Hatshepsut Online Hatshepsut komentáře u knih

Království prokletých Království prokletých Kerri Maniscalco

"Já převezu vás k břehům věčné hrůzy, v tmy propasti, kde s ledem žár se sváří."
Dante Alighieri

První díl byl čtivý, druhý jsem nemohla odložit. Najdete zde mnoho tajemství, záhad, lstí, temné magie a hlavně pekelná království, kterým vládnou princové sedmi hříchů. Emílie zde stále hledá pomstu a vraha své sestry, komu však může věřit? Konec tohoto pokračování byl velmi napínavý, takže nezbývá nic jiného než se rychle pustit do další knihy!

20.09.2023 5 z 5

Království hříšných Království hříšných Kerri Maniscalco

"Magie je živoucí, dýchající entita. Živí se energií, kterou jí dodáš. Jako všechny přírodní síly, není dobrá ani špatná. Závisí na záměru toho, kdo ji používá. Dodej jí lásku a ona rozkvete a poroste. Přiživ ji nenávistí a vrátí ti ji desetinásobně."

Určitě zajímavý začátek této pekelné fantazy v italském prostředí. V celku originální námět s detektivní linkou. Jsem ráda, že nemusím čekat na další díly, takže se těším na další pokračování příběhu Emilie, tentokrát pravděpodobně v "pekle"?!

18.09.2023 4 z 5

Tetování za trest Tetování za trest M. K. Hardy

Jsem ráda, že jsem si tuto sérii nenechala ujít a zatím jsem ani u jednoho příběhu nelitovala. Sympatická parta ragbistů, kteří působí jako jedna velká rodina. V novém díle se objeví postava Yumiko, japonské dívky, která najde odvahu opustit rodinu a rodnou zemi, aby uskutečnila své sny na Novém Zélandu. Podaří se jí to a nalezne své štěstí v cizí zemi? To si můžete přečíst v knize M.K.Hardy, u které jako vždy perfektně zrelaxujete a odreagujete se od týdenního stresu. A tak to má být! Těším se na další díly.

17.09.2023 4 z 5

Experiment s láskou Experiment s láskou Christina Lauren

Duo známých autorek si pro nás připravilo další romantické oddechové čtení. Za mě se jim tato kniha velmi povedla. Navíc je příběh opět plný vtipných hlášek Fizzy, která je pěkný živel, což už víme z knihy Rovnice lásky. Pokud jste knihu četli a líbila se vám, touto zklamaní nebudete.

14.09.2023 5 z 5

Šance Šance Katy Evans

"Srdce je dutý sval, za lidský život vykoná na dvě miliardy úderů. Veliké je jako pěst a tvoří ho čtyři dutiny: dvě komory a dvě síně. Nedokážu pochopit, jak je možné, že v tomto svalu sídlí něco tak ohromného jako láska."

První díl je pro mne o něco lepší než tento druhý, ale jsem ráda, že jsem si mohla tuto dvojici připomenout. V podstatě se zde nic velkého nestane a je zde opravdu hodně erotických scén. Ovšem kdo si tuto dvojici zamiloval, rád si to přečte. :-)

07.09.2023 4 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Ano, je to příběh plný erotiky a vášně, ale příběh se dotkne vašeho srdce. Čtu tuto sérii podruhé a opět tzv. jedním dechem. Remy je úžasný bojovník, který si jde za svým snem a nevzdává se! Překonává ve svém životě mnoho překážek, největší je jeho boj s bipolární poruchou. Pokud čtete takovou knihu, máte pocit, že život může být krásný, i když vám osud hází klacky pod nohy. A i když je to někdy hodně těžké, existuje naděje zažít něco krásného a potkat svoji spřízněnou duši.

07.09.2023 5 z 5

Runy osudu Runy osudu Christina Courtenay

Skvělé a shoduji se s ostatními komentáři, že ještě lepší než první díl. Knihu jsem přelouskla jedním dechem za jedno odpoledne a nemohla se od ní odtrhnout. Nápaditý příběh plný fantazie, Vikingů a především cestování časem. Kdo máte takové příběhy rádi a nevadí vám romantika, pusťte se do čtení!

03.09.2023 5 z 5

Princezna a hráč Princezna a hráč Ilsa Madden-Mills

Čtivý příběh, ale to už ostatně od autorky známe. Jak už vystihly komentáře přede mnou, byly zde vtipné dialogy hlavně s Jasperem a mezi Fran a jejími přáteli. Nicméně chemie a některé scény mezi hlavními aktéry mě osobně také moc nepřesvědčily. Tak uvidíme v dalších dílech.

01.09.2023 4 z 5

Ozvěny run Ozvěny run Christina Courtenay

Moc krásný příběh z doby Vikingů, který postupně odhalují Mia a Haakon v současné době z artefaktů, které objevují na zděděném pozemku ve Švédsku. Současná linka je spíše okrajová, ale ta z minulosti byla poutavá a krásná. Celkově velmi dobře zpracované a čtivé. Určitě doporučuji!

30.08.2023 5 z 5

Zákon přitažlivosti Zákon přitažlivosti Susie Tate

Svérázná Kira je v tomto případě slabé slovo, tato hlavní hrdinka je nezřízená střela a s ní přichází smršť neuvěřitelných hlášek a na ty by potřebovala zbrojní průkaz. Přesto když knihu čtete až do konce i tato ďáblice vám musí přirůst k srdci. Jelikož je to opravdu obětavá, přátelská duše, která především myslí na ostatní. Jasně, že si uvědomuji, že v reálném světě by jí tohle vše neprošlo, ale nechat se unášet tímto střeštěným anglickým romantickým příběhem bylo fajn. Takže jak už zaznělo v ostatních komentářích, pokud vám nevadí potrhlé a lehce ulítlé divošky, knihu si s chutí přečtěte. :-)

24.08.2023 4 z 5

Cesta na vrchol Cesta na vrchol Ewelina Dobosz

"Každý máme svůj vlastní Mount Everest a náš úkol na Zemi je ho dobýt."
Hugh MacLeod

Zajímavý a poutavý námět s výstupem na nejvyšší vrchol země K2, to vše protnuté erotikou a romantikou. Co mě tedy ale hodně dostalo bylo těžké a děsivé téma obchodu s bílým masem, to se tedy opravdu nečte lehce.

23.08.2023 4 z 5

Nové vyhlídky Nové vyhlídky Lilly Lucas

Poklidná romantická linka ze skalistých hor v Green Valley. Je to pohodové čtení, kde si připomeneme toto krásné prostředí a známé postavy, které zde žijí. Přibývají nové lásky a přátelství. Série si drží svoji laťku. Není to nic akčního ani kdoví jak emočního, ale je to milé počteníčko, které potěší.

23.08.2023 4 z 5

Navždy buď mou vévodkyní Navždy buď mou vévodkyní Amalie Howard

Určitě jeden z těch lepších romantických historických příběhů. I když je zde opět klasická zápletka bohatý vévoda versus chudá baletka. Vlastně nic nového pod sluncem, ale je to čtivé, erotické a má to potenciál pro další knihy této série. Ideální čtení na dovolenou. Tak se nechme překvapit, já si další díl určitě pořídím. :-)

20.08.2023 4 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Na poslední díl jsem se moc těšila a byl skvělý. Tato autorka rozhodně umí napsat romantický příběh plný humorných hlášek, které vás jednoznačně pobaví. Poslední z bratrů se nám zamiloval a série s bratry Milesovými tím skončila. Velká škoda! Tak snad nás autorka brzy překvapí svými dalšími příběhy, já si je rozhodně ráda přečtu! Celou sérii velmi doporučuji, je to úžasné oddechové romantické čtení!

16.08.2023 5 z 5

Kancl po italsku Kancl po italsku Anna Nicoletto

Zpočátku pro mě bylo hodně náročné zkousnout povahu a chování Edoarda, ale konec už nebyl špatný. Epilog byl asi nejlepší. Rozhodně se nedá knize upřít čtivost. Takže nenáročná romantická oddechovka na jedno odpoledne.

08.08.2023 4 z 5

Recept na toho pravého Recept na toho pravého Anni Rose

Překvapilo mě tak nízké hodnocení této knihy. Mě to přišlo jako fajn čtení. Asi je to na dnešní dobu a množství romantických příběhů příliš poklidné, nejsou zde nějaké vypjaté emoce. Přesto má vyprávění zajímavou zápletku, nechybí ani humorné situace a trochu bláznivý konec. Postavy si oblíbíte, i když byste je mnohokrát chtěli v příběhu postrčit, aby byli rozhodnější a odvážnější. Ale jsme snad všichni dokonalí? Knihu jsem na konec přečetla, díky kladným komentářům svých oblíbených uživatelek, takže vám děkuji a nelituji. :-)

06.08.2023 4 z 5

Analýza lásky Analýza lásky Ali Hazelwood

Jedním slovem - skvělé! Pokud potřebujete najít knihu, u které se perfektně odreagujete, je to právě tato. Fakt jsem se bavila. Ano je to předvídatelné, zas až tak nic nového na trhu, ale autorka píše čtivě a příběhy jsou plné humorných hlášek, které prostě nezklamou. Super oddechovka na léto.

31.07.2023 5 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Opět příjemné čtení se skvělým humorem. Jen mi první dva díly přišly o fous lepší, ale s komentářů je znát, že co čtenář to jiný názor. Musím uznat, že i mě autorka překvapila touto příjemnou sérií. A klidně bych si přečetla ještě nějaký díl o Kevinovi. Tak třeba nás KP překvapí. :-)

27.07.2023 4 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Vůbec u takového příběhu nechci řešit, zda je to reálné či nereálné. Tady prostě obdivuji, jak autorka ve svých příbězích používá až takový laskavý humor. Ten je v dnešní době k nezaplacení. Je zde cítit soudržnost přátel a rodiny. Když nepočítám rodiče Mika a Roberta. Je to příjemné oddechové čtení, po kterém se těším na další díl, který mám naštěstí v záloze.:-)

24.07.2023 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Pro mě velké překvapení od této české autorky. První kniha a jsem velmi spokojená. Zajímavě pojatý námět, který se od počátku příběhu zcela nezvykle vyvíjí až do konce. Pokud si tuto knihu zvolíte, dejte si pozor na některé komentáře, které by mohly spoilerovat. To by byla škoda a čtení byste si tolik nevychutnali. Jinak velmi dobrá volba pro letní oddechové čtení!

23.07.2023 5 z 5