haski haski komentáře u knih

Sen o Somersetu Sen o Somersetu Leila Meacham

Mně se moc líbila. Nebyl to slaďák a dokázala upoutat a těšit se na další čtení. Sága rodů, jak má být.

25.09.2016 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Nebylo to špatné, myslím, že dokonce lepší než Temné kouty. Zajímavá koncovka

17.09.2016 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Kniha mě moc potěšila. Je úsměvná i dojemná zároveň. Vřele doporučuji.

19.08.2016 5 z 5

Vyvolávač deště Vyvolávač deště John Grisham

Dobrá kniha, dobře a nenásilně se čte. Líbí se mi spisovatelův styl.

09.08.2016 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Zatím nejlepší z celé řady. Má v sobě šťávu. Doporučuji. Je jako klasická anglická detektivka. Je to vlastně spíš román.

22.06.2016 5 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Třetí díl jsem četla ze zvědavosti, jak to dopadne. Měla jsem pocit, že to nedočtu, ale chytil mě konec. Asi nejlepší na závěr. Musí se číst postupně a zapojit trochu obrazotvornost.

12.06.2016 4 z 5

Místo pro tajnosti Místo pro tajnosti Tana French

Nebylo to špatné čtení, ale trochu zdlouhavé, trochu nadpřirozena a trochu mlžení. Autorka Vás stejně donutí číst až do konce. Už se těším na další její knížky. Doporučuji.

23.05.2016 4 z 5

Případ úzké dýky Případ úzké dýky Stanislav Češka

Moc mě potěšila kniha, ale i spisovatel. Konečně jsem poznala jeho styl. Po mých oblíbených severských detektivkách to byl příjemný návrat do historie Moravy. Na mě trochu moc popisné, ale asi to i k té době patří.

19.03.2016 4 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Kniha se mi moc líbila, bavily mě krátké kapitoly, které nutily číst dál a dál. Ani bych nevěřila, že mě válečné téma tak dostane. Krásně vykreslené postavy a příběh také. doporučuji.

03.03.2016 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Moje očekávání kniha plně splnila. Je to typický rukopis Jojo Moyes. Žádné zklamání, že se to trochu od poloviny vleklo. Já jsem si příběh užívala od začátku do konce. A nepřipadalo mi to jako z červené knihovny.

27.02.2016

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Mně se kniha líbila, připomínala mi klasickou anglickou detektivku. Má svoji inteligenci a dobře se čte. Nepospíchala jsem na ni a v klidu jsem si ji vychutnala

22.02.2016 4 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Ze začátku, jsem byla zklamaná, že hlavním hrdinou není H. Holle, ale stačilo pár stránek a knížka mě dostala. Je zde všechno pěkně nadávkované, všeho je dost. Napětí, city, právo, spravedlnost i nespravedlnost, láska i nenávist. Zkrátka, dost mě mrzelo, že kniha končí. Doporučuji!

10.01.2016 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Doporučuji. Není to jen romantický blábol. Je v tom hodně citu, lásky a pravdy. Člověk se stále může něčemu učit.

13.07.2015 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Konečně příjemné počteníčko. Po několika severských (dobrých) detektivkách je Jojo balzám na duši. Vychutnávala jsem si dobře psaný příběh. Pomalu a s klidem, šetřit si jí na další den. Doporučuji na prostřídání žánrů. Všechny knížky od této spisovatelky mě velmi potěšily,

13.07.2015 5 z 5