helča5 helča5 komentáře u knih

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Přečetla jsem všechny detektivky od Bryndzy,ale tahle je nejdrsnější,skoro vždy je obětí žena,jejich nenávist pachatele k nim je šílená,chtělo by to asi trochu ubrat na způsobech mučení a udělat Eriku trochu šťastnou,jinak ok.

04.11.2018

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Napínavé,čtivě psané počtení,zajímavé rozuzlení,super

07.10.2018 5 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

přečtená půlka knihy-skvělá,byl by i super film,určitě přečtu další díly,napětí,láska,intriky,historie,vše,co hrdlo ráčí,nádhera

05.08.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Skvělé,napínavé počteníčko,jen mít víc času na čtení,ale jinak super,Erika opět nezklamala

05.08.2018 5 z 5

Katova dcera Katova dcera Oliver Pötzsch

Napínavý příběh,plný vzácných rad,týkajících se použití bylin,nevědomost lidí a jejich odsouzení druhých.Zajímavé čtení

28.07.2018 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

skvělá detektivka,napětí,překvapení,na léto-ideální,určitě si přečtu další knížky od tohoto autora

15.07.2018 5 z 5

Nedosáhneš na dno Nedosáhneš na dno Pavel Sekyrka

Kniha mě velmi zaujala,problém odpuštění se zde řeší přes nemoc,chápu všechny zůčastněné,nikdy jsem nepřemýšlela o tom,že Němci trpěli za války stejně jako ostatní národy,kniha mě donutila přemýšlet o osudech hlavních hrdinek i o tom,jak by se měl člověk zachovat v krizových situacích.

27.05.2018 5 z 5

A co s tím má společnýho láska? A co s tím má společnýho láska? Anna Tůmová

kniha o životě ženy,která si postupně uvědomuje,co je láska,prožívá svůj život,jako každá z nás,jen té nevěry tam mohlo být méně

07.05.2018 5 z 5

Lékárník z Osvětimi – Dosud nevyřčený příběh Victora Capesia Lékárník z Osvětimi – Dosud nevyřčený příběh Victora Capesia Patricia Posner

zajímavý příběh,který ukazuje,jak se lidé dokážou chovat,aby z toho něco měli,vůbec žádné svědomí,mamon a lež,bohatství kazí charakter

28.04.2018 3 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Na tuto knihu mě upozornila naše paní knihovnice a nelitovala jsem.Marie-Laure je neskutečně statečná dívka,mnozí z nás vidících by si z ní mohli vzít příklad,neměla lehký život,ale prala se s ním,stejně tak jako Werner.kniha ukazuje zvěrstva války a statečnost lidí,dobře se četla,doporučuji.

08.04.2018 5 z 5

Labyrint viny Labyrint viny Hana Přádová

Tato kniha mi dala zabrat,je velmi náročná,musíte být u ní soustředění,mockrát jsem jí odlozila,abych se k ní vrátila a dočetla ji.Každá nemoc působí na psychiku člověka a záleží na okolí,jak se k vám zachová.Chápu Annu,ale i jejího muže,nikdo z nich to neměl jednoduché,ale to,že začali spolu rozebírat problémy,jim zachránilo manželství.Važme si života a zdraví,bez něho jsme ztraceni.

04.03.2018 3 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Určitě nejde o detektivku,spíše román pro ženy,který se celkem dobře četl,ale Bábovky měly menší propagaci a byly určitě lepší.Byla jsem na Osm zvědavá,ale milovníky detektivek určitě nenadchne.

03.12.2017 4 z 5

Milostné komplikace Milostné komplikace Karolína Becková

taková pohádka pro ženy,život dvou kamarádek,z bohaté rodiny a bez otce,kniha vám nic nedá,ale ani nevezme

26.11.2017 3 z 5

Sirotek č. 8 Sirotek č. 8 Kim van Alkemade

Kniha se špatně četla,ale chtěla jsem vědět,jestli se Rachel pomstí své trýznitelce,včas si uvědomila,že je na pomstu pozdě.

05.11.2017 3 z 5

Dobré duše Dobré duše Irena Obermannová

kniha se mi nelíbila

05.11.2017 odpad!

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

nejdříve jsem se nemohla rozjet,ale potom to byl šupec,vyprávění babičky mi bralo dech,nikdy bych nechtěla zažít tuto dobu

22.10.2017 5 z 5

Kingston? Přece nalevo od Oxfordu Kingston? Přece nalevo od Oxfordu Hana Parkánová-Whitton

knihu jsem začala číst,ale nedočetla,čekala jsem od ní víc

01.10.2017 1 z 5

Rostou v Austrálii moruše? Rostou v Austrálii moruše? Helena Longinová

život dvou žen,nedočetla-nuda

01.10.2017 odpad!

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Paráda,nasmála jsem se,dobře se četla,doporučuji všem.

28.09.2017 5 z 5

Poslední tango s Carmen Poslední tango s Carmen Alena Jakoubková

Kniha se mi moc nelíbila,líčí životní problémy zubařky Carmen a jejích kamarádek,hodně červená knihovna,od této autorky jsem četla lepší knihy.

28.09.2017 1 z 5