GOGO chalan z internetu

Kniha Gogo Chalan z internetu: BAM, čaute, tu je GoGo! Tento pozdrav sa ozýva z desiatok videí na internete, ktoré si získali neuveriteľné množstvo fanúšikov. Ich autorom je GoGo, vlastným menom Daniel Štrauch, uletený, nebojácny a hlavne vtipný mladík z bratislavskej Petržalky, pre ktorého bola kariéra úspešného YouTubera životným snom. Za svojím cieľom sa mu darí úspešne kráčať - dnes mu patrí najsledovanejší slovenský kanál na YouTube, kde ho sleduje viac ako 1,1 milióna fanúšikov. GoGo patrí k hlavným "celebritám" nastupujúcej generácie a je dôkazom toho, kam až to človek plný tvorivých síl môže dotiahnuť spomedzi štyroch stien svojej oranžovej detskej izby. Svoj príbeh zhrnul do pútavého rozprávania, v ktorom odhaľuje zákulisie svojej práce, úskalia, s ktorými sa musel vyrovnať, ale aj detaily z osobného života a ešte oveľa viac!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/268734/gogo-chalan-z-internetu-268734.jpg 3.3160
Literatura naučná, Biografie a memoáry

Vydáno: , Tatran (Bratislava)

GOGO - Chalan z internetu

Kniha GOGO chalan z internetu

BetyPočasitá

Vím že frčí psát knížky o sobě a spoustu je jich i velmi zajímavých. Ovšem tahle knížka mě opravdu nebavila. Neberte si to zle, nemám nic proti němu, ale téhle knížce něco chybí. V porovnání např. s kovyho knížkou Ovšem, je to hrůza. Pořád se to točí jen kolem jedné a té samé věci a je to nuda. Jediné co by podle mě šlo pochválit je obal.

ComicGuy899
14.05.2020

GoGova kniha je veľmi rozporuplný nápad.
(Ak chcete vedieť môj presný názor,preskočte na 4. odsek).

Teraz ma prosím GoGovi fanúšikovia neberte zle, ale...

Je to dobrý nápad, ktorý je miestami naozaj debilne vyriešený.
Chápem, že je to napísané tak ako to napísané je, aby to pochopil aj človek, čo Goga vidí prvý raz v živote, no miestami je to naozaj neznesiteľné.
Tak trochu nechápem finálnu kapitolu, kde Dano píše to, čo zrovna robí, pretože je to nudné a nezaujímavé. Taktiež ak vám vadia obrázky potom vás táto kniha bude poriadne vytáčať, lebo na každej druhej strane je nejaký obrázok či kresba.

Ale dosť už hejtu.

Kniha je naozaj pútavo napísaná a pre človeka ako mňa, ktorý si prežil na youtube všetky etapy GoGovho natáčania mi z toho nabehli zimomriavky, a nejaký čas som bol aj knihou fascinovaný.

Prosto Daniel napísal naozaj poctivú knihu, ktorá prinútila aj ľudí, ktorí knihy nečítajú si ju otvoriť. Za to obrovský klobúk dole. To sa nepodarí každému.
To za mňa teda ospravedľnuje aj predchádzajúce chyby ako dizajn, ktorý je naozaj dobrý, ale aj iritujúci (ale to hovorím, ako človek, ktorý je zástancom, čo najmenej grafiky na knihe a v jej obsahu).

Toto "youtubovo-knižné zhrnutie" si skrátka neužije každý a kniha je primárne cielená pre (ešte) mladšie publikum ako som ja. Knihu teda s čistým svedomím môžem odporučiť, len mladej generácií čitateľov, ale ak na túto knihu narazíte, nemali by ste ľutovať. Je to pútavé, zábavné a vďaka GoGovým vysvetlivkám sa tak ľahko nestratíte. Len by bolo dobré ak by ste aspoň vedeli, čo je to internet :)

petrarka72
23.06.2019

Hvězda za ilustrace, druhá za kladené otázky, zbytek nestojí za řeč.

Ana72154
27.05.2019

Knihu jsem původně u nás v knihovně půjčila bratrovi, který Goga sleduje. Mně to ale nedalo, a přečetla jsem si ji taky, protože jsem viděla taky pár jeho videí a sleduji jeho přítelkyni Lucku na youtube.

VAnna
09.02.2019

Docela mě kniha bavila, občas se objevila i nějaká vtipná historka. :D

tomik2132
31.12.2018

Kniha je určena pro všechny. Každý by si ji mohl přečíst, aby viděl, jak trnitá je cesta za tím, co doopravdy chceme. Pro Gogova fanouška je to ideální dárek!

Pejuška
25.12.2018

Rychlé, relaxační počtení. Knihu jsem objevila náhodou, díky čtenářské výzvě. Popravdě, Goga vůbec neznám, ale když už jsem přečetla jeho knihu, tak se podívám i na nějaké video. Kniha se mi líbila, měla spád, člověk se dozvěděl, jak se Gogo "vyvíjel", jak smýšlí, uvažuje i o budoucnosti, váží si toho, čeho dosáhl a stojí nohama pevně na zemi. Člověk si zase rozšířil obzory.

Ivka14
29.10.2018

Fajn počtení,ikdyž Goga nesleduji,bylo to velice fajn.