Prokletý maturiťák

Prokletý maturiťák https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/118095/bmid_proklety-maturitak-ipT-118095.jpeg 3 377 77

Když se holka chystá na maturitní ples, je s tím pokaždé spousta starostí. Musí sehnat šaty a boty, aby byla co nejhezčí nebo aspoň co nejoriginálnější. Musí zajít ke kadeřníkovi a vymyslet parádní účes. A nakonec je nutné sehnat to, s čím je obvykle největší problém - správného kluka. Ono totiž nejde být hvězdou plesu, když má člověk vedle sebe toho největšího losera z celé školy! Ne, na tak důležitou událost, jako je maturiťák, je nutné si obstarat přinejmenším slušný doprovod. Ten kluk nemusí být nutně nejkrásnější, ale měl by být aspoň zajímavý a zábavný. A pochopitelně se vám musí vyrovnat vlastnostmi a schopnostmi, abyste vytvořili správný pár - protože o to přece jde, že ano? To poslední platí zejména pro případ, že máte nadpřirozené schopnosti jako Mary. Nebo když toužíte po někom, kdo vás pořád tak nějak přehlíží, a proto si musíte pomoci kouzly. Nikdo nechce dopadnout jako Madison, která zvolila špatně, zaplatila za to životem a teď se snaží uniknout temné magii svého tanečníka... Zkrátka a dobře, najít správného partnera je démonicky těžké, ale naprosto nezbytné, protože v opačném případě vás čeká... prokletý maturiťák!... celý text

Literatura světová , Povídky , Pro děti a mládež

Vydáno: ekniha , Domino

Prom Nights From Hell , 2009

Luigi1
28.06.2023 2 z 5

Ta první povídka se dala číst zbytek nuda

Liduka
03.11.2022 4 z 5

Docela se mi to líbilo, ale paradoxně byly lepší příběhy od méně známých autorek než ty od Stephenie Meyer a Meg Cabot. Nejvíc se mi líbily povídky Madison Averyová a Smrťák a pak Kytička na ruku. Jen škoda, že příběhy byly tak krátké, ráda bych si přečetla i pokračování.

Amalberga
23.06.2022 2 z 5

Kdysi jsem četla, docela se mi líbily akorát první dvě povídky, jinak nic moc.

Dionýsos
10.06.2022 3 z 5

Povídky jednoduché, poměrně snadno vyčtete, že jde o literaturu pro mládež (já ji ostatně také četla jako puberťák).
Názvy povídek měly povětšinou nějaký potenciál, který byl, bohužel, po zpracování zhacen, až na výjimky.
Ale já musím říct, že pokud nebažíte po intelektuální literatuře, je tohle skvělá "strašidelná" oddechovka na podzim a mně se kniha vcelku líbila.
Já díky ní přišla na jednu ze svých oblíbených knih, (Opičí tlapka od W. W. Jacobse - dnes už k nedostaní :( ) která byla inspirací k napsání povídky Lauren Miracle - "Kytička na ruku"

Ermeston009
31.01.2022 2 z 5

Nevím moc co o knize říct já… prostě miluji Meyerovou ale tady mě čtení opravdu nezaujalo. Myslím že tím že se kniha skládá z více příběhů udělalo mě to v hlavě zmatek. Protože vždy když jsem se konečně do nějakého příběhu konečně dostala tak to skončilo takže za mě nic moc…

Michelleee
13.10.2021 2 z 5

Knížka z dětství

adelinka
17.08.2021 3 z 5

Je to síce určené pre deti a mládež, no ale čo som si mala dať do výzvy....tak upíra, ducha a nadprirodzené vlastnosti....Ale dalo sa to čítať...

iliska
09.07.2020 3 z 5

Dvě z pěti povídek byly perfektní. Ostatní celkem šly. Na knihu jsem se těšila, ale nenaplnila mé očekávání na 100%.

Kacennnka
10.11.2019 3 z 5

Jak která povídka

knihomolka27
29.07.2019 2 z 5

Za přečtení stojí 2 z pěti povídek a to Přísně tajné a kytička na ruku.Ty ostatní povídky mě vůbec nenadchly.

Gallaxy
28.07.2019 4 z 5

Taková oddechovka, ale líbili se mi všechny povídky a na některé autory jsem připravená mrknout se trochu víc.

roman9276
06.11.2018 3 z 5

Levný knihy, 29 korun, nekupto???? Hlavně mě zajímala povídka od Stephenie Meyer. První dvě povídky stojej za houby, jak kdyby to napsalo dvanáctiletý dítě. Námět třetí byl docela slušnej, zajímavý fantasy o smrti. Čtvrtá měla relativně dobrej příběh o osmnáctiletý superbuchtě. Poslední povídka od Stephenie, na kterou jsem se těšil nejvíc byla další kravina. Všechny povídky měly ohromnej fantasy potenciál, kterej se jaksi nepodařilo naplnit.

Mruskulka
02.09.2018 2 z 5

1. příběh - to snad napsala nějaká malá puberťačka, příběh mě vůbec nezaujal
2. příběh - hlavní hrdince bych dala pár facek za její chování, jinak příběh předem předvídatelný
3. příběh - co to sakra bylo? nesmysl... zmatené... nevysvětlené...
4. příběh - to už bylo jiný kafe. Příběh Mirandy, která má zvláštní schopnosti, které ještě neumí pořádně ovládat. Bylo tam příjemné napětí
5. příběh - také zajímavé téma: andělé vs. démoni.
Za poslední dva příběhy dávám 2 **

niknikita
10.12.2017 2 z 5

Přesně jak jsem čekala. Proto jedna hvězdička Meg Gabot a druhá Stephanie Meyer.

BelphegorSara
23.11.2017 4 z 5

Celkový dojem vůbec není špatný. Přečetla jsem ji rychle a byla super, ale už bych se k ní nevracela.

daniela58
24.11.2016 1 z 5

Na knihu jsem narazila přesně před rokem v levných knihách.Bohužel jsem ji nedočetla.Bavila mě pouze první povídka.Možná se k ní ještě vrátím,ale nevím,jestli změním na ni můj názor.

nukulkaf
15.09.2016 3 z 5

Knížku jsem si koupila především kvůli S. Meyer, ale jeji povídka mě zklamala. Nejvíc se mi asi líbila Přísně tajné, u Kytičky na ruku jsem se docela i bála. Rozhodně si knížku znova nepřečtu.

IvankaM
17.07.2016 2 z 5

Nejvíce mě bavila první povídka. Další byly takové nic moc.

Hoshi
21.06.2016 4 z 5

Právě dočteno. Nejvíce mě zaujaly první tři povídky a docela by mě i zajímalo, jak by asi pokračovaly dál. Jako odpočinková četba dobré, ale vím, že se ke knize jen tak nevrátím.

Layss
02.06.2016 3 z 5

Knihu jsem zakoupila, protože jsem tam zahlédla jméno S. Meyer. Jako odpočinková kniha fajn, několik zajímavých příběhu - na cesty do práce a z práce ideální. Ale jen tak si knihu znovu nepřečtu, mysllím, že jednou mi to na zábavu stačilo.