hlavajda93 hlavajda93 komentáře u knih

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Knihy od Colleen jsou jistota, ale tuto řadím mezi topky. Krásný dojemný příběh, u kterého budete potřebovat kapesníčky během čtení i na konci. Příběh o tom, jak někdo může dlouho trpět za hloupou chybu s tragickými následky a o síle odpuštění. Kniha psána na střídačku z pohledu Kenny a Ledgera, takže to dávalo zajímavý pohled z obou stran. Ledger byl vysněný chlap a hrozně mě pobavilo, jak mu Lady Di říkala hajzle:D

02.05.2024 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Abby Jimenez

Po přečtení prvního dílu jsem se těšila na díl se Sloan, ale asi mě více zaujal díl první s Kristen. Seznámení Sloan a Jasona bylo originální, ale od té doby, co se potkali to s nimi bylo, jak na horské dráze.

12.01.2024 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Klasická pohádka, jak se z feťáka a závisláka stal milující partner a otec...ale jo, bylo to pěkný, někdy je čas trochu snít:) jen ty modré oči na obálce mě štvaly, když se v knížce pořád psalo o očích barvy whisky...

13.04.2023 4 z 5

Říkej tomu, jak chceš Říkej tomu, jak chceš Brigid Kemmerer

Moje 3. kniha od autorky, která dosahuje kvalit Dopisy ztraceným a je určitě lepší než Na co slova nestačí. Meagan byla na můj vkus moc tipově jako poslední spravedlivá, ale Rob byl hrozně fajn, vlastně nakonec i Owen a Connor.

21.12.2022 5 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

pěkný příběh na letní dny, vtipná zápletka a Birdie byla opravdu kouzelná

02.08.2022 5 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Pěkný příběh a přesně ten typ knihy, které nechybí vtip, špičkování, romantika, odloučení, zamotání, návrat a pořád se něco děje a chcete číst dál. No a Gavin, to byl zlatíčko. Takové knihy fakt můžu, v dnešní době trošku pohádky neuškodí.

02.11.2021 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Knihy od Colleen patřily vždy mezi mé oblíbené, ale od knihy Námi to končí (i přes všeobecné nadšení) se mi zdá, že už její knihy trochu povadají, sice se pořád zabývají závažnými tématy, ale už to podle mě není tak strhující, že bych se nemohla od knihy odtrhnout.
Stejně tak tento příběh byl velmi poučný a ukazoval na důležitost komunikace, zajímavé střídání děje tehdy a teď a samozřejmě konec, zejména Grahamovy dopisy, byl nádherný, ale mezitím mi děj přišel zdlouhavý a nezáživný.

11.10.2021 4 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Na knížkách od Lanczové jsem vyrostla, takže jsem se ráda vrátila Bakova a okolí. Příběh pěkný, konec radši useknutý, protože to co by následovalo dál, by už asi tak růžové nebylo. Nicméně knihy pro mladéž, kde byly v hlavní roli puberťačky jí podle mě šly líp. Nebo je to možná jen moje vzpomínka.

12.05.2021 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

nádherný silný příběh, ostatně jako vždy u Colleen

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

nádherná kniha a pohled ze strany Deana

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

tato kniha mě naprosto pohltila a netrpělivě jsem čekala na druhý díl

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Krásný příběh, opět stará dobrá Collen. Ikdyž mi Beya ze začátku nesedla, tak postupem času mi přirostla k srdci a líbil se mi její vývoj a co vše sama dokázala.

21.06.2023 5 z 5

Knihkupectví ztrát a nálezů Knihkupectví ztrát a nálezů Susan Wiggs

Moc pěkná kniha o Natalii, která díky tragédie našla životní štěstí a správnou cestu.

27.04.2023 5 z 5

Muž mých snů Muž mých snů Penelope Ward

Klasická předvídatelná romanťárna o zakázané lásce a odloučení, ale pěkná a sympatické postavy.

09.03.2023 5 z 5

Jednou snad Jednou snad Debbie Johnson

Od této knihy jsem tolik nečekala, ale nakonec mě velmi mile překvapila a nedočkavě jsem prožívala putování Jess a jejích přátel. Její minulost byla velmi smutná a celou dobu doufáte, že ji ještě čeká něco hezkého.

03.10.2022 5 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Moc pěkný příběh, ve kterém byl ukázán postupný vývin postav, konec podařený. Celou dobu jsem však zuřila nad nespravedlností s jakou bylo jednáno s Chasem, který byl hodný člověk, jen udělal blbou chybu, které litoval, za to Jeff byl skrz na skrz sketa, které všechno procházelo a všechny si omotal kolem prstu. Rodiče Beth se také chovali děsně a prozřeli až poté, co zjistili, že udělat chybu stejnou jako Chase je velmi snadné. Naštěstí to nakonec dopadlo dobře.
Od čtení této knihy si často říkám, co je ta jediná maličkost každého dne.

20.10.2021 5 z 5

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Milý romantický příběh, vyvíjející se z "nenávisti" a špičkování. Všechny postavy sympatické, líbilo se mi i prostředí a politické zaměření. Celkově má romám hlubší podtext k zamyšlení.

23.07.2021 4 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Knížky od Colleen mám ráda, ale tato mě zas tak nezaujala. Začátek byl dost zvláštní a přišlo mi, že se to pořádně rozjelo až ke konci.

12.07.2021 4 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Začátek se docela vleče, protože kniha popisuje Nastyu, o které víte, že se jí něco stalo, ale nevíte co. Postupně se její i Joshův příběh začíná odkrývat a vtahovat vás do děje. Vyklube se z toho silný příběh plný bolesti a hledání nového začátku a sebe sama.

23.04.2021 5 z 5

Útěk do samoty Útěk do samoty Nicholas Sparks

Klasická romantika od Sparkse, která opět nezklamala. Nechybí drama, láska, odpuštění, samozřejmě i slza ukápla.

11.02.2021 5 z 5