Vytoužený milenec přehled

Vytoužený milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/199892/bratrstvo-cerne-dyky-vytouzeny-mile-cjD-199892.jpg 5 600 600

Bratrstvo černé dýky série

Bratrstvo Černé dýky není třeba čtenářům představovat. V jedenáctém svazku sledujeme příběh Qhuinna, „syna nikoho“ – rodina se ho zřekla, aristokracie se ho straní; nalezl svůj osud mezi bojovníky ve válce proti Vyhlazovací společnosti. Teď má na dosah i možnost založit vlastní rodinu, přesto je ale uvnitř prázdný, protože jeho srdce patří jiné bytosti než krásné Vyvolené… A je tu Blay, který se rozhodl zapomenout na svou neopětovanou lásku ke Qhuinnovi. Příběh zvláštní lásky se prolíná s dobrodružným bojem upířích vojáků o přežití jejich rasy; na scéně se totiž objevuje nový nepřítel, který pro Bratrstvo představuje smrtelné nebezpečí…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Lover at Last , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vytoužený milenec. Přihlašte se a napište ho.

Thalin
19.04.2024 3 z 5

Sice menší změna, když se to točí kolem chlapů, ale ta šablona je vlastně podobná. Blay nikdy můj favorit nebyl, takže mi jejich love story nikdy moc k srdci nepřirostla.

Artep071
14.04.2024 4 z 5

Fuuuu to je docela šílený gay porno :)
No jsou to slaďouši.. :)

miruska1
15.11.2023 4 z 5

Občas jsem přeskakovala i tak sa mi to páčilo. V podstatě je to příběh celého společenstva černé dýky a to sa mi líbí. I když Blay a Qhuinn vo mne vyvolali zmiešane pocity, asi by sa mi viac páčilo ak by šlo o vztah - tradičně - muž a žena.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (1)

2013 - Goodreads Choice Awards (Best Romance)

Kniha Vytoužený milenec v seznamech

v Právě čtených13x