hey123 hey123 komentáře u knih

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Nad knihou jsem se mnohokrát zasmála, nekdy mi ale bylo i do breku. Příběh se četl sám. Tesim se, az si přečtu další knihu od autorky.

27.11.2020 4 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Velmi dobré čtení, od kterého se nejde odtrhnout. Krátké kapitoly, plné napětí a zvratu. Za mě velmi vydařená kniha

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Loutkář se mi líbil víc než Hadrový panák. Přišlo mi, že mě příběh více vtáhl, nutilo mě to číst stále dál a dál. Navíc mi tu byl sympatický Rouche.
Těším se na další knihu, jelikož poslední stránka knihy opět nezklamala v tom, že hned musím další knihu chtít.

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Moc se mi libilo,ze je v knize zminena Ceska republika a Slovensko. Napinavy dej me nenechal knihu odlozit a precetla jsem ji za den. Vzdycky jsem ri rikala Tak a zbytek zitra...ale pokazde kapitola skoncila tak,ze jsem musela zacit cist dalsi..mam rada,kdyz nema kapitola 20 stran,takze mi velice vyhovoval tento styl psani.
Hlavni postava je mi sympaticka,pripomina mi "hrdinky" z ruznych TV serialu. Jsem zvedava,jaky bude dalsi pribeh a zda se vice rozvine jeji osobni zivot.
Knihu urcite doporucuji,je velice zajimava!

25.03.2017 5 z 5

Království Království Jo Nesbø

Nejdrive mi trvalo se do deje zacist. Prislo mi, ze to ma pomaly začátek. Pak ale dostal dej spad.
Vubec nevim, co si o hlavnoch postavách, bratrech, mam myslet. Jestli je mam rada nebo je lituju nebo ze je falt rada nemam. Nepřišla jsem na to za celou dobu knizky. Jediny, kdo mi nesedl a vedela jsem to od zacatku, byla Shannon.
Kdybyste mi nerekli, kdo je autorem, vůbec bych to nepoznala. Samozrejme zde bylo opet plno vrazd, ktere prosly vlastne celkem snadno (az neuveritelne, jak jsme u Nesba zvykli).

03.03.2021 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Autorka patří k mým oblíbeným. Sice u mě pořád vedou Manžele odvedle, ale tato kniha me take velice vtahla. Připomínala mi 10 malych cernousku.. Ale nakonec tu nebylo tolik mrtvol. Napinave az do konce, kapitoly napsané, dle meho nazoru, velice ctive. Doporucuji

21.01.2020 5 z 5

Prostor pro duši Prostor pro duši Vlastina Svátková

Naprosto uzasna kniha.
U kazde kapitoly jsem se zasekla u mnoha veci. Protoze jsem si najednou uvedomila "aha,no vlastne...to se tyka i me"..
Autorka umi neskutecne psat srdcem a vtahnout ctenare.
Neni to zadne "vymyvani mozku" s pohledem na svet,ze budeme stastni jen tehdy,pokud budeme myslet pozitivne.

Autorka v knize popisuje svuj zivot,tezke chvile a i chyby,ktere si uvedomila.

Urcite doporucuji precist!!

05.04.2019 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Prvni moje kniha od tohoto autora. Odpocinkova kniha, vhodna na dovolenou. Zasmala jsem se u ni. Jsem zvedava na dalsi.

19.11.2018 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Kniha se cetla velmi rychle. Hned od zacatku me zajimalo,jak se tedy vse stalo. Nevadilo mi,jako nekterym, ze se od pulky knihy resi jen jaka verze je ta spravna. To se mi naopak libilo,protoze u jinych knih se vse dozvite az na poslednich strankach.

30.08.2018 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Nešlo mi se od ní odtrhnout. Od začátku jsem podle mě vůbec nedýchala, protože jsem si všechno představovala strašně živě. Kniha velmi čtivá, líbilo se mi střídání minulosti a přítomnosti. Myslím si, že by to byl i krásný film.

25.06.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Všechny postavy s této knize mají velmi zvláštní povahy. Velice mě zaujal konec knihy, ten se četl sám a nemohla jsem se od něj odtrhnout. Velké plus dávám za otázky z dotazníku, díky kterým jsme si mohli lépe představit, jakým způsobem jsou otázky pokládány a hlavně, na co se zaměřují.

16.04.2018 4 z 5

Sousedky Sousedky Cass Green (p)

(SPOILER) Dala bych nejspíše 3,5 hvězdičky.
Příběh se mi nejdříve docela táhl, ale stále se četl dobře. Posledních cca 100 stran bylo, dle meho nazoru, nejlepších. Byla jsem napjata, zda Hester přizná i vraždu Jamieho nebo zda to svede na Melissu.
Jsem rada, ze nakonec rodina pohromadě.

25.01.2023 3 z 5

Spolubydlící Spolubydlící C. L. Pattison

(SPOILER) Megan a Chloe. Dvě kamarádky, které potřebuji ušetřit na nájmu, a proto si mezi sebe pustí třetí dívku - Samanthu. Ta je uzavřena, nechce mluvit o své minulosti, vlastně je docela divna.
A najednou se začnou dít v domě divné veci.
Pak vás čeká nenadaly konec Samanthy, a tak si říkáte,, Aha, tak díky tomu albu se určitě na vse přijde. Sice to bylo moc rychle ukončení, ale tak aspoň rozuzleni bude stát za to... "
A pak vás čeka poslední kapitola, a vy absolutně nechápete a říkáte si,, Jakoze coze??" a zůstanete koukat s otevřenou pusou..
To přesně se stalo mě. Super oddechova kniha, s krátkými kapitolami a koncem, který jsem opravdu necekala.

03.07.2022 4 z 5

Ukradené dívky Ukradené dívky Wolfgang Bauer

Myslím si, že tuto knihu by si měl přečíst každý. Bohužel ani já jsem o této situaci, která je v knize popisována, nic nevěděla.
Některé pasáže jsou opravdu,, nechutne"tak, ze jsem na chvili musela přestat cist, abych si všechno ti násilí nevybavovala.
Příběhy žen jsou mrazive a zajímalo by mě, jak žijí dnes. Zda se s tou hrůzou, kterou prožily, naučily žít. Jsou to velmi silné ženy.

20.01.2021 5 z 5

Agonie smrti Agonie smrti Bernhard Aichner

Tak z této poslední knihy jsem opravdu nadsena. Bavila mě více než dvě předchozí. Možná i proto, že zde nebylo tolik mrtvol a podrobné popisování zabíjení.
Nejvic nadsena jsem byla z toho, že je opět na scéně Reza.
Opravdu krásné čtení. Třetí díl je nejlepší

20.12.2020 4 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Po tehle knize sahnu vzdy, kdyz si budu chtit zvednou naladu. Nebo proste jen vypnout. Doporučuji kazdemu

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Knihy od této manželské dvojice prostě nemají chybu. Od knihy se nejde odtrhnout, velice krátké kapitoly vás nutí číst pořád dál a dál. Někdy jsem zapomínala i dýchat. Bravo bravo bravo...a já jdu hned na další knihu

30.07.2018 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Knihu jsem od prvni chvile mela rada, a to zejmena proto, ze zboznuju cist kratke kapitoly. Nabada to pak k ,,Tak jeste jednu,to je precteny hned" a to mi moc vyhovuje. Hlavni postava mi byla sympaticka a bylo mi jasne,ze svou nemoc nema jen tak a ze musela prozit neco hrozneho. Na deji se mi libilo to,ze vypravel i minulost. Konec byl pro me velice prekvapivy,byla jsem z toho v soku :) takze za me super pocteni :)

10.01.2018 4 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Miluji knihy této manželské dvojice. Vždy s napětím čekám, co nového vymyslí. Ale bohužel musím přiznat, že jsem v tomto případě tušila, kdo je hlavním "grázlem". U mě pořád vedou knihy Stalker a Písečný muž.

14.08.2017 5 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Moc se mi libilo, jak kazdou kapitolu vypravela jina hlavni postava. Kapitoly se cetly samy, příběh byl veloce poutavy.
Vubec me nenapadlo, ze by mohlo jit o hledani ztracene sestry.
Super oddechove cteni, od ktereho se neodpoutate

12.04.2021 5 z 5