Sedm dní bez

Pokračování bestselleru Úterní ženy. Úterní ženy se odjíždějí postit. Pět rozdílných přítelkyň má společný cíl. Heslo dne zní: zpomalit, pročistit se, zhubnout. Na svůj každoroční výlet se vydávají do osaměle ležícího hradního hotelu Achenkirch. Čeká je sedm dní bez rozptylování. Bez telefonu a internetu, bez mužů a rodinných povinností, bez pracovních závazků. Ale bohužel i sedm dní bez jídla. Teoreticky. Mučivý hlad, přísná pravidla a problémy z domova, jež si přivezly s sebou, ohrožují úspěch terapie. Místo relaxace dochází k nedorozuměním, hádkám a bezesným nocím. Ovšem před nejtěžší zkouškou stojí Eva. Za masivní hradní zdi se vydává hledat svého neznámého otce. Zjistí, že některá tajemství by raději neměla nikdy vyjít na světlo....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/150111/sedm-dni-bez-150111.jpg 3.982

Úterní ženy (2.)

Sieben Tage ohne (2012)

Vydáno:, Host

Kryštofka

Asi že jsem tentokrát (na rozdíl od prvního dílu) bojovala s bacilem, potila se a pila čaj, knížka mi nabídla přesně to, co jsem potřebovala. Nenáročný lehce plynoucí relax.

bigbabe

Tak takovou očistu bych nepřežila.

slečnaBarbora19
08.05.2017

Tento druhý díl jsem četla až po třetím :-) Nicméně splnil očekávání oddychové četby, zpříjemnil mi cestu do Paříže a zpět. Na cestování fajn - skladná, nesložitá, pozitivní :-)

MíšaS.
30.04.2017

"Druhý díl" Úterních žen mě moc nezaujal, nějak nevím, jestli mám číst ten třetí.

Ladiva
24.08.2016

Veľmi milé a svieže pokračovanie Utorkových žien. Príjemná "oddychovka", ktorá ma navnadila aj na tretí diel.

petunkav
13.04.2016

Opět skvělé čtení. Je to trošku něco maličko jiného než první kniha autorky, ale také povedená. Určitě přečtu i poslední "díl".

Alienn
24.08.2015

Bohužel jsem zatím nečetla Úterní ženy, takže mi chyběly některé souvislosti. Po knize jsem sáhla jako po oddechovce a to se celkem podařilo.

Antoaneta
15.02.2015

Moc pěkná milá pohodová kniha,čtení jsem si užila.

Selinute
14.11.2014

Byla jsem zklamaná. Po Úterních ženách toto byl jen slabý odvar.

bookcase
05.02.2014

Po přečtení výborných Úterních žen jsem se těšila na pokračování... Ne, tohle mě fakt už nebavilo.

Tobika
02.12.2013

Úterní ženy se mi líbily více, ale tohle pokračování také není špatné. V druhé části knihy se děj rozběhne a je to docela napínavé. Příjemné krátké kapitoly. Knížka, která pohladí po duši.

vaili
18.11.2013

Stejně jako předchozí díl skvělá kniha.

simonabr
20.10.2013

Některé pasáže knihy byly zajímavé, jiné vtipné, ale i smutné, to jí nechci upřít, ale celkový dojem - nic moc, kdybych ji nečetla, tak se nic nestane, nic nového mi kniha nedala, ničím mě neobohatial, rozhodně slabší než Úterní ženy:-(

Modrý medvěd
09.10.2013

Musím říct, že se mi líbila více než Úterní ženy.

misssicccka
04.08.2013

po úterních ženách jsem byla nadšená, po sedm dní bez už méně, to ale nemění nic na tom, že je to skvělý počin s nebývalým pohledem na ženy a s nebývalými pohledy žen :), holky se prostě čtenářům zakousnou do krku a do přečtení nepustí, tím spíše, že nepustí ani po přečtení...

petrzel
29.07.2013

Kniha je perfektní na toto letní období oddechovka jak má být.

baunka
27.06.2013

Měla jsem možnost přečíst si první díl,ale velmi mě to neuchvátilo,později jsem se ke čtení dokopala a nelituji tiho...