak spíše hodnotím kladně.

07.02.2017 4 z 5

Původ Původ J. T. Brannan

Mrzí mě, že lidi tuhle knihu hodnotí záporně. Doporučila mi ji kamarádka a jako první mě zaujal obal (nezapomeňte: nesuď knihu podle obalu :D). Začátek byl sice trochu pomalejší ale to nemění můj názor na to, že je to špatná kniha. Příběh jsem přečetla velmi rychle a někdy jsem měla strach číst dál. Pořád jsem si kladla otázku : ,,Co bude s hlavní hrdinkou?" Kniha mě vtrhla do děje a tak to bylo po celou dobu. Kdo má rád thrillery nebude litovat ;)

06.02.2017 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Tato knížka mě od začátku chytla do děje a tak to zůstalo až dokonce. Kim Stoneová mi byla velmi příjemná. I když příjemnou povahu zrovna moc nemá :D. Vždycky jsem se usmála nad jejím vtipem. Tato kniha má prostě to, co od thrilleru/detektivky očekávám. Knihu jsem přečetla velmi rychle obzvlášť, když jsem se blížila ke konci. Po přečtení mě mrzelo, že už je konec :). Doporučuji

06.02.2017 5 z 5

Vyděrač na telefonu Vyděrač na telefonu Maja von Vogel

Kniha se pěkně a rychle četla.

30.12.2017 5 z 5

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

Kniha opravdu skvěle napsaná. Nemohla jsem se od ní odtrhnout a ten pocit štěstí, co zažíval Simon jsem prožívala i já. Opravdu super.

28.11.2017 5 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Richard Bachman (p)

Na knihu jsem se hodně těšila. Bohužel to pro mě bylo ale nezáživné čtení. Čekala jsem od toho víc...

10.11.2017 3 z 5

Šílenství Šílenství John Lutz

Kniha se mi opravdu líbila. Od začátku do konce to bylo čtivé a napínavé. Určitě doporučuji :)

07.11.2017 5 z 5

GOGO chalan z internetu GOGO chalan z internetu Daniel Štrauch

Tato kniha se mi opravdu moc líbila. Krásně namalované obrázky na každé druhé straně. Knížka na zpříjemnění času. Ten kdo sleduje Goga tak se aspoň dozví víc informací ze soukromého života atd. Stručně řečeno výborná knížka :)

07.02.2017 5 z 5

Šepoty ze záhrobí Šepoty ze záhrobí Charlaine Harris

Když mi knížka přišla měla jsem hroznou radost. Bohužel po 2. kapitolách moje nadšení začalo slábnout až nakonec vyhořelo. Čekala jsem od ní víc obzvlášť s touto tématikou, kterou mám ráda. Byl to spíše jenom takový obyčejný příběh s hodně malým napětím. Skoro až nulovým. Tato kniha mě prostě zklamala.

07.02.2017 3 z 5