Hany.Honey Hany.Honey komentáře u knih

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Naprosto skvělý! Vtipný, slangový jazyk, prostě dobře napsané a hlavně dobrý překlad! Nejlepší, co jsem zatím z této sekce knih četla.

21.03.2020 5 z 5

Poslední hřebík Poslední hřebík Stefan Ahnhem

Poslední hřebík a poslední díl série, kdy konečně Dunja dostane Sleiznera. Ten se vybarvil jako velice nechutnej a odpornej chlap. Skoro těžko uvěřit, aby policista ve vedoucí pozici byl schopen vražd, kupčení a znásilňování... Naproti tomu Fabian Risk tam moc prostoru nedostane a my litujeme ztráty jeho syna, ale ve finále se taky zapojí. Akorát nevíme, jak to bude dál s Dunjou. Možná to nakonec nebude poslední díl...

20.11.2022 4 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Výborný! Je možné zabít dvakrát jednu a tu samou ženu? Je. A to je na tom nejdrsnější!

24.04.2022 4 z 5

Slyšet jeleny zpívat Slyšet jeleny zpívat František Šmehlík

Detektivka z Beskyd, co má na to se rovnat se severskými krimi. Fakt dobrý! Už jen obal a zpracování knihy je moc hezký, obsah je napínavej, uvěřitelnej, místy drsnej, krvavej, ale i vtipnej! A to nebývá často. Autor píše dost dobře, a je to sympaťák.

17.09.2021 5 z 5

Oko Oko Bernard Minier

Trochu temnější, dost čtivé a zajímavé. Moc mě zamrzela ztráta blízkého, to je opravdu škoda. Martin to všechno zase vyřešil a nakonec aby snad zase začal tam, kde skončil...?!

14.01.2024 5 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Celkově jedna ze smutnějších v sérii, ale neubírá na kvalitě.

06.08.2020 4 z 5

Zatmění Zatmění Jo Nesbø

Skvělej příběh. Neuvěřitelný nechutnosti, který teda v knížce zase dlouho nebyly. Paraziti, mozky, bulvy a potírání se střevní šťávou... Hmm... Nesbø teda borec!

15.06.2023 5 z 5

V dobrém i zlém V dobrém i zlém Kimberly McCreight

Svižné, čtivé. Sledováno dvěma úhly pohledu, již mrtvé Amandy, které smrt se teprve vyšetřuje a Lizzie advokátky a kamarádky obviněného manžela z vraždy. Do toho míchanice kamarádek a jejich manželů se svými problémy, teď únik nějakých citlivých informací ze školy, že vraha, nebo toho, kdo má smrt na svědomí rozhodně hned neodhadnete.

06.04.2021 5 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Příběh perfektní. Nepostrádal napětí, různý dějový linky, který odvedou čtenáře a není si jistej, kdo to teda vraždí a proč. Vyšetřovatel - hrdina Risk je sympatická postava, kolegyně, která teda ještě není jeho kolegyní - Dánská Dunja se mi taky zamlouvá.
A ta poslední kapitola "X" má představovat další díl série? Pokud ano, vypadá to čtivě. Zajímavý na tom je, že obchod s orgány je asi autorovi zvláštně blízký...

16.10.2019 5 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Napětí do více jak poloviny, pak čtení téměř bez dechu a jak se blíží konec smutek, že už to je zase za mnou, můj oblíbený hrdina sice zase vyvázl, ale opět s čím dál většími šrámy jak na těle, tak hlavně na duši. Už chci pro něj lepší konec. Jsem asi moc romantická.

12.05.2017 4 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Chovanka ústavu podezřelá z vraždy a tak nějak si myslíme, že to opravdu udělala. Je to zdlouhavější čtení, které se motá právě kolem této Vicky a zvrat nastane až, bohužel, v posledních pár kapitolách. Zvrat je to však napínavý a nejlepší na tom je, že se dozvíme zase něco víc o Joonovi, jeho osudu a zřejmě i pokračování dalšího dílu. Skvělý! :-)

28.06.2022 4 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Vzrušující čtení, těžko uhádnutelný vrah, smutek ze ztráty kolegy, překvapivé zjištění o šéfovi a už byl zase konec. Ach jo.

24.01.2017 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Tento díl jsem četla až jako čtvrtou knihu od Nesbo a je pro mě nejmíň napínavá. Odkládala jsem ji v pasážích, kde jeho kolega Andrew líčil historky svých předků. Jakmile už tam Andrew nebyl, kniha nabrala hned svižnější tempo.

10.08.2016 2 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Lepší, než trilogie pohledem Any. Trochu víc zábavnější a mělo to lepší spád. Klidně vydej, E L Jamesová i ty zbylé dva díly pohledem chlapa.

31.07.2016 3 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Nejlepší a nejvíc napínavý a nepříjemný díl zároveň.

14.04.2024 5 z 5

Rodina z podkroví Rodina z podkroví Lisa Jewell

Námět zajímavej. Sekta se nastěhuje k boháčům a ti už je pak nevypakují, ale napětí to postrádalo. Poslední kapitoly, kdy už víme, jak to po letech s hrdiny dopadlo, je prakticky červená knihovna.

25.02.2022 2 z 5

Má temná Vanessa Má temná Vanessa Kate Elizabeth Russell

Vůbec nevíte, co ta Vanessa vlastně chce, asi takto bych celou její anabázi zhodnotila.

24.05.2021 2 z 5

Království Království Jo Nesbø

Nesbø může napsat cokoliv a nenudí. Mě nikdy. Naprosto ujíždím na jeho vypravěčským stylu. V tomto případě dva bratři. Taková láska mezi nima, pouto. K neuvěření. A vraždy tam jsou nevyhnutelný a jakoby normální. Jakože co jinýho se dalo dělat. Škoda té, prakticky dvojnásobné na závěr. To Royie i litujete, jak dopadl, a jak se vlastně Carl vybarvil...

26.12.2020 4 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Ne, to ne! Vůbec to nebylo ani vtipný, ani sexy, ani zajímavý. Chytrolínka ve 20 letech jede po "starým" 35 (!) letým tragédovi, kterej jen čeká zavřenej v domku, až za ním dojde.

07.09.2020 odpad!

Tma Tma Bernard Minier

Naprosto skvělý příběh. Takovej spád to mělo. Zatím nejlepší!

13.06.2019 5 z 5