hejnak hejnak komentáře u knih

Slepičí polévka pro ženskou duši 2. porce Slepičí polévka pro ženskou duši 2. porce Jack Canfield

Pěkné příběhy, některé mě dojaly, lepší číst po částech.

16.01.2018 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Ze začátku jsem měla problém se začíst, ale pak už jsem se neodtrhla. Za mě skvělá knížka.

16.01.2018 5 z 5

Domácnost bez odpadu Domácnost bez odpadu Bea Johnson

Třídění odpadu mě zajímá, ale tuhle knížku jsem ani nedočetla. Zajímavé nápady a myšlenky, ale dost věcí se opakuje, něco je pro mě v tuto chvíli extrém.

16.01.2018 2 z 5

Vatikánská princezna Vatikánská princezna C. W. Gortner

Stejně jako knížka o Kateřině Medicejské pro mě byla tato knížky čtivá a dozvěděla jsem se spoustu historický informací (včetně upřesnění, co je domyšleno a co ne), které bych jinak nevěděla.

13.11.2017 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Trvalo mi déle než jsem se začetla, ale knížka je fajn, dle mého názoru jedna z těch lepších od R.Třeštíkové.

13.11.2017 5 z 5

Zpověď Kateřiny Medicejské Zpověď Kateřiny Medicejské C. W. Gortner

První knihy od tohoto spisovatele, kterou jsem četla. Mile mě překvapila, přečetla jsem jí raz dva. Jako plus beru, že jsem se dozvěděla hodně o době, kdy Kateřina vládla, také spoustu informací o ní, včetně autorova upřesnění na konci knihy.

23.10.2017 5 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Číst se to dalo, ale jiné knížky od L.Moriarty jsou určitě lepší. Za mě žádný zázrak.

16.10.2017 3 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Knížka byla hezká, jen mi déle trvalo, než jsem se začetla.

20.09.2017 4 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Její knížky mám ráda, dobře se čtou, tohle byla asi čtvrtá v pořadí. Nebyla špatná, ale zase takový zázrak to nebyl.

20.09.2017 3 z 5

Prima kniha, já čistku dělám průběžně, ale tohle mě zaujalo přístupem k jednotlivým věcem při vyklízení. Snad jen méně omáčky a neustálého opakování některých rad.

09.05.2017 4 z 5

Mraky nad Barrandovem Mraky nad Barrandovem Stanislav Motl

Knížka splnila očekávání, doplnila informace z článků, knih a upřesnila některé věci, které jsem se dozvěděla v seriálu Bohéma. Nic není černobílé a odsuzovat někoho, kdo žil v takové době? Těžko říct, jak by reagoval každý z nás v takových situacích.

10.04.2017 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Nevěděla jsem, co od knížky čekat. Mile mě překvapila. Aniny myšlenky a náhled na svět je mi blízký, čtení knížky bylo pro mě pohlazení.

20.03.2017 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Zase skvělá detektivka, nemohla jsem se od ní odtrhnout.

20.03.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

První knížka se mi líbila o fous víc, víc "oslovila" moje emoce, ale i tato byla fajn.

28.02.2017 4 z 5

Doktore, hlavu vzhůru! Doktore, hlavu vzhůru! Patrick Taylor

Perfektní zakončení. Přečetla jsem všechny knihy o doktorovi, výborné čtení, zhltla jsem každou z nich během dvou dnů. Doktoři z Irska mi budou chybět :-).

25.01.2017 5 z 5

Doktore, to se teda povedlo! Doktore, to se teda povedlo! Patrick Taylor

Ostatní knížky jsem zhltla, u téhle to bylo těžké, jednotlivé sloupky se mi nečetli moc dobře, konec byl lepší (celý příběh). Vadila mi také v každém sloupku hromada různých přirovnání.

18.01.2017 3 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Četla jsem od Moriarty zatím jen Manželovo tajemství, a to mě nadchlo. Tahle knížka byla fajn na začátku, ale pak už se to všechno zbytečně protahovalo. Zajímavý byly vnitřní pohledy obou žen.

17.01.2017 4 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Zvláštní knížka, nejdřív jsem myslela, že ji odložím, nakonec jsem ji přečetla za pár hodin. Skvělé čtení.

12.12.2016 3 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Měla jsem to stejně jako markéta, první stránky to vypadalo, že se dál nedostanu. Nakonec jsem se rozečetla a i se při tom pobavila.

04.12.2016 5 z 5

Kalypso Kalypso Ed McBain

Skvělá knížka, pro mě vzpomínka na dobu, kdy jsem čekala, až vyjdou další a přečetla je všechny. :-)

28.11.2016 5 z 5