Herodes Herodes komentáře u knih

Mečem a krví Mečem a krví Pip Vaughan Hughes

Výborné, určitě si to přečtu znovu!

11.11.2014 5 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Nedal jsem 5 hvězdiček, protože mě po celou dobu děj rozčiloval. Dokonce jsem se zaobíral myšlenkou, že to nedotčtu. Zápletku jsem samozřejmě netušil, avšak cítil jsem, že rozuzlení vede ke konci, který se mi vůbec nelíbí.Znovu číst nebudu.

06.11.2014 4 z 5

Poutavě popsané dějiny, moc církve a její zhoubný vliv na běžný život ukázaná tak, že nějakou dobu nebudu číst historické romány.

31.10.2014 5 z 5

Smrt králů Smrt králů Bernard Cornwell

Špičkový román!

31.07.2014 5 z 5

Dies irae Dies irae Robert Fabian

Rozvleklé, klidně ubrat 50 stránek a nic by se nestalo.

25.07.2014 3 z 5

Původ Původ J. T. Brannan

Svižně, poutavě napsané a zaujal mě originální konec.

21.04.2014 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Je to síla, zdánlivě "obyčejný" případ. Napsané tak, že člověk až uvěří, že by se mu to mohlo stát.

21.04.2014 5 z 5

Americký zabiják Americký zabiják Vince Flynn

Výborná kniha! Špionážní já rád...:-)

16.02.2014 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Dal jsem "jenom" 4 hvězdičky, protože mě námět "rozčiloval". Dost drsný, syrový příběh.

26.01.2014 4 z 5

Iluze Iluze Jeffery Deaver

Kam se na Deavera hrabe "severská krimi"! Hodně dobrý příběh, s pěknou zápletkou.

08.01.2014 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Zklamání- to je nejsilnější pocit, který mám pro přečtení knihy. Zklamání proto, že autor závěr zbytečně překombinoval. Ale ano, přečetl jsem jí jedním dechem, ale že bych se k ní v bližší budoucnosti vrátil? To ne...

03.01.2014 3 z 5

Poseidonův šíp Poseidonův šíp Clive Cussler

Mám pocit, že už je autor tak trochu unavený ze všech těch příběhů. V určitých pasážích je děj předvídatelný a už jsem četl knihy, které měly větší spád a napětí. Knihu jsem si koupil do série kvůli hrdinům Dirkovi a Alovi :-).

31.12.2013 3 z 5

Podfuk Podfuk John Grisham

Trochu mi vadil styl psaní, příběh je místy vyprávěn ve 3.osobě a s tím se zase tak často nesetkávám. Zápletka je nečekaná a ještě to navíc dopadne dobře :-) Z toho plyne, že se k této knize za čas rád vrátím.

13.10.2013 5 z 5

Azincourt Azincourt Bernard Cornwell

Strhující, jedním dechem přečtené!

06.10.2013 4 z 5

Malováno krví Malováno krví Pip Vaughan Hughes

Připadá mi,že kdekoliv se čtenář v historii vyskytne, obvykle narazí na katolickou církev a její jediný správný (podle nich) výklad Bible.
Příběh se mi líbil, do určité míry objasnil zase další střípky z historie, ale nic pěkného to není...

15.09.2013 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Přiznám se,že jsem si knihu koupil z důvodu výhodného poměru cena/počet stránek brožované vydání. O ději jsem nic nevěděl a masivní reklama na "severské krimi" mě spíš odrazuje.
Byl jsem příjemně překvapen a knihu jsem zhltnul jedním dechem. Rád se k ní časem vrátím a plánuji si koupit další knihy s inspektorem Holem.

08.09.2013 5 z 5

Černý anděl Černý anděl John Connolly

Bohužel jsem ji nesehnal česky nebo slovensky, takže jsem si koupil e-knihu v angličtině, alespoň zase trochu využiju Kindle...

18.08.2013

A přece nezemřeš A přece nezemřeš Lee Child

Poprvé jsem si četl o Jacku Reachovi, trochu jako 007, ale proč ne. Taková pohodová kniha, časem se k ní vrátím.

18.08.2013 4 z 5

Soumrak Slovanů Soumrak Slovanů Rudolf Richard Hofmeister

Čtivým způsobem se zde popisuje exodus Slovanů ze své původní lokality pod tlakem kočovných kmenů (Skythové, Avaři) až na horu Říp...

11.08.2013 5 z 5

Čindi Čindi Jack McDevitt

Nápad jako "Setkání s Rámou" od A.C.Clarka. Zatímco v Clarkovi se nic neděje, tak zde příběh postupně graduje.

11.08.2013 5 z 5