fiona007 fiona007 komentáře u knih

Nádherná temnota Nádherná temnota Kami Garcia

Pokračujeme v dobrém příběhu, akorát se to pořád zamotává a pomalu rozmotovává, mapujeme podsvětí. Je tu pár zajímavých zvratů, celkově hodnotím velmi kladně.

Nádherné bytosti Nádherné bytosti Kami Garcia

Tahle knížka mě okouzlila. Konečně je to taky slaďárna ze strany kluka.
Líbí se mi ty flashbacky do minulosti, celá ta střeštěná famílie Leny.
Je to napínavý, vtipný čtení:-)

06.08.2014 5 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

co je moc, je moc. Tohle pokračování mě nebavilo, bylo dobré až ke konci, kde se konečně dělo, a dokonce nastalo pár překvapení:-)

06.08.2014 3 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Super zápletka, knížku jsem přečetla snad během dvou dní, je to čtivé, vtipné, super

06.08.2014 4 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Pokračování dobré, pořád napínavé, vtipné je, že se to celý stane během pár dní :-)

06.08.2014 4 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Zase mě překvapilo, kolik se toho dá vymyslet. Knížka má pěkný děj, rozhodně zde nechybí napětí, tajemství,romantika - jak jinak.
Joo, první knížka mě nadchnula

Mrtví kráčí po zemi Mrtví kráčí po zemi Martin Štefko

Nová knížka nadějného autora:-)
Dostala mě úvodní básnička a naladila mě na celou knížku.
Je to vtipný a zároveň drsný, knížku jsem četla jedním dechem. Doporučuji.

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

První a poslední kniha jsou nejlepší.
Romantický příběh s tou správnou dávkou napětí. Doporučuji celou ságu.

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Asi nejslabší díl celé ságy. Vlastně se tam nic moc nestalo, ale pořád se mi to líbí a je to součást celku. Bella si zvolila dobře :-)

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Super pokračování, stejně dobrý jako první díl, trošku se to zamotává (takový milostný trojúhelník), akce tam pořád je, romantika taky, navíc další nadpřirozeno.

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Bravo, to se opravdu povedlo. Skvělý romantický příběh, nejvíc zbožňuju ten začátek, než ona zjistí to tajemství. Romantická slaďárna hlavně pro puberťáky, ale jsem z ní nadšená:-)

Aliance Aliance Veronica Roth

Při čtení jsem si říkala, no to snad nemyslí vážně! Zmrtvýchvstání na denním pořádku, rozbití vytvořenýho světa. Po přečtení a náhledu na celou triologii, tohle všechno odpustím a dávám palec nahoru. Dneska moc nikdo neumí to, co udělala autorka. Pěkně jsem si na konci pobrečela :-)

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Bohužel jsem si přečetla nějaké recenze před předčtením, takže jsem se na druhý díl dívala skepticky.
Už to nebylo tak nabušený jako první díl, pořád ale dostatek romantiky, akce. Každopádně mě to chytlo a četla jsem opět v kuse, takže hodnocení dobrý.

Divergence Divergence Veronica Roth

Knížka mě okamžitě vtáhla do děje. Líbil se mi hezky popsaný svět i postavy.
Rozhodně zajímavej nápad, příběh je napínavý, překvapivý, nechybí ani romantika. Prostě super.