helča5 helča5 komentáře u knih

Hodinová manželka Eva Hodinová manželka Eva Petra Nachtmanová

Bezva kniha u které jsem se smála až jsem se za břicho popadala,určitě si od této autorky ještě něco přečtu.

05.03.2017 5 z 5

Kukaččí mládě Kukaččí mládě Magda Váňová

zajímavě napsané,Riva je neskutečně zlý člověk,který si ale dokáže ochočit lidi kolem sebe a Dáša zase moc hodná,je zde moc kontrastů,znám pár lidí jako je Riva,jsou nešťastní,osamocení a zlí,ale neuvědomují si tohodně propletené.

02.01.2017 2 z 5

Priznanie Priznanie Dana Hlavatá

rozhodně bych nechtěla žít Olžin život,je plný utrpení a v podstatě utekla od problémů,dala bych přednost dcerám,ale každý svého štěstí strůjce.

19.12.2016 3 z 5

Ohnivá královna - bouřlivá vášeň císaře Zikmunda Ohnivá královna - bouřlivá vášeň císaře Zikmunda Jaroslava Černá

Je to 1.kniha,kterou jsem od této autorky četla a zaujala mne,je plná napětí,vášně a ženského smýšlení,Barbora byla obdivuhodná žena.Doporučuji,čte se skvěle

15.12.2016 5 z 5

Máma pro Veroniku Máma pro Veroniku Táňa Keleová-Vasilková

Kniha se krásně četla,ukázala,jak je pro ženu důležité mít děti,které naplňují její život a jak je někdy cesta k otěhotnění složitá,manžel Petr mi naháněl hrůzu a jsem ráda,že mám hodného muže a skvělé 3 děti,je to nejvíc,co mi mohl život dát.

11.12.2016 5 z 5

Zrádná frankovka Zrádná frankovka Věra Fojtová

Nic moc,mám pocit jakoby to psal muž a ne žena.

03.12.2016 1 z 5

Klamstvá Klamstvá Táňa Keleová-Vasilková

Asi každý má nějakou 13.komnatu,kam pustí jen toho nejlepšího přítele a rčení,že každá lež vyplave na povrch,je pravdivé a pokud trvá dlouho,zasáhne všechny bez milosti.

02.12.2016 4 z 5

Lék na smutek Lék na smutek Táňa Keleová-Vasilková

Tuto autorku mám moc ráda a toto je snad její nejlepší kniha,nikdo z nás si neuvědomuje,že jsme tu jen na chvíli a měli bysme si život užívat a ne se honit za penězi a kariérou,když někdo blízký zemře,už mu nestačíme říct,jak ho máme rádi a co pro nás znamená.

02.12.2016 5 z 5

Kdo nehřeší, nežije Kdo nehřeší, nežije Marcela Mlynářová

I manekýny mají svůj život plný starostí,i když jsou krásné a všem na očích,problémy se jim nevyhýbají a musí je řešit,vtipně napsané,uvítala bych více přímé řeči,ale jinak pohodové čtení.

23.11.2016 4 z 5

Plavba Ňaderským mořem Plavba Ňaderským mořem Jan Míka

Kniha plná povídek s nečekanými,někdy až drsnými konci,nezaujala mě,docela slušný návod,jak se zbavit nepříjemných lidí.

15.11.2016 3 z 5

Almužna jen pro bohaté Almužna jen pro bohaté Hana Marie Körnerová (p)

Kniha se mi moc líbila,od poloviny byla plná napětí,hraje v ní velkou roli majetek a peníze,jako i v dnešní době,láska,zklamání i naděje,hamižnost a udělat pro prachy cokoli.,další skvělá kniha mé oblíbené autorky.

09.11.2016 5 z 5

Nataša Nataša Táňa Keleová-Vasilková

Naštěstí jsem nikdy nezažila žárlivého partnera,je to něco šíléného a obdivuji Natašu,že to tak dlouho vydržela,i to jak se po nehodě starala o svého muže,který ji neustále ponižoval.Svědomí žen je velké a myslí raději na rodinu a děti,než na vlastní život,dokud neprozřou.

02.11.2016 3 z 5

Pomóc! Ta rodina je šílená aneb Vypráskaná famílie Pomóc! Ta rodina je šílená aneb Vypráskaná famílie Lenka Hornová

Kdo má podobně trhlou rodinu jako Lenka Hornová,tak ho určitě knížka pobaví a rád si zavzpomíná na historky té své trhlé rodinky.Super

27.10.2016 4 z 5

Manželky Manželky Táňa Keleová-Vasilková

Krásný příběh 4 kamarádek z gymplu,každá má svůj život a své starosti,ale stále jsou ve spojení a pomáhají si,dobře se četla,odpočinula jsem si u ní.

27.10.2016 5 z 5

Uvězněná královna - Tajemstvím opředená žena Boleslava II. Uvězněná královna - Tajemstvím opředená žena Boleslava II. Oldřiška Ciprová

skvěle se četla,netušila jsem,že i knihy o historii se dají tak poutavě napsat,super,určitě si přečtu další knihy od této autorky

13.10.2016 5 z 5

Kouzlo všednosti Kouzlo všednosti Táňa Keleová-Vasilková

Kniha se dobře četla a připomněla mi,že by si měl každý vážit toho,co má a netoužit po něčem,co ho určitě neudělá šťastným a to Magda pochopila,i když se pořádně spálila.

05.10.2016 3 z 5

Brigita Brigita Hana Rebeka Šiander

Kniha mě zaujala,mladší čtenářky asi ne,ale nás starší určitě,vždyť důchodem živit nekončí a Brigita našla na stáří své štěstí a radost ze životaq,kéž by takových Brigit bylo více

05.10.2016 5 z 5

Srdce v temnotách Srdce v temnotách Táňa Keleová-Vasilková

Kniha se dobře četla,opravdu má v rodině,kde jsou děti hodně práce žena,hlavně pokud jsou děti malé,ale měla by si najít chvilku pro sebe a muž by to měl respektovat.

04.09.2016

Ať myši nepláčou Ať myši nepláčou Magda Váňová

Určitě bych nechtěla žít jako hlavní hrdinka,ale chápu,že každý chce být zdravý,mít milovanou rodinu,čas na koníčky a děti,ale ne za každou cenu,na to bych asi neměla žaludek,ale,každý svého štěstí strůjce.

27.08.2016 3 z 5

Pozlátko Pozlátko Táňa Keleová-Vasilková

Rozhodně bych nechtěla žít život Emy,žila v přepychu,obklopená láskou,kterou ale neuměla vracet,a přesto byla nespokojená.Důkaz toho,že peníze nepřinášejí štěstí,život se skládá z malých radostí a pro většinu žen jsou smyslem života jejich děti,co do nich vložíte,to se vám vrátí.

20.08.2016 4 z 5