Hodinová manželka Eva

Humorný společenský román o podnikavé ženě, líném bratrovi a záhadném nápadníkovi. Eva se úspěšně rozvedla, koupila domek na vesnici a založila vlastní firmu. Poklidný průběh dosavadních životních změn naruší bratr Oldřich. Nastěhuje se k ní se psem a želvou. Žena ho vyhodila a Evě je brzy jasné, proč. Musí se stále unaveného bratra zbavit, jinak ji přivede do hrobu! A v hrobě se skutečně ocitne dřív, než se naděje... V té době však Evin život nekončí, teprve se pořádně roztáčí!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/262069/hodinova-manzelka-eva-9kW-262069.jpg 3.638
Romány, Literatura česká
Vydáno:, Taťáňa Kubátová

Kniha Hodinová manželka Eva

Peti
28.10.2018

Kniha o podnikavé mladé ženě Evě. Po rozvodu se přestěhuje na venkov a rozjede podnikání. Díky své pracovitosti a milé povaze se jí podnikání rozjede a podmaní si celou vesnici. Příběh zábavný i čtivý, i když občas naprosto nereálný.

Riccia
06.10.2018

Nenáročné čtení, které mne občas přišlo trošku za "vlasy přitažené", ale dýchala z něj taková pozitivní energie, kvůli které stálo za to si knížku přečíst.

veronika9143
01.11.2017

Vtipná, svižná, oddechová. Vhodná, když toužíte po rychlé, odpočinkové četbě.

devildeny
30.08.2017

Taková lehčí literatura, když si chce člověk oddychnout a trochu se pobavit. Po nějaké době už mi lezla na nervy postava jejího bratra Oldy, takový hypochondr :(

sabca
25.06.2017

Kniha mě zklamala. Čekala jsem něco jiného.

helča5
05.03.2017

Bezva kniha u které jsem se smála až jsem se za břicho popadala,určitě si od této autorky ještě něco přečtu.

lenkaabooks
05.03.2017

Vtipné, rychle čtivé, oddechové. Jen mi přišlo, že má kniha až moc rychlé tempo. Možná by některé pasáže mohly být rozepsanější. Ale je pravda, že sama hlavní postava Eva žije i pracuje velmi svižně, tak ani kniha nemůže být jiná :-)

Marselle
14.09.2016

Jsem moc ráda, že mi tuto knihu Petra Nachtmanová nabídla k recenzi.
Moc jsem se při jejím čtení bavila, a těším se až se pustím do její další knihy.
Pokud si chcete přečíst humorné příhody Evy z jejího života, tak toto je správná volba.
Momentálně se mi hodila právě takováto kniha, která nevyžaduje přemýšlení, ale naopak se při jejím čtení uvolníte a odreagujete.

Petra Nachtmanová

Petra Nachtmanová