Sedm dní bez

Pokračování bestselleru Úterní ženy. Úterní ženy se odjíždějí postit. Pět rozdílných přítelkyň má společný cíl. Heslo dne zní: zpomalit, pročistit se, zhubnout. Na svůj každoroční výlet se vydávají do osaměle ležícího hradního hotelu Achenkirch. Čeká je sedm dní bez rozptylování. Bez telefonu a internetu, bez mužů a rodinných povinností, bez pracovních závazků. Ale bohužel i sedm dní bez jídla. Teoreticky. Mučivý hlad, přísná pravidla a problémy z domova, jež si přivezly s sebou, ohrožují úspěch terapie. Místo relaxace dochází k nedorozuměním, hádkám a bezesným nocím. Ovšem před nejtěžší zkouškou stojí Eva. Za masivní hradní zdi se vydává hledat svého neznámého otce. Zjistí, že některá tajemství by raději neměla nikdy vyjít na světlo....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/150111/sedm-dni-bez-150111.jpg 3.989

Úterní ženy (2.)

Vydáno:, Host

Sieben Tage ohne (2012)

Kniha Sedm dní bez

adelinka

Také oddychové pre ženy. Schudnúť, upratať si vzťahy.....a niekto pátra po biologickom otcovi. No ja by som takú očistu nezvládla a utiekla by som z pobytu hneď po prvom dni. Tak hodnotím asi tri a pol hviezdičky....

petronella1
11.08.2018

prostě odpočinková kniha na léto

Kryštofka
26.03.2018

Asi že jsem tentokrát (na rozdíl od prvního dílu) bojovala s bacilem, potila se a pila čaj, knížka mi nabídla přesně to, co jsem potřebovala. Nenáročný lehce plynoucí relax.

bigbabe
02.03.2018

Tak takovou očistu bych nepřežila.

slečnaBarbora19
08.05.2017

Tento druhý díl jsem četla až po třetím :-) Nicméně splnil očekávání oddychové četby, zpříjemnil mi cestu do Paříže a zpět. Na cestování fajn - skladná, nesložitá, pozitivní :-)

MíšaS.
30.04.2017

"Druhý díl" Úterních žen mě moc nezaujal, nějak nevím, jestli mám číst ten třetí.

Ladiva
24.08.2016

Veľmi milé a svieže pokračovanie Utorkových žien. Príjemná "oddychovka", ktorá ma navnadila aj na tretí diel.

petunkav
13.04.2016

Opět skvělé čtení. Je to trošku něco maličko jiného než první kniha autorky, ale také povedená. Určitě přečtu i poslední "díl".

Monika Peetz
německá, 1963