Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou

Humorný román o hledání životních lásek, o přírodních nástrahách a mužských (ne)dokonalostech. Simona nedávno opustila přítele, protože dál nehodlala trávit čas v nebezpečně vyzdobené ložnici. Jelena se už několik let věnuje raději své úspěšné cukrárně a vyrábění dortů než zkoumání opačného pohlaví. Poslední zkušenost ji totiž málem stála život, když se miláčkovi snažila splnit náročné tužby. Zanedlouho se Simona znovu zamiluje. Její láska vyprovokuje Jelenu k činům – také se chce zamilovat. A ne jen tak do někoho! Hodlá však svého budoucího muže pořádně prozkoumat dřív, než jí přichystá nějaké nemilé odhalení. Kvůli tomu je ochotna prolézat hluboké lesy, křoviska, šlapat desítky kilometrů po svých, přespávat pod převisy a vybírat ideála mezi nefalšovanými vyznavači ohňů. A Simona nesmí u ničeho chybět!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/294690/svudkyne-s-modrym-nebem-nad-hlavou-UDs-294690.jpg 3.121
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Taťáňa Kubátová

veronika9143
01.11.2017

Oddechová kniha na jeden večer, proč ne, občas si potřebujeme odfrknout. Rychlé čtení s lehkým humorem.

anetaV
03.03.2017

Humorný román by měl obsahovat nějaký humor. Tak kde je?

Dixinka
12.11.2016

Snaha napodobit Halinu Pawlovskou trochu nevyšel. Rozmýšlela jsem se mezi hodnocením odpad a jednou hvězdičkou. Nakonec.....romantický příběh s dobrým koncem, tak alespoň za bodík.

Šárka5875
03.10.2016

Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou je lehoučkým čtením pro každého, kdo chce vyloženě oddechovku. Já jsem od knížky možná přece jen čekala trošku více po té vztahové stránce. A trošku mě mrzelo, že se v podstatě celý příběh odehrává na vandru. Přesněji na vandrech. Nehledejte tedy žádný podrobnější rozbor vztahů, ale pohodový, místy vtipný příběh, který je vyprávěn v ich-formě. Kniha nemá ani 200 stran, přečtete ji za chvilku.

Marselle
23.09.2016

Tato kniha je plná zážitků Simony a její kamarádky Jeleny.
Obě dvě touží být milovány, ale každá to na muže zkouší jiným způsobem.
Jde o příjemnou, oddechovou četbu, při které se i zasmějete. Při čtení knihy jsem měla jen jeden malý problém, a to ten, že jsem si nedokázala žádnou z postav oblíbit a vyloženě ji v jejím konání fandit, ale to je jen můj názor, ostatní čtenáři to takto vidět nemusí.

bagel
12.09.2016

Slabé dvě hvězdičky. Asi jsem knihu nepotkala ve správné době a nepřipadala mně vůbec humorná.

Danago
05.08.2016

Taková letní oddechovka , dobře se čte, dobře napsaná.

popeluška
02.08.2016

Kniha hodně dobře napsaná......krásně jsem se u ní nasmála, příjemná oddychovka na léto :-)

veronika0382
12.07.2016

Příjemná oddychovka na letní dny. Čte se rychle, svižně a hlavně se nasmějete :-) Více v mojí recenzi zde.

Jana09
08.07.2016

Knížku jsem slupla, jak malinu a moc mě mrzelo, že není delší. Klidně by mohlo být pokračování. Příjemný, humorný příběh, který mě nostalgicky vrátil do mého období "trampování a Svojšic" a který určitě doporučuji dál. Ještě jednou děkuji paní spisovatelce za pár příjemně strávených hodin :-)

Petra Nachtmanová

Petra Nachtmanová