hejnak hejnak komentáře u knih

Vybíjená Vybíjená Michal Viewegh

Na rozdíl od jiných Vieweghových knížek mě tato moc neoslovila.

25.11.2016 3 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Perfektní knížka, chytla mě a nepustila. Přečteno jedním dechem.

15.11.2016 5 z 5

Na dvou židlích Na dvou židlích Michal Viewegh

Prima knížka, pobavila jsem se, jen trochu mrazí z toho, jak se v některých věcech trefil už před 13 lety.

31.10.2016 4 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Stejně jako první kniha od R.Galbraitha pěkná a napínavá knížka. Pravda, o kousek kratší být asi mohla.

30.10.2016 5 z 5

Andělé všedního dne Andělé všedního dne Michal Viewegh

Jak tu bylo psáno, oddechová krátká knížka.

12.10.2016 4 z 5

Padesát stínů Adama Padesát stínů Adama Rossella Calabró

Pobavila jsem se a u některých kapitol jsem se i v mhd smála nahlas.

09.08.2016 5 z 5

Padesát stínů Evy Padesát stínů Evy Rossella Calabró

Pobavilo.

09.08.2016 4 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Z pohledu chlapa zajímavá věc, stejně tak některé myšlenkové pochody, otázka, jestli by to takhle měl i v reálu. Četla jsem předchozí díly, takže od děje jsem nic závratného nečekala. Mrazilo mě z popisu jeho dětství a toho, co si pak děti nesou do dospělosti a jak těžko se těchto věcí zbavuje. Některé věci jsou asi trochu přitažené za vlasy, ale celkový dojem byl fajn.

09.08.2016 4 z 5

Tak už to u veterinářky chodí Tak už to u veterinářky chodí Cathy Woodman

Odpočinková, čtivá knížka, jako i předchozí díly, prima čtení.

09.08.2016 5 z 5

I to se veterinářce může stát I to se veterinářce může stát Cathy Woodman

Pěkné a oddychové čtení.

25.07.2016 5 z 5

To by se veterinářce stát nemělo To by se veterinářce stát nemělo Cathy Woodman

Pěkná, čtivá, odpočinková knížka.

25.07.2016 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Je to první knížka, kterou jsem od Radky Třeštíkové četla, takže nemám zatím srovnání. Mně se Bábovky moc líbily, odpočinkové čtení na prázdniny a příjemná změna proti tématům, která jsem poslední dobou četla. Těším se na další dvě knížky.

17.07.2016 5 z 5

Nebe může počkat Nebe může počkat Cally Taylor

Místy se knížka četla "sama", zajímavé věci k zamyšlení, ale můj celkový dojem je předvídatelný slaďák a spousta omáčky.

12.07.2016 3 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Po knížce Než jsem Tě poznala jsem se těšila na další od J.Moyesové. Nezklama, prolínání dějů a příběh - zvlášť ten z první světové války - se mi moc líbili. Pravda, byla místa, kde jsem si tu dobu podle příběhu představila tak živě, až mi nebylo dobře. Stejně tak mi přišlo zajímavé téma restitucí děl ukradených za války. Pro někoho slaďák, mně se knížka líbila a přečetla jsem jí během dvou dnů.

01.07.2016 5 z 5

Příručka špatné matky Příručka špatné matky Kate Long

Velké zklamání, knížku jsem nedočetla, absolutně mě nezaujala, čekala jsem, jestli se do ní začtu, ale bohužel nic.

30.06.2016 2 z 5

Espressologie Espressologie Kristina Springer

Sáhla jsem po ní v knihovně spíš kvůli názvu a té pěkné caffé fotce na obalu. Je to kniha pro mladší ročníky než jsem já :-). Nápad dobrý, ale celkově předvídatelné.

15.06.2016 3 z 5

Krásná knížka, asi jsem byla ve správném rozpoložení a v situaci, kdy mi sedla. Přečetla jsem jí za jeden den. Je to k přemýšlení, hodně duchovní a žádná oddechovka, ostatně jako všechny Coelhovy knížky. Našla jsem si tam spoustu věcí, které mě oslovily.

12.06.2016 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Skvělá knížka, stejně jako Prvok a Šampón. Doufám, že se dočkáme dalších knížek od P.Hartla. Pro mě oddechové a vtipné čtení.

12.06.2016 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Super knížka, po dlouhé době skvělá oddechovka, přečetla jsem jí za jeden den. Už se těším na Erotikon.

07.06.2016

Inferno Inferno Dan Brown

Jako všechny knížky Browna je napínavá a čte se sama. Pro mě super čtení.

29.05.2016 5 z 5