Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou přehled

Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/294690/bmid_svudkyne-s-modrym-nebem-nad-hlavou-UDs-294690.jpg 3 42 42

Humorný román o hledání životních lásek, o přírodních nástrahách a mužských (ne)dokonalostech. Simona nedávno opustila přítele, protože dál nehodlala trávit čas v nebezpečně vyzdobené ložnici. Jelena se už několik let věnuje raději své úspěšné cukrárně a vyrábění dortů než zkoumání opačného pohlaví. Poslední zkušenost ji totiž málem stála život, když se miláčkovi snažila splnit náročné tužby. Zanedlouho se Simona znovu zamiluje. Její láska vyprovokuje Jelenu k činům – také se chce zamilovat. A ne jen tak do někoho! Hodlá však svého budoucího muže pořádně prozkoumat dřív, než jí přichystá nějaké nemilé odhalení. Kvůli tomu je ochotna prolézat hluboké lesy, křoviska, šlapat desítky kilometrů po svých, přespávat pod převisy a vybírat ideála mezi nefalšovanými vyznavači ohňů. A Simona nesmí u ničeho chybět!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou. Přihlašte se a napište ho.

Leny66
08.08.2022 2 z 5

Letní oddechové čtení.

Makaja
24.07.2020 3 z 5

I přes tu příšernou obálku a podivný název jsem se jako vandračka těšila, knížek o vandrech není zrovna moc. Jenže mě to zklamalo, vlastně nevím, jestli to mělo být humorné nebo jaké, bylo to prostě nijaké. Co mě nepřišlo reálné (z vlastní zkušenosti), že stačilo zavolat staré partě a všichni začli znovu pravidelně jezdit. A především, kniha je o dospělých třicetiletých ženách... přesto se chovají jako puberťačky, stejně tak i otcové od rodin. Přijde mi, že zřejmě autorka jen přenesla zážitky z vandrů svého mládí, ale věku hrdinek to vůbec nepřizpůsobila.

Anniinna
08.07.2020 5 z 5

Super oddechovka. Příběh psaný jak pro Bakaláře ????????

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou v seznamech

v dalších seznamech1x

humor