hejnak hejnak komentáře u knih

Pavučina lží Pavučina lží Dan Brown

Knížky Dana Browna mám ráda, jsou napínavé, čtou se jedním dechem a ani Pavučina lží není výjimkou. Četla jsem ji již po druhé.

10.05.2016 5 z 5

Digitální pevnost Digitální pevnost Dan Brown

Brownovy knížky mám ráda, bez ohledu na to, co je fikce a co pravda. Pro mě jsou čtivé a napínavé a mám problém se od nich odtrhnout. Teď jsem ji četla po letech znovu.

03.05.2016 5 z 5

Valkýry Valkýry Paulo Coelho

Knížka se mi moc líbila, ponořila jsem se do děje a přelouskala ji skoro najednou. Mám Coelhovy knížky moc ráda, jediným zklamáním nebo možná mým nepochopením byla Nevěra.

03.05.2016 5 z 5

Ukliďte si v hlavě Ukliďte si v hlavě Andy Puddicombe

Knížku jsem nedočetla. Pokud někdo žádnou knížku o osobním rozvoji a meditaci nečetl, možná tam najde pár způsobů meditace a relaxace. Mě to neoslovilo, příliš "omáčky".

03.05.2016 2 z 5

Tajemství aromaterapie Tajemství aromaterapie Jennie Harding

Jednoduchá příručka aromaterapie i pro úplné začátečníky.

03.05.2016 4 z 5

Doktore, poplach, jde o všecko! Doktore, poplach, jde o všecko! Patrick Taylor

Všechny doktorské knížky od P.Taylora jsou super, oddechové a zábavné čtení, líbily se mi všechny díly, i tento, zatím poslední, i když přiznávám, že o trochu méně než ty předchozí. Možná pro detailnější popisy války a válečných lodí. Jinak příjemné čtení, těším se na další díl.

24.03.2016 4 z 5

Jak velí dobrý vkus Jak velí dobrý vkus Olivia Goldsmith

Mám knížky od O.Goldsmith ráda, ale u téhle jsem se začetla až v druhé půlce, pak už to bylo ok.

22.02.2016 5 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Byla to první knížka od od J.K.Rowling psaná pod pseudonymem a velice mě zklamala. Vůbec jsem se do ní nemohla začíst, stále jsem čekala, kdy se to alespoň trochu "rozjede". Knížku jsem s přemáhání dočetla a ani po dočtení mě nenadchla.

13.02.2016 2 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Přesto, že v knize jsou i vymyšlené věci a né vše je podle skutečnosti, knížka mě naprosto uchvátila.

13.02.2016 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Nádherná knížka, taky jsem si nejdřív říkala, další románek, odpočinkové čtení ... Hodně mě zasáhla, díky.

08.02.2016 5 z 5

Slepičí polévka pro otce a syna Slepičí polévka pro otce a syna Jack Canfield

pěkné povídky

27.01.2016 4 z 5

Slepičí polévka pro matku a syna Slepičí polévka pro matku a syna Jack Canfield

Mně se knížka líbila, pobavila i dojala.

04.01.2016 5 z 5

Očekávaná Očekávaná Kathleen McGowan

Pro mě to bylo strhující čtení hned od začátku a kniha na mě velmi zapůsobila. Moc se těším na další díl.

28.10.2015 5 z 5

Hadí žena Hadí žena Hernán Huarache Mamani

Jsem v půlce knihy, je pěkná a čte se jedním dechem, ale jak tu bylo psáno, trochu to vnímám jako opakování Kurandery.

10.10.2015 5 z 5

Kurandera Kurandera Hernán Huarache Mamani

Knížka je výborná, četla jsem jí jedním dechem už před nějakou dobou a je to kniha, ke které se určitě ještě několikrát vrátím, jsem názoru, že se týká 99% žen.

10.10.2015 5 z 5

Ahoj, tati Ahoj, tati Mal Peachey

Já jí přečetla celou, původně byla koupená pro manžela. Přijde mi vtipně napsaná a chlapa určitě nudit nebude.

10.10.2015