frukeška frukeška komentáře u knih

Zlodějka duší Zlodějka duší Kiersten White

Rozhodovala jsem se, jestli mám dát pět hvězd nebo čtyři, protože začátek mě moc nebavil a trvalo mi dlouhou chvíli, než jsem se do čtení pořádně zabrala. Když už jsem byla začtená, tak jsem nemohla přestat. Příběh byl zajímavý a svým způsobem se trochu lišil od všeho, co poslední dobou vychází. Jsem ráda, že jsem čas k přečtení obětovala. Doporučuji :)

10.06.2014 5 z 5

Vzestup Guvernéra Vzestup Guvernéra Robert Kirkman

Super knížka. Konec mě překvapil. Těším se na další pokračování :)

06.06.2014 4 z 5

Vytoužený milenec Vytoužený milenec J. R. Ward (p)

Bezkonkurenčně nejlepší díl :3

28.05.2014 5 z 5

Vzpoura Vzpoura Andrea R. Cremer

Ze začátku jsem musela hodně vzpomínat, co se dělo v prvním díle, protože jsem ho četla už hodně dávno, ale jakmile jsem se začetla, tak jsem vběhla do kolejí a hltala každé slovo. Knížka má skvělý spád a hlavní hrdinka to má velice těžké. Konec byl skvělý a těším se na pokračování :) Doporučuji :)

20.05.2014 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Kniha byla velice čtivá, ale nemůžu dát pět hvězd, protože mi tam prostě něco chybělo. Samozřejmě další díl knihy si ráda přečtu, protože mě zajímá pokračování, ale nevím, zda vůbec chodit do kina na filmové zpracování. Jsem hodně na vážkách potom, co jsem byla na vampýrské akademii a velice jsem se zklamala, tak se bojím, aby mě nezklamal i tenhle film :)

07.05.2014 4 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Knížka se četla dobře, ale jinak mě celkem zklamala. Očekávala jsem od ní víc :)

04.05.2014 3 z 5

Pořád se dívá Pořád se dívá Chevy Stevens (p)

Já teda musím přiznat, že knihou jsem byla pohlcena od začátku až do konce. Kdybych nemusela, tak se od ní ani neodtrhnu a stále jen čtu. Od autorky jsem četla knihu Stále nezvěstná, se kterou jsem taky byla velmi spokojena a ani tahle kniha není jiná. Možná je o malinko slabší, ale má taky úplně jiný příběh. Pět hvězd však dát musím. Těším se, co dalšího napíše :)

02.05.2014 5 z 5

Ohnivé srdce Ohnivé srdce Richelle Mead

Perfektní kniha ve všech ohledech. Miluju Richelle Mead :)

17.04.2014 5 z 5

Útěk Útěk Sophie Jordan

Kniha se mi zdála o stupeň lepší, jako první díl. Zvlášť kvůli všemu, co se v něm stalo. Rozhodně se těším, jak trilogie dopadne :3

29.01.2014 5 z 5

Zasvěcená Zasvěcená Cynthia Hand

Ohromně jsem se na druhý díl těšila, ale nevím, jak přesně se k němu vyjádřit.
Je to jedna z mála knih, která se velice dobře čte. I když má nezajímavý děj nebo třeba se tam zrovna nic extra neodehrává, tak vás to nutí číst dál. (alespoň mě ano)
První polovina nebyla tak zábavná, ale potom to začalo a pokračovalo až do konce.
Třetí díl doufám bude skvělý a jsem ráda, že jich víc není, protože knížky, které mají moc dílů jako třeba upíří deníky nebo škola noci, tak už potom ztrácí svoje kouzlo :)

28.01.2014 4 z 5

Tma a prázdnota Tma a prázdnota Carrie Ryan

Kniha mě zklamala. Dala bych jednu hvězdu, ale na konci to konečně bylo zajímavé a napínavé, takže proto dvě hvězdy. Těšila jsem se, jaké to bude skvělé čtení, ale nebylo. První a druhý díl byli o třídu dvě výš :)

24.01.2014 2 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Naprosto úžasná kniha! Sice smutná a probrečela jsem posledních dvacet až třicet stránek, ale přečtení rozhodně nelituju. Bestseller je to oprávněně :)

23.01.2014 5 z 5

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Zhltla jsem knihu za několik hodin. Prostě jsem se nedokázala odtrhnout od příběhu. Každému to možná zajímavé nepřijde, ale mě tahle knížka dostala :)

20.12.2013 5 z 5

Padesát odstínů ostudy Padesát odstínů ostudy Andrew Shaffer

Komentář k tomu prostě napsat musím :)
Tohle je vážně skvělá kniha. Jestli jste četli originál, tak si tohle přečtěte. U žádné knížky jsem se tak nezasmála. Líbilo se mi to víc, jak padesát odstínů šedi a těším se na další pokračování, které by mělo být a parodovat i další dva díly odstínů.
Doporučuji všem, kterým se originál nelíbil. S tímhle budete spokojeni.

09.12.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Vážně nechápu, co na tom všichni vidí. Četla jsem to snad půl roku, než jsem se dopracovala ke konci. Na čtení dalšího dílu se opravdu v bližší době nechystám. Znechutila mě ta knížka a jsem díky tomu alergická na slovní spojení "vnitřní bohyně"

07.12.2013 odpad!

Motýlik Motýlik Sylvia Mozerová

Skvělá, ale smutná kniha. Doporučuji

13.10.2013 5 z 5

Čarodějka a čaroděj Čarodějka a čaroděj James Patterson

Kdyby se mě na tuhle knížku někdo zeptal, tak mu ji v žádném případě nedoporučím.
Nejhorší, nejnudnější, nejnezajímavější knížka, co jsem kdy četla.
Druhý díl si rozhodně nepřečtu.

20.08.2013 odpad!

Prokleté sestry Prokleté sestry Lisa Jane Smith

První díl byl o hodně lepší, než tenhle druhý. Od začátku mě hrozně nudil a myslela jsem, že ho snad ani nedočtu do konce, ale přece jenom jsem se tím prokousala až na nějakou tu dvoustou stránku, kde jsem přišla na stupidní zápletku.
Víckrát už tohle nechci číst. Podle mě nejslabší knížka od L. J. Smith.

19.08.2013 2 z 5

Jizvy a jiný tajemství Jizvy a jiný tajemství Klára Škorpilová

Přečetla jsem knížku za tři hodiny a musím říct, že se mi líbila. Žádnou s podobným tématem jsem nenašla.. Doporučuji

02.05.2013 5 z 5

Tajemství upírů Tajemství upírů Lisa Jane Smith

Knížka je opravdu taková oddychová, ale čte se dobře :)

27.04.2013 4 z 5