gatear

HanaHanaA. Mornštajnová

Dost se vyhýbám knihám s válečnou tématikou, podle stručného komentáře zde, jsem netušila, že tato kniha mě zavede do koncentračního tábora. Ale kniha mě tak zaujala, že jsem se k ní vracela každou volnou chvilku, dokud jsem ji nedočetla. Rozhodně knihu doporučuji. A já sama vyhledám další knihy od autorky.

Tady byla Britt-MarieTady byla Britt-MarieF. Backman

Mam ráda tyto webové stránky. Když si vybírám knihu, vždy se mrknu na komentáře od čtenářů a musím říct, že mě dost ovlivnují při výběru knih. S touto knihou to nebylo jiné. Po přečtení prvních stránek jsem měla pocit, že tato kniha asi nebude pro mne "no ale ty komentáře" , tak jsem četla dál. Děkuji všem co píší své pocity z knih do komentářů. Zamilovala jsem se do Britt Marie, byla to krásná kniha. Neznala jsem autora knihy ale rozhodně ted si přečtu jeho další. Fakt doporučuji.

Než jsme byly tvojeNež jsme byly tvojeL. Wingate

Hezká kniha, ted hledám knihy, které doporučila autorka na konci knihy souvisejí s touto kauzou.

22.12.2018

Ta přede mnouTa přede mnouJ. Delaney (pseudonym)

Kniha se mi velmi líbila, nešlo se od ni odtrhnout, prostě mi sedla. Doporučuji.

12.12.2018

Šepoty a lžiŠepoty a lžiJ. Fielding

Pokud nechci nic prozradit, tak jen velmi překvapivé.

27.08.2018

Co je tvoje, je i mojeCo je tvoje, je i mojeT. Stimson

Přelétala jsem se sympatii od jedné k druhé sestře. Byla to hezká kniha, která mimo jiné ukazuje, že nikdo není dokonalý, každý dělá chyby.

08.08.2018

Tyrkysové okoTyrkysové okoL. Chalupová

Bylo to pro mne milé překvapení. Kniha se mi líbila. Určitě tuto spisovatelku si zapamatuji.

19.06.2018

Dej mamce pusuDej mamce pusuJ. Fielding

Ráda čtu knihy od této spisovatelky. Rozjezd pomalý ale potom už se od knihy nemůžete odtrhnout. Kniha se mi líbila.

10.09.2017

Zachráníš mě ránoZachráníš mě ránoJ. Fielding

Knihy od Joy Fieldingové se mi čtou dobře, mají spád. Hodně dlouho jsem vraha viděla úplně v někom jiném, takže překvapení. U mě za jedna.

18.04.2017

SvítáníSvítáníV. C. Andrews

Nádherná kniha, prosím poraďte mi, kde sehnat další díly této série. Moc děkuji

07.12.2016

Abyste neumřel smíchyAbyste neumřel smíchyE. S. Gardner

Nějak jsem se v tom ztrácela.

23.08.2016

Zapomenuté dítěZapomenuté dítěC. Link

Když jsem tuto knihu dočtete, tak ještě dlouho mi ležela v hlavě. Chtěla jsem pochopit a snad i odpustit tu krutost vůči tomu chlapci. No prostě dál to ve své hlavě probíráte. Zkusím i další knihy od této autorky. Kniha mě opravdu zaujala.

23.06.2016

Má noc je tvůj denMá noc je tvůj denM. Rose

Ze začátku knihy jsem si říkala, tak to nebude nic pro mne. Vydržela jsem. Byla to kniha, ke které jsem se večer velmi ráda vracela, byla zvědavá jak to dopadne - prostě fajn kniha.

12.05.2016

Dcera sněhuDcera sněhuE. Ivey

Nádherná kniha. Vše je důkladně popisováno a vy se fakt nenudíte. Bylo to pro mne trochu zvláštní, já jsem možná trochu netrpělivá, a tak někdy dlouhé popisování mě trochu nudí, tady rozhodně ne.

17.03.2016

PodezřelýPodezřelýR. Crais

Autora jsem neznala. Proto mam ráda tyto stránky, daly mi na tohoto autora tip a on a jeho knížka mě nezklamali. Rozhodně se porozhlédnu po dalších knihách. Kdo chce knihu od které neradi odcházíte, tak tohle je fakt dobrá volba

14.03.2016

Neděle jako stvořená pro vražduNeděle jako stvořená pro vražduZ. Frýbová

Do půlky knížky jsem se bavila, smála nahlas, prostě Zuzana byla třída. Pak už to začínalo být napínavý, po odložení knížky jsem začala dost přemýšlet o postavách - mě to prostě bavilo

14.12.2015

Dědictví aneb Jak Helena ke štěstí přišlaDědictví aneb Jak Helena ke štěstí přišlaC. D. Payne

tato kniha se mi fakt líbila. Bylo tam všechno, normální trable ženy středních let - děti, manžel, matka, proložené humorem, napětím, a tak určitě si najdu další knihu od tohoto autora

06.10.2015

PřistiženPřistiženH. Coben

První kniha od tohoto autora a moc se mi líbila. Napínavá bez potoků krve. Určitě si najdu další knihu od tohoto autora

31.08.2015

CizinkaCizinkaD. Gabaldon

dost mě ovlivňují komentáře o knihách - prostě takové tipy co bych si mohla přečíst. Tak jsem sáhla po této knize, no zprvu jsem měla nutkání knihu odložit "prostě není to tvůj šálek čaje" ale pak mě vtáhla do děje a já se těším na další knihu od této spisovatelky

15.06.2015

Až bude padat hvězdaAž bude padat hvězdaV. Stýblová

první knížka, která ze mne udělala čtenáře - jen jsem seděla a četla a četla. Krásný dívčí román

02.06.2015

Deník kastelánaDeník kastelánaJ. Bittner (pseudonym)

četla jsem aristokratku, a tak chvilku očekávala pohodové a úsměvné čtení. No u této knihy jsem někdy měla slzy na krajíčku ale i cukání v koutkách. Kniha se mi líbila, a když jsem jí po dvou večerech ukládala do knihovny, tak musím říct, že mi chvilku nedala usnout. Já doporučuji.

18.05.2015

Nevěsta pro MoonrakersNevěsta pro MoonrakersP. O’ Donnell

první kniha od tohoto autora, kniha se mi velmi líbila vtáhla a nechtěla mě pustit spát. No ted se mrknu, kterou další knihu si od tohoto autora přečtu. Doporučuji

26.04.2015

Pavilon ženPavilon ženP. S. Buck

Kniha mě rychle zaujala, úplně jiný svět. Postavení žen v Číně, vztahy mezi ženou a mužem, chytrost, taktika hlavní představitelky ..... no rozhodně bylo zajímavé si to přečíst

21.04.2015

Ztracená nevinnostZtracená nevinnostP. MacDonald

napětí, romantika - líbila se mi tato kniha, musím říct, že ke konci jsem knihu dost nerada odkládala. Určitě tuto spisovatelku opět vyhledám.

02.04.2015

ZávistZávistS. Brown

krásná, čtivá kniha - nechybí láska, napětí. Určitě si brzy šáhnu po další knize této spisovatelky

11.03.2015

SkrýšSkrýšJ. Theorin

První knížka od tohoto spisovatele. Kniha byla napínavá, čtivá. Určitě zkusím další knihy od tohoto autora - já doporučuji

17.02.2015

Andělská tvář / 2Andělská tvář / 2H. M. Körnerová (pseudonym)

první díl jsem četla i viděla film - kniha nezklamala. Druhá kniha mě také velmi bavila

15.02.2015

Andělská tvářAndělská tvářH. M. Körnerová (pseudonym)

Viděla jsem film , a tak jsem byla trochu zvědava, jaká je knížka - rozhodně mě nezklamala a hned po přečtení jsem sáhla po Andělské tváři 2. Mohu říct, že se mi obě dvě knížky líbily - doporučuji

19.01.2015

Aristokratka ve varuAristokratka ve varuE. Boček

Zklamala snad jen v jedné věci, byla moc krátká - doporučuji, pohodová, úsměvná

16.12.2014

Poslední aristokratkaPoslední aristokratkaE. Boček

Já jsem se fakt bavila. Knihu jsem si vzala nic neočekávajíc, prostě takovou mezihru po drsné krimi knížce. Pokračování druhé knihy bylo naplánováno "zas někdy". Všechno jinak - hned po přečtení jsem si dala pokračování. Mě tato kniha rozhodně nezklamala a autora si budu hlídat :-)

11.12.2014

1 2