Ať myši nepláčou

Když myši nepláčou, má člověk všeho dostatek. Novinářka a výtvarnice Karla o to usiluje celý život. Po rozvodu zůstala sama se synem, který je smyslem jejího života, a má podvědomý strach, že mu nebude moci dopřát všechno, co mají ostatní děti. To ji donutí vzít i práci placené společnice. Tučné výdělky jí přinášejí dlouhodobé vztahy k cizím mužům, kteří však zničí její budoucnost ve chvíli, kdy ji zaskočí vážná nemoc. Karla se ocitne na úplném dně, ale znovu se silou vůle zvedne a se svou chorobou začne úspěšně bojovat. Tím se osvobodí od dřívějších obav a úzkostí a najde možnosti, jak dát svému osudu nový smysl....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/136911/at-mysi-neplacou-136911.jpg 3.9125
Romány, Literatura česká
Vydáno:, Šulc - Švarc

Kniha Ať myši nepláčou

Cher
31.07.2018

Kniha se mi líbila. Dobře se četla. Konec trochu nečekaný, ale dojemný.

Jordyz
12.07.2018

Oddychovka nacpaná dějem tak, že mám pocit, že by to vystačilo na celou ságu. Oblíbená autorka opět nezklamala.

lopinka
13.01.2018

Úžasná kniha!

Allla9
20.10.2017

Ze života,který bych já nechtěla prožít.

zdenaR
13.10.2017

Opět další super kniha od Magdy Váňové. Četla jsem všechny její knihy a s netrpělivostí čekám na každou novou, která vyjde :-))))

Mermaida
13.09.2017

Kniha mi úplně nesedla. Chyběla mi čtivost a uvěřitelnost. Propletení postav mi přišlo až skoro nevěrohodné. Nikdo z hlavních postav mi nebyl sympatický.

cukrovka
24.07.2017

Čtivá knížka. Příběh o tom, že nic není zadarmo a záleží na nás jakou cestu v životě si zvolíme. Jestli stojí za to vydělávat peníze jakýmkoliv způsobem, zda nás udělají šťastnými. Měla jsem ale problém pochopit chování Karly i některých jiných postav. Přišla mi dost sobecká a utíkající před řešením problémů.

Tylinka
19.03.2017

První kniha od autorky a nezklamala. Zkusím ještě další tituly abych si mohla udělat obrázek.

Magda Váňová

Magda Váňová