Holubicka87 Holubicka87 komentáře u knih

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Ze za začátku jsme to spíš jen tak pročítala a moc nevnímala, ale ve čtvrtce mě kniha chytla a už nepustila, dokud jsem ji nepřečetla cenou. Velice příjemné čtení a zajimavý děj. S hlavní hrdinkou jsme celý děj prožívala tak, jak by to u knihy mělo být. Škoda, že kniha nemá pokračování.

11.03.2013 5 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

dobrá kniha, ale první díl byl lepší. Bylo by zajímavé si knihu přečíst z více perspektiv...z jiného pohledy než Belly Swanové.

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Jak už jsem psala u předešlých dílů...super, moc se mi líbí. Kniha daleko lepší než film.

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Byla jsem velice překvapená... nemám ráda takto přeslazené romány, ale tenhle mě dostal. Mohla bych to číst nebo se na to dívat několikrát dokola a stále mě to bude bavit. Všechny díly jsem přečetla asi za 14 dní a kdybych měla víc času, tak to snad přečtu za víkend :-) Musím uznat ale, že film a ještě k tomu v češtině se s knihou nedá srovnat. Kniha byla úzašná, film v českém podání katastrofální. Nejvíce se mi líbil první díl.

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Da Vinciho kód Da Vinciho kód Dan Brown

Líbilo se mi, že kniha byla v zajímavém tempu a napětí od začátku až do konce. Žádné dlouhé úvody a chození kolem horké kaše. Hned se člověk ponořil do děje a od knihy se odtrhl až když zavře poslední stránku.

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Úžasná kniha. Pravdou je, že nemám moc ráda romány, ale tenhle mě příjemně polapil. Líbí se mi styl, jakým je to psané a celkově ta doba a prostřebí. Opravdu velice příjemné čtení. Hlavní hrdinka je pro mě dokonalým obrazem ženy...kor v té době. Neřídila se žádnými danými normami, ale byla prostě svá. Upřímná, inteligentní a odvážná žena. Kniha patří mezi ty, které si kdykoli ráda přečtu znova.

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Po tak vysokém hodnocení jsem od knihy očekávala daleko víc. Přišlo mi to až přiliš neuvěřitelné a nějak tak, jak již tady bylo psáno, pohádkové, ale v poměrně nezajímavé podobě. Mám ráda sci-fi, fantasy a různé povídky, ale tyhle mě bohužel nezaujaly.

06.03.2013 2 z 5

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Kniha mi přišla na první dojem velice zajímavá, ale postupem času mě začala docela nudit a děj jsem příliš nevnímala. Dokonce to došlo až k tomu, že jsem pár stránek přeskočila a dočetla závěr, protože jsem přesně tušila, co se tam odehraje. Myšlenka knihy byla zajímavá, ale celkový děj mě nedokázal do knihy vtáhnout a užít si ji od začátku až do konce.

06.03.2013 2 z 5

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Škoda, že jsem viděla první film, jistě bych si knihu více užila, ale i tak to bylo super. Ve psané podobě člověk může víc prožít a vcítit se do postav. Za mě tedy rozhodně ano.

06.03.2013 4 z 5

Kniha se mi líbila. Trochu mě omezovalo to, že jsem předtím viděla Pána Prstenů a tak jsem u všech knih zhruba věděla, co přijde. Víc bych si to asi užila, kdybych to dopředu neviděla. I tak musím uznat, že Hobit mě obravdu bavil a budu se těšit, že si ho možná ještě někdy přečtu znova :-)

Prokletý maturiťák Prokletý maturiťák Stephenie Meyer

Knihu jsem nedočetla do konce a to, co jsem přečetla jsem spíš jen tak proletěla...stále jsem čekala na něco, co nepřišlo.

20.01.2013 2 z 5

Líbí se mi, že autorku napadlo popsat i život někoho jiného, než Belly a Edwarda. Celý příběh to tak doplnilo a ukázalo ze širšího pohledu. Bylo by zajímavé, kdyby takových jednotlivých pasáží a pohledů na knihu bylo více.

20.01.2013 4 z 5