fionKa fionKa komentáře u knih

Milenec jen můj Milenec jen můj J. R. Ward (p)

KONEČNĚ!!! zabili Lashe. Já už myslela že toho parchanta snad zabiju sama. To je takovej haj*zl že...
Knížka úžasná. A to že byla Nijaká za mlada unesena sympathem, ketrý jí přivedl do jiného stavu? Asi až těsně před zabitim Lashe mi došlo, že je to Xhex, ale že její máma je Nijaká, mi nedošlo dokud sem si to nepřečetla. Fíha to bylo teda něco....

08.02.2012

Zajímavý pohled Bree na nesmrtelnost, upírství atd. Díky ní jsem pochopila jisté nejasnosti v upírském životě.

11.03.2011

Kde končí řeka Kde končí řeka Nora Roberts

Nora Roberts umí opravdu vtáhnout čtenáře do děje. Na začátku knihy je popsané tak velké utrpení malého děvčátka a celé rodiny, až jsem i slzy uronila. Četla se jedním dechem. Napsala bych, že je to jedna z těch lepších knih, ale lhala bych, jelikož její knihy jsou prostě úžasné a to úplně všechny, které jsem dosud četla.

18.05.2012 5 z 5

Zrozená z ledu Zrozená z ledu Nora Roberts

Brianna se docela projeví ;) a Grayson, ten je nejlepší XD Dvojka složená z nich... no, kniha rozhodně stojí za přečtení ;)
(I když vás druhý den čeká písemka a spíte třeba jen čtyři hodiny ;))

22.06.2012 5 z 5

Láska z kapek deště Láska z kapek deště Dominika Kirschová

Celkem hezká knížka. Láska, kamarádi, sex, odloučení, láska.

23.03.2011

Loviště Loviště Patricia Briggs

Miluju...
...a ještě více budu milovat další díl ;) už aby byl tu!
Jediné, co mi tak zarazilo, byla tloušťka stránek a velikost písmen oproti prvnímu dílu série... zkráceně - detaily... ale bohužel právě kvůli těmto detailům, si člověk uvědomí, že Štvanice - i kdyby byla bez novely - je pořád "obsáhlejší/delší" než Loviště, jenže když se to vezme "logicky/dějově"... tak je jasný, proč to tak je ;)
...kdo četl, pochopí ;)

16.11.2012 5 z 5

Za všechny prachy Za všechny prachy Janet Evanovich

Nejdříve jsem sice viděla film a až poté se vůbec dozvěděla o knize, ale obojí má své kouzlo...
a hlášky jsou fakt libový ;)

22.09.2012 5 z 5

Tichý přístav Tichý přístav Nora Roberts

Vtipních dialogů je tam mnoho, ale u tohohle sem přímo vybuchla smíchy ;)
„Co to tady sakra vyvádíte?“ zeptal se Cam.
Phil s Grace v náruči se na něho usmál. „Čekáme dítě.“
„Jo?“ Cam povytáhl obočí. „A co na vás dva říká Ethan?“
Celá série je úžasná... ostatně není žádná kniha od Nory která by se mi nelíbila ;)
Nedoporučuju knihu, ale Noru xD

31.08.2012 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Popis knihy mě nijak moc nezaujal, ale přesto jsem si řekla, že to risknu. A risk, je zisk. Další z mnoha ság, které vyprávějí o upírech a obecně také nadpřirozenu, ale obohacené zvláštně krásným, kouzelným, chytlavým, dosud neprodukovaným směrem, který mě absolutně uchvátil a nadchl. Doporučuji!!!

09.05.2011 5 z 5

Věř na lásku Věř na lásku Dominika Kirschová

Nejlepší romantická kniha, co jsem kdy četla. Doporučuji!

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Našla jsem jí na netu a už jsem se od ní nemohla odtrhnout. Poslední oběť krásně zakončila ságu Vampýrské akademie. :p

Krevní pouto Krevní pouto Patricia Briggs

První kniha nastartovala mou zvědavost a tím pádem jsem obětovala 249 Kč a šla si koupit druhý díl. Byli to dobře utracené peníze. Moc moc hezká knížka. Doporučuji! :p

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Uzavírá jednu z nej ság nadpřirozena co jsem četla!

10.03.2011 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Spokojenost :D Čteno v aj... A doufám že That´s all... FOR NOW je vážně JENOM for now :DD Každopádně se těším a jsem MOC spokojená s epilogem :DD

08.04.2013

Síla ohně Síla ohně Nora Roberts

Same!!! Vem si mě!!!! :DDD Mám ráda trojici a Mie to přeji :))
ps: kdo by si nepřál být jako oni? :D

26.03.2013 5 z 5

Magie krve Magie krve Ilona Andrews

Užásná kniha! Dlaší díl! Konečně Curran a Kate spolu :D

21.12.2012 5 z 5

Tři osudy Tři osudy Nora Roberts

To co by jindy zpracovala do trilogie, dostala úspěšně do jedné samostatně stojící knihy... Co dodat, slovo úspěšný už sem použila ;)
ale taky musím dodat.. že je to fakt něco... a že úplně nejlepší hlášky má Jack a Cleo ;) o ty opravdu povedené jsem se dokonce dělila s přáteli na soc. sítích :)

16.11.2012 5 z 5

Soukromý skandál Soukromý skandál Nora Roberts

To byla snad první kniha, kde sem toho "záhadnýho ctitele/záporáka" odhalila dřív, než Nora... ale vůbec mi to nevadilo... stejně sem byla zvědavá jak přesně a co se mezitím stane, než to N přímo odhalí ;)

05.11.2012 5 z 5

Skryté poklady Skryté poklady Nora Roberts

Autor: Nora Roberts
Sem s ní!!!!
Kniha ať už má anotaci jakou chce, obal jaký chce, komentářů kolik chce.... je od Nory. Takže si jí přečtu za každou cenu.
A tahle kniha je opět úžasná ;) Doporučuji!!!

22.06.2012 5 z 5

Odhalení Odhalení Lisa Jane Smith

Zaujala mě už po otevření a přečtení první věty... A můj zájem ještě umocnila na 5 straně ,,Byl to hrozný pocit - a důvěrně známý. Stalo se to pokaždé, když jsem nakreslila jeden z "těch" obrázků, kvůli nimž ji nazývají čarodějkou."
Všichni tři kluci sou svým způsobem roztomilý... :-)
Gabriel... (str. 117) Vykulil oči ,,Nechceš zůstat? Mám tu velkou postel."
Lewis...(str.196) ,,No, psychoaktivní by měl pochopit i hlupák" ušklíbl se Gabriel. ,,Znamená to něco, co se spustí psychikou."
,,Jako protiklad něčeho, co je spuštěno psychopaty?"
Rob...(str.248) Znovu si k ní klekl.,, Zapoměl jsem ti říct, že tě miluju"

21.02.2012 5 z 5