helča5 helča5 komentáře u knih

Kuchařka pro začátečníky Kuchařka pro začátečníky Stanislav Hejda

tuto kuchařku mám doma,ale v salátovém vydání,když jsem ležela 3 měsíce v nemocnici s klišťovkou a muž se staral o naše 3 děti,tak z ní stále vařil,je skvělá,ale bohužel některé stránky michybí,ráda bych jí koupila,ale za rozumnou cenu

04.06.2016 5 z 5

Lava Lava Šárka Dušánková

kniha se dobře čte,je tam hodně dialogů,málo popisu prostředí,nevím,proč se jmenuje podle psa,ale zřejmmě na počest autorčina psa,špatné krimi,hned jsem věděla,kdo se mstí,tak na pokračování do časopisu,knihu jsem dočetla,ale nic moc.

04.06.2016 1 z 5

Vykupitel duší Vykupitel duší Iveta Pačutová

Knížka mě úplně dostala,popis lidí,přírody,lásky,utrpení,jsem v polovině a nedokážu se od ní odtrhnout,potřebovala bych mít víc času na čtení.Nikdy mě žádná kniha tak neoslovila,jako tato,připadám si jako součást příběhu a stále mě nutí číst dál,čekám,co bude dál.Hluboce se před Vámi paní Pačutová skláním,je to pastva pro duši i srdce.Prostě boží.Díky.

29.05.2016 5 z 5

Co to bude? Co to bude? Táňa Keleová-Vasilková

Je to 1.knížka od této autorky,co jsem přečetla,začátek nic moc,ale pak se četla sama,moc se mi líbila a určitě si od ní ještě něco přečtu.

24.05.2016 5 z 5

Dokud se budeš smát Dokud se budeš smát Hana Marie Körnerová (p)

Knížka se dobře čte,jsem ráda,že mám takový život jaký mám,hodného muže a děti.\domácí násilí jsem zažila u jedné známé a bylo to něco hrozného,rakovinu u další známe a má můj obdiv,jak s ní bojuje,já bych to asi nedala.Při čtení této knihy si člověk uvědomí,co je v životě důležité a jak málo stčí ke štěstí.Super.

10.05.2016 5 z 5

Kolotoč strachu Kolotoč strachu Jan Vavřík

Kniha se dobře četla,ale ty hrůzy,co musela hlavní hrdinka zažít,hlavně,že nakonec našla svou cestu.

Peří v průvanu Peří v průvanu Jarmila Pospíšilová

Dobře se četla,ne všichni bohatí žijí nspokojený život,někdy stačí ke štěstí opravdu málo.

08.05.2016 4 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Moc pěkná kniha,ukazuje,jak žena dokáže bojovat za své štěstí a rodinu,i přesto,že je mladinká,hodně jí pomůže starší žena,plná životních zkušenostrí,trochu mi to připomíná můj život,když jsem se vdala na venkov a poznávala,co jsem z krajského města neznala,ale když člověk chce,naučí se hodně věcí,dnes jsem ráda,že bydlím na vesnici a dospělé děti se k nám rádi vracejí,Anna není jediná žena,myslím si,že takových žen je a bylo hodně,skvělé čtení.

08.05.2016 5 z 5

Děkuji, sestřičko... Děkuji, sestřičko... Hana Marie Körnerová (p)

Přečetla jsem oba dva díly,obě knihy se mi moc líbily,skvěle se četly,doporučila mi je naše paní knihovnice,začala jsem číst po delší době a nelituji,skvělý relax a pohoda.