gatear gatear komentáře u knih

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

Mam ráda tyto webové stránky. Když si vybírám knihu, vždy se mrknu na komentáře od čtenářů a musím říct, že mě dost ovlivnují při výběru knih. S touto knihou to nebylo jiné. Po přečtení prvních stránek jsem měla pocit, že tato kniha asi nebude pro mne "no ale ty komentáře" , tak jsem četla dál. Děkuji všem co píší své pocity z knih do komentářů. Zamilovala jsem se do Britt Marie, byla to krásná kniha. Neznala jsem autora knihy ale rozhodně ted si přečtu jeho další. Fakt doporučuji.

14.05.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Dost se vyhýbám knihám s válečnou tématikou, podle stručného komentáře zde, jsem netušila, že tato kniha mě zavede do koncentračního tábora. Ale kniha mě tak zaujala, že jsem se k ní vracela každou volnou chvilku, dokud jsem ji nedočetla. Rozhodně knihu doporučuji. A já sama vyhledám další knihy od autorky.

08.07.2019 5 z 5

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

jsou dva druhy vypravěčů - jeden vypráví vtip a vy se hned smějete a u druhého trnete, zda vyčíhnete, kdy se smát .... a tato kniha, tato spisovatelka je první případ jak začnete číst, tak se nedá odtrhnout - doporučuji

14.11.2014

Zapomenuté dítě Zapomenuté dítě Charlotte Link

Když jsem tuto knihu dočtete, tak ještě dlouho mi ležela v hlavě. Chtěla jsem pochopit a snad i odpustit tu krutost vůči tomu chlapci. No prostě dál to ve své hlavě probíráte. Zkusím i další knihy od této autorky. Kniha mě opravdu zaujala.

23.06.2016 5 z 5

Podezřelý Podezřelý Robert Crais

Autora jsem neznala. Proto mam ráda tyto stránky, daly mi na tohoto autora tip a on a jeho knížka mě nezklamali. Rozhodně se porozhlédnu po dalších knihách. Kdo chce knihu od které neradi odcházíte, tak tohle je fakt dobrá volba

14.03.2016 5 z 5

Andělská tvář (1) Andělská tvář (1) Hana Marie Körnerová (p)

Viděla jsem film , a tak jsem byla trochu zvědava, jaká je knížka - rozhodně mě nezklamala a hned po přečtení jsem sáhla po Andělské tváři 2. Mohu říct, že se mi obě dvě knížky líbily - doporučuji

19.01.2015 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Kniha se mi velmi líbila, nešlo se od ni odtrhnout, prostě mi sedla. Doporučuji.

12.12.2018 5 z 5

Šepoty a lži Šepoty a lži Joy Fielding

Pokud nechci nic prozradit, tak jen velmi překvapivé.

27.08.2018 5 z 5

Co je tvoje, je i moje Co je tvoje, je i moje Tess Stimson

Přelétala jsem se sympatii od jedné k druhé sestře. Byla to hezká kniha, která mimo jiné ukazuje, že nikdo není dokonalý, každý dělá chyby.

08.08.2018 5 z 5

Dcera sněhu Dcera sněhu Eowyn Ivey

Nádherná kniha. Vše je důkladně popisováno a vy se fakt nenudíte. Bylo to pro mne trochu zvláštní, já jsem možná trochu netrpělivá, a tak někdy dlouhé popisování mě trochu nudí, tady rozhodně ne.

17.03.2016 5 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

První knížka od tohoto spisovatele. Kniha byla napínavá, čtivá. Určitě zkusím další knihy od tohoto autora - já doporučuji

17.02.2015 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Já jsem se fakt bavila. Knihu jsem si vzala nic neočekávajíc, prostě takovou mezihru po drsné krimi knížce. Pokračování druhé knihy bylo naplánováno "zas někdy". Všechno jinak - hned po přečtení jsem si dala pokračování. Mě tato kniha rozhodně nezklamala a autora si budu hlídat :-)

11.12.2014 5 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Hezká kniha, ted hledám knihy, které doporučila autorka na konci knihy souvisejí s touto kauzou.

22.12.2018 5 z 5

Dej mamce pusu Dej mamce pusu Joy Fielding

Ráda čtu knihy od této spisovatelky. Rozjezd pomalý ale potom už se od knihy nemůžete odtrhnout. Kniha se mi líbila.

10.09.2017 5 z 5

Zachráníš mě ráno Zachráníš mě ráno Joy Fielding

Knihy od Joy Fieldingové se mi čtou dobře, mají spád. Hodně dlouho jsem vraha viděla úplně v někom jiném, takže překvapení. U mě za jedna.

18.04.2017 5 z 5

Neděle jako stvořená pro vraždu Neděle jako stvořená pro vraždu Zdena Frýbová

Do půlky knížky jsem se bavila, smála nahlas, prostě Zuzana byla třída. Pak už to začínalo být napínavý, po odložení knížky jsem začala dost přemýšlet o postavách - mě to prostě bavilo

14.12.2015 5 z 5

tato kniha se mi fakt líbila. Bylo tam všechno, normální trable ženy středních let - děti, manžel, matka, proložené humorem, napětím, a tak určitě si najdu další knihu od tohoto autora

06.10.2015 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Zklamala snad jen v jedné věci, byla moc krátká - doporučuji, pohodová, úsměvná

16.12.2014 5 z 5

Tyrkysové oko Tyrkysové oko Lenka Chalupová

Bylo to pro mne milé překvapení. Kniha se mi líbila. Určitě tuto spisovatelku si zapamatuji.

19.06.2018 5 z 5

Svítání Svítání Virginia Cleo Andrews

Nádherná kniha, prosím poraďte mi, kde sehnat další díly této série. Moc děkuji

07.12.2016 5 z 5