Jedovatá slova

Co se stalo patnáctileté Bárbaře Molinové? Nikdy se nenašlo její tělo, policie nezavřela žádného podezřelého a žádná stopa ve vyšetřování nikam nevedla. Ale stačí jeden telefonát a mnoha lidem se obrátí život naruby: komisaři Lozanovi, jenž odchází do důchodu, matce, která ztratila veškerou naději, že najde svou ztracenou dceru, dívce, která kdysi dávno zradila svou nejlepší kamarádku, jíž se už nestihla omluvit… protože Bárbara jednoho dne zmizela a nikdo doteď nezjistil kam a proč. Jedovatá slova jsou kronikou jednoho bouřlivého dne, v němž se ukáže, že Bárbara, kterou všichni považují za mrtvou, žije. A znovu začíná detektivní pátrání po únosci, rozplétá se 4 roky staré tajemství… tajemství, které je temnější, než si všichni mysleli....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/255922/big_jedovata-slova-255922.jpg 3.535
Detektivky, krimi, Dobrodružné, Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

Palabras envenenadas, 2010

Kniha Jedovatá slova

RomanDušek
26.09.2020

První seznámení se španělským autorem.
Příběh jako takový byl zajímavý. Vyprávěn pohledem několika postav – Báry, komisaře Lozana, Nurii a Evy. Autorka uměla dokonale čtenáře zmást a vodit za nos. Chvilku si čtenář myslí že pachatelem únosu byl ten, pak svůj názor přehodnotí a podezírá někoho jiného, aby ve finále byl překvapen pravým pachatelem.
Ovšem styl psaní je hrozný!! Absence přímé řeči, vše splácané dohromady – člověka to mate. A za to ubírám 2 hvězdičky! Bohužel...

Zlatinka.Emilly
03.05.2020

Kniha se mi líbila, konec byl opravdu překvapivý.

EvikU.
29.04.2019

Bylo to napínavé a čtivé a konec mě vyloženě šokoval. Nenechá vás v klidu.

silvinka12
28.04.2019

Co se týče textu, tak jsme vůbec nechápala, proč tam sakra nemohly být ty uvozovky, když došlo na přímou řeč. Samotný příběh mi přišel moc vleklý, postavy zvláštní. Nápad na příběh nebyl špatný, ale mohl být lépe zpracován.

SeverusSnape
22.03.2017

Rozhodně zajímavé téma,akorát na můj vkus moc rozvleklé s velmi pomalým spádem.Ne každému způsob psaní sedne

anet8843
22.11.2016

Zajímavý příběh, ale děsně nepřehledně napsaný. Přímá řeč není nijak oddělena, což je prostě nepřehledné, nečte se to dobře.

ledaver
28.08.2016

Zajímavě zpracovaná kniha. Jeden příběh, který vidíme z mnoha úhlů pohledu. Netuším, proč tu chyběla přímá řeč, ale knize to rozhodně nepřidalo. Konečného pachatele jsem neodhalila, nicméně si myslím, že je to tím, že tento žánr nemám více načtený. Šťastný konec to rozhodně není, i když se to možná bude zdát. Řekla bych, že je to spíš smutné. Nakonec jsem pomalu ráda, že konec nebyl až tak dotažený "do konce". Za mě 3,5*.

rm
29.03.2016

Mno, kniha není špatná, ale... Trochu měl zpočátku chyběl spád, než jsem si zvykl na absenci přímé řeči. Musím přiznat, že lumpa jsem na začátku neuhádl. A co se týče konce, hmm, mno, není to zrovna happy end.