Plavba Ňaderským mořem

Plavba Ňaderským mořem https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/299063/mid_plavba-naderskym-morem-sAt-299063.jpg 4 10 6

Příběhy z pera vynikajícího stylisty a známého českého scénáristy (Život na zámku, Náměstíčko, Náves) vyprávějí tentokrát nejen o dětských snech, které v dospělosti nedojdou svého naplnění. A když, tak se hodně vymknou původní představě… Mladík toužící po fotbalové slávě skončí jako gynekolog, nejkrásnější cesta malého parníčku skončí ve vlnách noční košilky… Další částí jsou Lázeňské romance a kopance aneb vztahy z lázeňských van, kolonády, ale i z lázeňské kuchyně. Neobvyklé pointy, čtivost a pobavení – to všechno najde čtenář na stránkách nejnovější knihy brilantního českého autora.... celý text

baterka.gs
20.03.2021 3 z 5

Ničím neurazí, ničím však nezaujme. Je to takové rychlé prosvištění na večer před spaním.

hapac
18.06.2018 4 z 5

Knihu je fajn si vzít na dovolenou, dobře se čte.

alena67
21.11.2017 2 z 5

čekala jsem od knihy a názvu víc

bagel
17.04.2017 3 z 5

Zkraje dobré, ale u posledních povídek z lázní jsem se už trochu nudila.

helča5
15.11.2016 3 z 5

Kniha plná povídek s nečekanými,někdy až drsnými konci,nezaujala mě,docela slušný návod,jak se zbavit nepříjemných lidí.

katule1992
08.09.2016 5 z 5

Od získání knihy jsem nevěděla, co úplně očekávát, ale po prvním příběhu jsem věděla, že je to to pravé pro mě. Český autor opět předčil moje očekávání. Pan Jan Míka vytvořil kouzelnou knihu povídek, která by měla být v každé knihovně. Plavba obsahuje celkem 24 povídek tak různorodých, že se nebudete rozhodně nudit. Já sama ji přečetla během jednoho večera. Nemohla jsem z ní pustit oči a dokonce i v některých chvílích jsem se smála jako malé dítě.

Jan Míka
česká, 1947