frukeška frukeška komentáře u knih

Nákaza Nákaza Guillermo del Toro

Skvělá kniha :)
Příběh celkem ubíhal. Sleduju i seriál (The Strain) a těší mě, že se seriál hodně drží knižní předlohy (zatím)..uvidím podle dalších dílů. :)

13.01.2016 4 z 5

Já legenda Já legenda Richard Matheson

Málokdy se mi to stává, vlastně téměř vůbec se nestává, že by se mi film líbil víc jak kniha... a teď se to stalo. Asi jsem čekala něco úplně jiného. Neříkám, že se někomu kniha nezalíbí, ale zrovna mě neoslovila..

27.12.2015 1 z 5

Jedovatá slova Jedovatá slova Maite Carranza

Jsem zklamaná. Nudilo mě to a ani jsem knihu nedočetla..

27.12.2015

Životy, které jsme ztratili Životy, které jsme ztratili Megan Crewe

Tak tahle série je moje srdcovka, opravdu mě mrzí, že nevydali poslední díl trilogie. Zřejmě si ho budu muset přečíst v angličtině..

16.12.2015 5 z 5

Roztomilá kniha s ještě roztomilejším koncem. Moc se mi ten příběh líbil :)
Lehce se to čte, takže je dost těžké se od knihy odtrhnout, doporučuji.

21.11.2015 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Já teda nějak nechápu, co na tom všichni vidíte. Byla to chabá fraška. Nic zajímavého se neodehrálo a na další díly se rozhodně nechystám.

09.01.2015 2 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Tak tenhle díl mě opravdu zklamal. Opravdu mě mrzí, že už kniha neměla takové kouzlo jako předchozí první dva díly :)

18.12.2014 3 z 5

Talisman Talisman Nicholas Sparks

Krásná kniha a ještě krásnější film :)

17.12.2014 4 z 5

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Úžasně dokonalá kniha. Chytne za srdce. Doporučuju:)

26.11.2014 5 z 5

Královna Tearlingu Královna Tearlingu Erika Johansen

Opravdu okouzlující příběh :) Doporučuji!!!

25.10.2014 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Nebudu se nějak rozepisovat.. Skvělá severská detektivka :))

21.10.2014 5 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

Ta obálka je opravdu nádherná a ještě skvělejší je, že v noci nápis ASYLUM svítí, ale to je tak všechno čím mě tato knížka nadchla. Možná sem moc očekávala no :) Děj vůbec není takový, jak jsem si představovala, všechno je zjednodušené a příběh, který by vás vtáhl s sebou do knihy ve finále není žádný.. :)
Prve jsem chtěla ohodnotit dvěma hvězdičkami, ale obálka mě přemluvila na tři.
Nevím.. pro toho, kdo se na knihu těší, tak ať si sám přečte jaká je to nuda :)

29.09.2014 3 z 5

Esej o tragédii Esej o tragédii Elizabeth LaBan

Tohle byla snad první kniha, která ve mně zanechala velice zvláštní pocit. Už několik hodin nad knihou stále přemýšlím. Nad dějem, postavami.. Nevím, jak ve vás, ale ve mně to nějaký kousek nechalo a myslím, že se ho jen tak nezbavím. (samozřejmě se jedná kladný pocit) Zjednodušeně..když si to přečtete, budete přemýšlet o životě.
Doporučuji :)

09.09.2014 5 z 5

Nikdy nevíš Nikdy nevíš René Unischewski

I když jsem knihu četla několik dní, tak jí musím dát pět hvězdiček. Děj je velice poutavě napsaný, tahle autorka si prostě dokáže získat čtenáře. Opravdu jsem byla napjatá a konec mě překvapil.
Vřele doporučuji :)

04.09.2014

Osudové rozhodnutí Osudové rozhodnutí Lisa McMann

Tahle kniha..těch 220 stránek..sorry ale to nemá absolutně žádný smysl :D

22.08.2014 1 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Knížku bych mohla jen doporučit hlavně těm, co byli v Paříži a touží se tam vrátit. Platí to samozřejmě i pro mě, takže nemůžu jinak, než pět hvězd. Příběh byl opravdu kouzelný a zaujal mne :)

13.08.2014 5 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Nemůžu hodnotit jinak, než 5*.
Ten příběh je dokonalý a obě hlavní postavy taky :) To jak je život svedl dohromady bylo prostě úžasné :)

17.07.2014 5 z 5

Šance Šance Katy Evans

Stejně perfektní jako první díl :)

08.07.2014 5 z 5

Achilleova píseň Achilleova píseň Madeline Miller

Rozhodně stojí za přečtení.. :)

24.06.2014 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Tahle knížka mě naprosto uchvátila. Nemohla jsem přestat číst snad posledních dvě stě stran, i když už bylo po půlnoci. Musela jsem se dočíst ke konci, abych zjistila, co se stalo.
Skvěle napsané. Autoři navodili velmi napjatou atmosféru. :)

21.06.2014 5 z 5