Úterní ženy mezi bylinami a řepou

Kiki, vynervovaná ze špatného vzduchu, nekonečných problémů s parkováním a ruchu ze staveniště vedle jejich bytu v Kolíně, se rozhodne odstěhovat s mužem a dvouletou dcerkou na venkov. V oblasti Meklenburské jezerní plošiny si chce otevřít penzion pro vystresované lidi z města, jako je ona a její přítelkyně, a pěstovat vlastní zeleninu. Bohužel se ukáže, že opuštěná budova staré školy, stojící na půl cesty mezi Berlínem a Hamburkem, je absolutní ruina. Tři týdny před slavnostním otevřením Kiki uzná, že sama dokončení penzionu nezvládne, a bubnuje na poplach. Úterní ženy přijíždějí přiložit ruku k dílu. Každá z nich si s sebou přiváží i část svého všedního života. Hádky, lži, zrada ani Kikino stěhování na východ — nic z toho nedokáže Úterní ženy rozeštvat. Leda snad muž. Šarmantní muž s tajným posláním....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/207119/uterni-zeny-mezi-bylinami-a-repou-eDo-207119.jpg 4.182

Úterní ženy (3.)

Vydáno:, Host

Die Dienstagsfrauen zwischen Kraut und Rüben (2013)

Kniha Úterní ženy mezi bylinami a řepou

Joshanda
23.10.2018

Je fajn mít tolik skvělých kamarádek :-)

petronella1
13.08.2018

úterní ženy mě prostě baví, tato kniha byla dokonce i mírně napínavá v jednom místě

MíšaS.
24.06.2018

Po slabším druhém díle, jsem se opět začetla do světa Úterních žen, a tentokrát byla kniha o poznaní lepší. Příjemné čtení na víkend.

ivanaci
25.03.2018

Tento díl mě vůbec nezaujal. Dle mě nejslabší díl. Odložila jsem nedočtené

niika
14.01.2017

Kniha byla velice příjemná, jen měla pomalý rozjezd. Ale stojí za to to překonat.

simviki
12.12.2016

O úterních ženách už jsem psala. Fandím jim a mám je ráda. V téhle knize se navíc všechno rozběhne rychleji a najdete tam i napětí, dobrodružství a ..šťastný konec.

Ladiva
30.08.2016

Aj tretí diel sa príjemne čítal a aj zabavil, ale zdal sa mi slabší, ako predchádzajúce dva diely.

petunkav
24.05.2016

I poslední díl této série se mi moc líbil. Opět moc pěkné oddychové čtení, opět mě kniha nutila přemýšlet o svém životě a o mých vlastních hodnotách.

Monika Peetz
německá, 1963

Kniha Úterní ženy mezi bylinami a řepou je: