Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Humorný román o hledání životních lásek, o přírodních nástrahách a mužských (ne)dokonalostech. Simona nedávno opustila přítele, protože dál nehodlala trávit čas v nebezpečně vyzdobené ložnici. Jelena se už několik let věnuje raději své úspěšné cukrárně a vyrábění dortů než zkoumání opačného pohlaví. Poslední zkušenost ji totiž málem stála život, když se miláčkovi snažila splnit náročné tužby. Zanedlouho se Simona znovu zamiluje. Její láska vyprovokuje Jelenu k činům – také se chce zamilovat. A ne jen tak do někoho! Hodlá však svého budoucího muže pořádně prozkoumat dřív, než jí přichystá nějaké nemilé odhalení. Kvůli tomu je ochotna prolézat hluboké lesy, křoviska, šlapat desítky kilometrů po svých, přespávat pod převisy a vybírat ideála mezi nefalšovanými vyznavači ohňů. A Simona nesmí u ničeho chybět!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/294690/big_svudkyne-s-modrym-nebem-nad-hlavou-UDs-294690.jpg 3.239
Nahrávám...

Komentáře (15)

Kniha Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou

Leny66
08.08.2022

Letní oddechové čtení.

Makaja
24.07.2020

I přes tu příšernou obálku a podivný název jsem se jako vandračka těšila, knížek o vandrech není zrovna moc. Jenže mě to zklamalo, vlastně nevím, jestli to mělo být humorné nebo jaké, bylo to prostě nijaké. Co mě nepřišlo reálné (z vlastní zkušenosti), že stačilo zavolat staré partě a všichni začli znovu pravidelně jezdit. A především, kniha je o dospělých třicetiletých ženách... přesto se chovají jako puberťačky, stejně tak i otcové od rodin. Přijde mi, že zřejmě autorka jen přenesla zážitky z vandrů svého mládí, ale věku hrdinek to vůbec nepřizpůsobila.


Anniinna
08.07.2020

Super oddechovka. Příběh psaný jak pro Bakaláře ????????

Jirikk
23.04.2020

Knihu jsem si přečetl jen proto, že se odehrává na vandrech a je určena asi víc pro ženský
Středně vtipná kniha o tom jak je těžký najít chlapa a to i mezi čundráky.. Autorka knihy na vandry skutečně v mládí vyrážela. Ačkoliv je kniha dobře řemeslně napsaná, mohla by být víc vtipnější. Je to letní oddychovka, víc od toho nečekejte..
Škoda že má kniha tak pošahaný název a obálku

Dalia
05.04.2020

Nenáročná oddechová četba, ve které jsem však marně hledala avizovaný humor a přiznávám, že do jejího dočtení jsem se musela nutit.

veronika9143
01.11.2017

Oddechová kniha na jeden večer, proč ne, občas si potřebujeme odfrknout. Rychlé čtení s lehkým humorem.

anetaV
03.03.2017

Humorný román by měl obsahovat nějaký humor. Tak kde je?

Dixinka
12.11.2016

Snaha napodobit Halinu Pawlovskou trochu nevyšel. Rozmýšlela jsem se mezi hodnocením odpad a jednou hvězdičkou. Nakonec.....romantický příběh s dobrým koncem, tak alespoň za bodík.

1