hana1105 hana1105 komentáře u knih

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Krásná kniha. Už teď se těším až autorka napíše další :D napínavý příběh, u kterého i v některých momentech ukápne slzička.

04.05.2020 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Krásný příběh. Chvílemi velice dojemný, ale také vtipný. Doporučuju přečíst. Uvědomíte si, že i zvířata mají srdce :)

31.08.2020 4 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Přečtení skoro jedním dechem. Napínavý a chytlavý příběh. Člověk chce co nejrychleji zjistit co se s Cilkou stane, zda přežije nebo zemře.

26.08.2022 5 z 5

Příběh srdce Příběh srdce Kathryn Taylor

Přečteno jedním dechem. Příběh zaujal hned po otevření knihy.

19.03.2021 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Opět super kniha. Člověk se čtením přesune do děje, jako by to co prožívají postavy v knize, prožíval sám. Něco musím, ale spisovatelce vytknout. Ve všech knihách, které jsem zatím přečetla, skoro všechny postavy nakonec zemřely.

26.04.2020 5 z 5

Kniha je dobře napsaná, čte se rychle, chvílema smutná, chvílema veselá ????

02.04.2020 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Kniha se četla sama. Je zajímavá a chytne vás natolik, že budete chtít vědět, jak to celé dopadne ????

22.07.2019 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Kniha je pěkná. A ten konec. Musím si co nejrychleji půjčit druhý díl. Jsem zvědavá, jak to celé dopadne ????

02.06.2019 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Kniha je čtivá a čtenář do poslední chvíle neví, jak příběh dopadne.

16.02.2019 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Kniha se četla dobře. Zajímavé osudy hlavních postav.

16.03.2021 4 z 5

Přečteno skoro jedním dechem. A takhle jsem se zatím u žádné knihy nenasmála jelikož v brzké době očekáváme přírůstek, tak doufám, že to tak jako v knize nebude vypadat i u nás doma

03.08.2022 5 z 5

Legenda Legenda Katy Evans

Kdybych měla knihu okomentovat jedním slovem, bylo by to bomba. Celá série je super. Skvělá oddechovka.

01.11.2020 5 z 5

Šance Šance Katy Evans

Přečteno jedním dechem. Napínavé. Za mě lepší než první díl.

07.10.2020 5 z 5

iPohádka iPohádka Karel Kovy Kovář (p)

Kniha byla chvílemi super, chvílemi nudná. Za mě se lépe četlo Ovšem než iPohádka.

30.08.2020 4 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Kniha se četla rychle. I když je to kniha pro mládež, tak nadchla i mě. Pěkně napsáno. Určitě si přečtu i další díly.

15.05.2019 5 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Kniha se četla sama. Chvílemi mi připomínala Padesát odstínů šedi. Krásná, oddychová, romantická.

13.03.2019 5 z 5

Racer Racer Katy Evans

Tento díl se mi z celé série líbil nejvíc, jelikož mám ráda závody a vše kolem nich.

14.11.2020 5 z 5

Zbožňuju navždycky Zbožňuju navždycky Lindsey Kelk

Krásná kniha, jako předchozí díly se četla dobře a rychle.

30.01.2020 5 z 5

Ďábel nosí Pradu Ďábel nosí Pradu Lauren Weisberger

Knihu jsem zaklapla po přečtení 6 kapitol. Moc zdlouhavé a plno gramatických chyb.

19.01.2019

Úterní ženy mezi bylinami a řepou Úterní ženy mezi bylinami a řepou Monika Peetz

Při otevření knihy jsem zjistila, že se jedná již o třetí díl, ale řekla bych, že díly na sebe moc nenavazují. Kniha pěkná, ze začátku se do toho musel člověk dostat, ale pak začala být kniha napínavá a četla se sama. Chystám se přečíst i předchozí dva díly :)

16.07.2020 4 z 5